"

Kimono

" araması için 510 sonuç listeleniyor

Kimono

Geleneksel bir japon elbisesi olan kimono günümüzde Japonya sınırlarını çoktan aşmış bulunmaktadır. Bugün kimono dendiğinde karşımıza binlerce model çıkar. Bazen plajda bikinilerin üzerinde güneşten korunmak için kullanılan kimonolar bazen de iç kıyafetlerin üzerine giyilen şık tamamlayıcılar olarak tercih edilir. Bazı kimonolarda düz ve sade bir tarz tercih edilirken bazılarında zarif desenlerle hoş tasarımlar elde edilir. Kimononuzu bir gece kulübüne giderken egzotik bir hava yaratmak için giyebileceğiniz gibi rahat ve konforlu bir gecelik olarak da kullanabilirsiniz.

Her Ortamda Zarif Kimonolar

Günümüzde üretilen kimono modelleri hemen hemen her ortamda tarzınıza zarif ve asil bir hava katabilir. Örneğin batı tasarımıyla uzak doğu atmosferini birleştiren kimono ceket modelleri, düz renkli bir askılı atletin üzerine giyildiğinde şık bir kombin elde edilebilir. Rotanızı denize çevirdiyseniz sizi hem güneşten koruyacak hem de bikininizin zarif bir eklentisi olacak plaj kimono modelleri de sizin için en uygun tercih olabilir. Tüm bunlarla uğraşmak yerine mışıl mışıl uyuduktan sonra bir bardak kahveyi tercih edenlerdenseniz kimono sabahlık modelleri ilginizi çekecektir.

Yazın En Favori Seçimi Yazlık Kimono

Havadar kumaş yapısı ve teni rahatlatan tasarımı sebebiyle sık tercih edilen yazlık kimono modelleri çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkar. Düz siyah kimono olarak karizmatik ve gizemli bir atmosfer yansıtırken püsküllü kimono modelleriyse daha geleneksel bir hava verir. Kimononuzu tamamlayıcı bir elbiseden ziyade başlı başına bir elbise olarak giymeyi tercih ederseniz uzun kimono modelleri sizin için isabetli bir seçim olabilir. Özellikle sabahlık veya bikini üstü olarak tercih edilen uzun kimono tasarımları yarı saydam, düz veya orman desenli olarak üretilebilmektedir.

Tutkunuzu Egzotik Kimonolarla Serbest Bırakın

Teninizle adeta dans eden geleneksel kimono tasarımları sık karşılaştığımız modellerdir. Bazen kimono hırka bazen de uzun kimono olarak tasarlanabilen kimono modelleri de mevcuttur. Eşinize sürpriz yapmak veya ilişkinizi renklendirmek için tercih edebileceğiniz birçok kimono modelleri bulunmaktadır. Normal bir pijamanın veya geceliğin üzerinde sabahlık olarak da kullanabileceğiniz egzotik kimonolar, iç çamaşırı üzerine giyildiğindeyse heyecan uyandıran bir kombin oluşturabilir.

Zarafetinizle Uyumlu Geleneksel veya Modern Kimono Modelleri

Geleneksel tasarıma sadık kalınarak üretilmiş kimono modelleri, abartılmamış işlemelerle birleştirildiğinde karakterinizdeki zarafeti dışa vuran bir kıyafet olacaktır. Doğru kullanıldığında geleneksel kimonolar, egzotik ve tek parça bir kıyafetin içerisindeki vücudunuzun her hareketini, bir dans figürü gibi gösterebilecektir.

Bu kadar geleneksel olmayı sevmeyenlerdenseniz hoş çizimlerle süslenmiş veya sadeliği benimsemiş modern kimono modellerini mutlaka görmelisiniz. Düz renkli bir atletin veya kazağın üzerine tercih edebileceğiniz şeffaf ve püsküllü bir kimono monotonluktan uzak bir sadelik yakalamanızı sağlayacaktır. Yazlık desenli bir gömlek kimono modelini askılı atlet üzerine giyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Daha uzun bir kimono arıyorsanız, şifon kimono modelleri tam size göre. Genellikle kot şort ve bluz üzerine giyilen ve yarı şeffaf olan bu modeller yatak odasında zarif bir sabahlık olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Dikkatinize değer bir başka model de, iş ortamında normal ceketleri konforsuz ve sıkıcı bulanlar için hazırlanan, kimono ceket modelleridir. Özellikle iş ortamında hem rahat hem de karizmatik olmanızı sağlayacak bu modeller ile ofisinizde tüm gözler üzerinizde olabilir.

Kimononuzu Keşfetmeniz İçin Trendyol

Birbirinden güzel kimono tasarımlarının geniş marka seçenekleriyle size sunulduğu Trendyol'da hali hazırda düşünülmüş kombinlere de göz atabilirsiniz. Moda uzmanları tarafından seçilen muhteşem kimono kombinlerini birkaç tıkla gerçekleştirebilir, arzu ettiğiniz adrese Trendyol güvencesiyle getirtebilirsiniz.

Kimono fiyatları ürünün modeli ve yapıldığı malzemeye göre değişiklik gösterir. Birbirinden güzel kimono modellerini, Trendyol giyim kategorisi üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.