Kinder
Chocolate Süt Kakao 8 li 100 Gr 0004977
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
Ürün Bilgileri
  • Kinder Chocolate Süt Kakao 8’li 100 gr Kinder chocolate süt kakao 8’li çocuklar için en besleyici çikolatalar arasında yer alıyor. Bu açıdan birçok annenin favorisi durumundadır! Kinder markasının ürünlerini yetişkinler de çok severek tüketiyorlar. İçindeki besin değerleri oldukça sağlıklı seviyelerdedir. Kinder sütlü çikolata özel bir içerik ile imal edilmektedir. Bu tarifi ürünün çok lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. İçindeki sütlü dolgu bölümü, ağızda dağılır ve enfes bir tada sahiptir. Çikolata bol sütlüdür
  • ürünün besleyiciliğini büyük oranda arttırır. Kakao oranı yaklaşık civarındadır. Süt ise 3-35 oranında bulunur. Ürünün içinde ayrıca lif de olması sağlıklı bir atıştırmalık olmasına etkendir. Protein ve karbonhidrat bakımından zengin bir çikolatadır. Çocukların kalsiyum ihtiyaçlarını da büyük oranda karşılar. İçindeki kremasının akışkanlığı ve damağınızda bıraktığı tat bu çikolatayı hem çocuklar hem yetişkinler için çok cazip kılar. Enerji kaynağı olarak, ihtiyaç duyduğunuzda tüketebilirsiniz. Besleyici ve lezzetli atıştırmalıklar kategorisinde bulunan Kinder chocolate süt kakao ürününün bir paketinde 8 tane çikolata vardır. Süt ve kahve ile de müthiş bir lezzet uyumu sağlar.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
Satıcı: Satıcı Ünvanı: İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir:
Yukarı Çık