"

King

" araması için 329 sonuç listeleniyor

King

King markası mutfak, temizlik, kişisel bakım, iklimlendirme ve ev aletleri kategorilerinde ürettiği ürünlerle tanınıyor. 1953 yılında Türkiye'de kurulan marka, Türkiye'nin termos üreten ilk markası olarak pazara giriyor. 1985 yılından beri ise küçük ev aletleri üretimi ve ithalatı yapıyor. Türkiye'nin önde gelen ev aletleri markalarından biri olan King, global üretim standartlarındaki yenilikçi ve lider tasarımlarını, adil fiyat anlayışıyla müşterilerine sunmayı hedefliyor. Ürettiği tüm ürünler için 4 yıl garanti sözü veriyor. Tüm ürünlerini dikkatle geçirdiği kalite kontrol testlerine olan güvenini, bu garanti sözüyle müşterilerine gösteriyor. 50 yıldan uzun süredir güvenilir kalite, uygun fiyat ve yılların deneyimiyle, emin adımlarla ilerliyor.

King Ürün Çeşitleri

Markanın bünyesinde, küçük ev aletlerinin yanı sıra, kişisel bakım ürünleri, ısıtma ve soğutma araçları da bulunuyor. King ürünlerinin her biri, evin farklı ihtiyaçlarını gidermek için özel olarak tasarlanıyor. Mutfakta kullanım için tasarlanan King çaycı, King tost makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcı, blender, mikser gibi yardımcı gereçlerin yanı sıra mikrodalga ve fırın gibi her mutfağın temel ihtiyacı olan ürünleri de uygun fiyat imkanıyla müşterilerine sunuyor.

King, bir evin kahvaltı için ihtiyacı olan bütün ev aletlerini de müşterilerine sunuyor. King çay makineleri uzun süre sıcak tutma özellikleri sayesinde tercih ediliyor. Bu ürünler, lezzetli bir çay hazırlarken zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kahve makineleri, evinizde kolayca köpüklü kahve yapma imkanı sunuyor. Ekmek kızartma makineleri, ekmeğinizi hızlıca tazeliyor. Tost makineleri lezzetli tostlar yapmanızı sağlamanın yanı sıra, çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir plakları sayesinde kolayca temizlenebiliyor. 6 tost kapasitesine sahip olmaları, özellikle kalabalık aileler için avantaj oluşturuyor.

King ütü, gelişmiş teknoloji ve kolay kırışıklık açma özelliğiyle ulaşılabilir fiyatlarla raflarda yer alıyor. King elektrikli süpürge kategorisinde her türlü ihtiyaca yönelik farklı özelliklere sahip süpürgeler yer alıyor. Toz torbalı ve toz torbasız seçeneklerinin yanı sıra, daha kolay kullanım imkanı sağlayan, özellikle mutfak temizliğinde sıklıkla kullanılan dik süpürgeleri de kullanıcıyla buluşturuyor. 

King oldukça geniş kişisel bakım ürünleri kategorisine de sahip. Kadınlara yönelik ürünlerde saç maşaları ve saç düzleştiriciler ile epilasyon aletleri yer alıyor. Erkekler için özel geliştirlmiş King tıraş makinesi, pek çok farklı fonksiyon sunuyor. 

Evin nemini dengelemek için üretilen hava nemlendirici, özellikle kuru iklimli bölgelerde çok tercih ediliyor. Isıtıcı ve vantilatörleri ise evinizin sıcaklığını dengelemenize yardımcı oluyor.

Ödüllü Ev Aletleri

King, kalitesini ve azmini aldığı ödülle de kanıtlıyor. 2016 yılında Marketing Türkiye ile Akadametre'nin iş birliğiyle düzenlenen, The One Awards Birleşik Pazarlama Ödülleri'nin Küçük Ev Aletleri Kategorisinde itibarını en fazla artıran marka olarak seçildi.12 ilde 1200 kişiyle yüz yüze yapılan İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması sonucu finale kalan King, halk jurisi tarafından birinci seçilerek ödülüne kavuştu.

King Yurt Dışına Açılıyor

Yurt dışına açılarak adını duyurmayı da önemli bir görev olarak benimseyen markanın Azarbeycan'da 4 mağazası bulunuyor. Berlin'de yapılan Uluslararası Elektronik Fuarı IFA, Züchex Fuarı gibi fuarlara katılarak, adını dünyaya duyurma çalışmalarında bir adım daha ilerlemiş olan marka, yurt dışında adını duyurduğu ülkeleri giderek genişletiyor. Azerbaycan, Gürcistan, Mısır, Irak, Tunus, Cezayir ve Fas’ın aralarında bulunduğu birçok ülkeye ihracat yapıyor.

King Ürünleri Fiyatları

King, kaliteli ve yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarla müşterilere sunmayı amaçlıyor. Fiyatlar ürünlerin özelliklerine ve çeşidine göre değişkenlik gösteriyor. Sunduğu 4 yıl garanti ile, ürünlerinin kalitesinin arkasında duruyor. 

Trendyol, King ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sizlere sunuyor.