"

Kipling

" araması için 374 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kipling

1987 yılında Belçika’da kurulan Kipling, hafif ve rahat olan kullanışlı çantalarıyla tanınmaktadır. Kipling ürünleri, modern ve eğlenceli tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilir. Günlük kullanımdan okul çantalarına, seyehat çantalarından laptop çantalarına kadar pek çok ayrı ihtiyacı karşılayan Kipling, popüler çanta markaları arasındadır.

Omuz Çantası Seçimi Nasıl Olmalı?

İdeal omuz çantaları, öncelikle maksimum taşınabilirlik sunan ve rahat yapıda olan çantalardır. Eğer omuz çantasını tercih ediyorsanız satın alacağınız çantanın omuzda rahatça taşınmasına dikkat etmelisiniz. Kipling omuz çantası modelleri, ayarlanabilir omuz askısı seçeneğiyle omuzlara aşırı yük bindirmeden mükemmel taşınabilirlik sunar. Ayrıca tercih edeceğiniz çantanın kaç bölmeli olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer birden fazla eşya taşımanız gerekiyorsa çok bölmeli çantaları tercih etmelisiniz. Kipling çantaları, kalemlik ve fazladan bölmeliklerle hafif yapısına rağmen birçok küçük eşyayı içine alabilir.

Ayrıca çantanın hangi malzemeden üretildiğine dikkat etmelisiniz. Özellikle omuz çantası olarak kumaş malzemeden yapılmış çantaları tercih ederseniz çantayı daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Kipling çantaları, kaliteli polyester kumaştan üretilerek kullanıcıya dayanıklı bir yapı sunar. Bununla birlikte omuz çantası seçiminde, çantanın rengi de büyük önem taşır. Kipling çantaları, çok seçenekli renkleriyle gardırobunuza uyum sağlayacak çeşittedir. Özellikle günlük kullanım için Kipling çanta modelleri; ağırlıklı olarak bej, siyah ve gri renklerinde üretilir. Kipling omuz çantaları; X small, small, medium, large ve X large olarak farkı boyutlardadır. Büyük boy Kipling omuz çantaları özellikle alışveriş için idealdir. Large Kipling omuz çantalarında gömülü olarak Mp3 çalar ve telefon gözleri de bulunur. Ayrıca X small Kipling omuz çantaları, küçük eşyalar için uygun bir forma sahiptir.

Okul Çantası Nasıl Seçilir?

Okul çantası seçimi çocuğunuzun genel duruşu (postür) için büyük önem taşır. Yanlış okul çantası seçimi; boyun, sırt, bel ağrıları, duruş bozuklukları, uyuşmalar, karıncalanmalar gibi şikâyetlere sebep olabilir. Çocuğunuz için okul çantası satın almadan önce çantanın omuz pedinin sağlamlığını ve yumuşaklığını kontrol etmelisiniz. Eğer çanta pedi yeterince yumuşak değilse çantanın uzun vadede kullanımı sonucunda çocuğunuzda duruş bozuklukları olabilir. Bununla beraber çift askılı olan çantalar tercih edilmelidir. Tek askılı olanlar bütün yükü tek bir tarafa dağıtacaktır. Kipling okul çantaları bu bakımdan maksimum güvence sağlar. %100 poliamit ve %100 polyesterden yapılma kumaşlarla yumuşak sırt askılarına sahiptir. Bununla beraber Kipling çantaları ayarlanabilir askıya da sahiptir.

Okul çantalarının hafif yapıda olmaları gerekir. Bu bakımdan çocuğunuzun kilosunun %10’nu aşmayan ağırlığa sahip çantaları tercih etmelisiniz. Kipling sırt çantası modelleri, oldukça hafif yapıda ve geniş bir hazneye sahiptir. Ayrıca Kipling okul çantası, bel kayış ayarı ile de ağır yüklerin çantada eşit olarak dağıtılmasını sağlar. Kipling çantalar, içindeki eşya yerleştirmeleri bakımından tamamen çocukların sırt sağlıkları düşünülerek tasarlanmıştır. Kipling okul çantaları, sağa ve sola eşit yük bindirecek bir hazne yapısına sahiptir. Bu bakımdan ağır eşyalar ve hafif eşyalar çocuğunuzun belini zorlamayacak şekilde dengelenerek yerleştirilebilir. Ayrıca tüm Kipling çantalarında fermuarları süsleyen Kipling maymun anahtarlık yer almaktadır. Bu sevimli aksesuar çocuğunuzun çanta kullanmaya karşı hevesini de artıracaktır.

Çantalara Uyumlu Kullanışlı Kalemlikler

Kipling, zengin desenli kalem kutularıyla öne çıkmaktadır. Renkli örnekleri olduğu gibi, oldukça sade tasarıma sahip Kipling kalemlik örnekleri de mevcuttur. Her iki cinsiyet için de üretilen Kipling kalem kutuları, kullanışlı oldukları kadar estetik yönleriyle de öne çıkar. Small, medium, large boylarında çeşitlenen Kipling kalem kutuları, içerisine hem çeşitli kalemleri hem de öğrenciye lazım olabilecek ekstra malzemeleri saklayacak yapıdadır. Ayrıca siyah, pembe, mavi, lacivert gibi renklere ayrılan Kipling kalemlikleri, aynı zamanda özel baskılı yapılarıyla da dikkat çeken bir tasarıma sahiptir.

Fermuarlı Kipling kalemlikleri, aynı zamanda ideal bir makyaj malzemesi kutusu olarak da kullanılabilir. Fermuarlı ana bölmeye eşlik eden tüylü Kipling maymun anahtarlık, kalemliğe sevimlilik katar. Ek olarak çok bölmeli Kipling kalemlikleri, farklı türlerdeki kalemleri organize etmeyi sağlar. Ön ve arka olmak üzere 16’şar bölmesi bulunan büyük kalem kutuları, özellikle resim derslerinde kalemlerin düzenli bir biçimde sıralanmasına imkân tanır. Büyük boy Kipling kalem kutuları ise ayırıcılı 26 adet kalemlik sunarak birçok kalemi tek bir alana toplamayı da sağlar.

Portatif Anne - Bebek Çantaları

Anne - bebek çantaları, en çok malzemeyi içinde taşıyan çantalardır. Bu nedenle anne çantası alırken hafif çantaları tercih etmenizde yarar var. Bununla beraber çıt çıtlı çantalar yerine kesinlikle fermuar yapılı çantaları tercih etmelisiniz. Fermuar yapılı çantalar çanta içerisine koyulacak her türlü eşyayı dökülmelere karşı güçlü bir şekilde korur. Ayrıca çantanın askıları ve sapları mümkün olduğu kadar kaliteli olmalıdır. Kipling anne - bebek çantaları, alt değiştirme minderi ile annelere büyük kolaylık sağlar. Ayrıca çift taşıma sapı bulunan Kipling anne çantaları taşıma kolaylığı da sunar. Ek olarak klipsli emzik kesesinin de yer aldığı Kipling anne - çocuk çantaları, iç bölmeleriyle de pratik ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir.

Kipling anne çantaları, etrafı sarılı biberon tutucu bölmesine de sahiptir. Ayrıca yalıtımlı olan bu bölme, biberonların aktif ısı durumunu muhafaza etmeye yardımcı olur. Her Kipling çanta modelinde olduğu gibi, anne - bebek çantalarında da Kipling maymun anahtarlık bulunur ve çantaya şirinlik katar. Kipling anne çantaları, kolay yıkanabilir malzemelerden üretilerek anneleri ekstra zahmetten kurtarır.