Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Alt-Üst Takım
Koleksiyon
Bel
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Stil
Renk
Yaka Tipi
Fiyat Geçmişi
Siluet
Deri Kalitesi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kısa Tayt

" araması için 12206 sonuç listeleniyor

Stilinize Uygun En Güzel Kısa Tayt Modelleri Trendyol'da!

Rahat ve konforlu olan giyim kıyafetleri büyük beğeni toplar. Özellikle toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özellikteki ürünler sağladığı konfordan dolayı sıklıkla tercih edilir. Müşteriler günlük hayatta vücut sağlıklarını korumak için nefes alan kumaşlar tercih eder. Özellikle spor yapan kişiler için teri emen ve hareket kabiliyeti sağlayan modellerler tercih edilir. Bu yüzden uygun giyim ürünleri yazın sıklıkla tercih edilir. Sağladığı konfordan dolayı farklı modeller de tercih edilmeye başladı. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan kısa tayt hareket kabiliyetinizi kısıtlamadan vücudunuzu sarar. Bu sayede yoğun tempoya ayak uydurabilirsiniz ve gün içerisinde rahatsızlık hissi yaşamazsınız. Şekillendirici, sıkılaştırıcı, toparlayıcı kısa tayt daha ince ve zayıf görünmenize yardımcı olur. Ayrıca, şık ve kurtarıcı bir parça olan modeller kolay kombinlenir ve şık bir görüntü oluşturur. Bu yüzden, konfordan ödün vermeden şık görünmek istediğiniz zaman kısa tayt modelleri ilk tercihlerinizden biri olabilir. Ayrıca, kullanım alanları oldukça fazladır. Okul, spor ve gezi gibi istediğiniz pek çok mekana rahatlıkla bu kıyafeti giyerek gidebilirsiniz. Her yaştan ve her cinsiyetten müşteriler bu ürünü rahatlıkla tercih edebilir. Erkek kısa taytlar da spor sırasında sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Çeşitli renk ve desenlerde bulunan kıyafetleri zevkinize göre satın alabilirsiniz. Bu giyim kıyafetleri müşteriye çeşitli avantajlar sunar. Bu avantajlardan birisi fazla yer kaplamamasıdır. Böylece valizlerinize istediğiniz kadar kıyafeti rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Sağladığı diğer bir avantaj ise, sınırsız renk ve tasarım şekline sahip olmasıdır. İstediğiniz kalınlıkta, renk ve desende ürüne sahip olabilirsiniz. Bu modellerin arasında seçim yaparken kıyafetten beklentilerinizi göz önüne alabilirsiniz çünkü her ürünün amacı farklı olabilir. Bazı ürünler sıkılaştırıcı ve toparlayıcı olurken bazıları ise vücudunuzu daha şekilli göstermeyi amaçlar. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önüne alarak bir tercihte bulunabilirsiniz. Özellikle pilates yapan müşteriler vücutlarını esnetirken kıyafetlerinin hareketlerini kısıtlamasını istemez. Bu nedenle özellikle alt giyimde tercih ettikleri ürünlerin hareketleri kısıtlamaması gerekir. Bu durum çeşitli sakatlıkların oluşmasına neden olabilir.

Sınırsız Renk Seçenekleri ve Zengin Modelleri ile Kısa Tayt

Sınırsız Renk Seçenekleri ve Zengin Modelleri ile Kısa Tayt

Konforlu duruşu ve şık görüntü sunan giyim ürünleri sıklıkla tercih edilir. Likralı yapısı sayesinde bacağı ve beli sıkı bir şekilde kavrayan yarım taytlar oldukça kullanışlıdır. Vücudu tam sarmasından dolayı ürün belinizden düşmez. Bu nedenle, kıyafeti sürekli çekmeniz gerekmez. Ayrıca, bu gündelik hayatta aniden oluşan programlara ayak uydurmanıza yardımcı olur. Kolay kombinlenen yapısı sayesinde zaman kaybı oluşmasını engeller. Polyester, pamuk ve dokuma gibi zengin kumaş tipine sahiptir. Bu sayede, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda sizin için en uygun bu kıyafeti rahatlıkla seçebilirsiniz. Ayrıca, parlak ve mat olmak üzere farklı kısa tayt şort modelleri bulunur. Farklı materyallerden üretilen bu modeller, kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanım avantajı sunar. Parlak kısa taytlar şık ve dikkat çekici yapısı ile büyük beğeni toplar. Kullanım amacına göre kullanılan materyaller çeşitlilik gösterir. Bazı kısa sporcu taytları UPF+40 güneş korumalı kumaşlara sahiptir. Böylece güneşin zararlı ışınlarının cildinize zarar vermesini engeller. Ayrıca, su buharının ve terin vücuttan atılımını kolaylaştırırken size rahatsızlık hissi yaşatmaz. Bu özelliği sayesinde size konforlu ve güzel bir deneyim yaşatır. Yer kaplamayan bu kıyafetlerin sağladığı bir diğer avantaj ise ütü gerekmemesidir. Oldukça zor kırışan bu modeller kırışmış olsalar dahi giyildiğinde kırışıklığı kaybolur. Bu sayede çok zaman alan ütü derdinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca, ütünün neden olacağı enerji ve elektrik maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Pembe, beyaz, gri, kırmızı, siyah kısa tayt olmak üzere pek çok farklı renkte model bulunur. Yapacağınız kombine göre dilediğiniz renkteki kıyafetleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu çeşitlerin boyu farklılık gösterir. Bazıları şort gibi olurken bazıları ise diz altında biter. Ayrıca, elbiselerinizin veya eteklerinizin altına ten rengi kısa tayt giyerek iç çamaşırının görünmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir rüzgar veya kaza anında vücudunuzun görünmesini engelleyerek konforlu bir kullanım imkanı sunar. Dayanıklı ve kaliteli dikişlere sahip olan bu kıyafet herhangi bir takılma anında kolay yırtılmaz. Tek parça olan bu alt giyim kıyafeti kombininizi hızlı bir şekilde tamamlar. Her kilodan insanın giyebileceği bu kıyafet içerisinde rahat ve şık hissetmenizi sağlar.

Her Vücut Tipine Uygun ve Şık Kısa Tayt Modelleri

Her Vücut Tipine Uygun ve Şık Kısa Tayt Modelleri

Toparlayıcı özellikteki diz üstü, diz altı kısa taytlar vücudunuzda beğenmediğiniz ve görünümünden hoşnut olmadığınız bölgelerinizi toparlayarak daha sıkı ve zayıf bir görünüm elde edebilirsiniz. Hoşnut olmadığınız bölgelere özel modelleri tercih ederek vücudunuzun o bölgelerinin daha şekilli durmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, bu kıyafetin sağladığı bir diğer avantaj ise bacak boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olmasıdır. Böylece, daha fit bir görünüm elde edebilirsiniz. En az bir beden daha ince gözükmenize yardımcı olan ince kısa taytlar fiziksel görünümünüze olumlu katkı sağlar. Böylece kendinizi daha alımlı ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Ayrıca, bu kıyafetler vücudu sıkı bir şekilde sardığı için cildinizin sarkmasını engeller. Böylece selülit görünümünün oluşmasını engelleyerek daha fit bir görünüm sağlar. Pek çok farklı kıyafet türü bulunur. İhtiyaçlarınız ve giyeceğiniz mevsime, mekana ve amaca göre rahatlıkla satın alabilirsiniz. Pamuklu, deri, penye kısa tayt olmak üzere pek çok farklı türü bulunur. Deri modeller daha güçlü ve feminen bir görüntü yaratmanıza yardımcı olur. Deri olmasından dolayı vücut hatlarınızı daha çok belli eder. Hem gündelik hem de özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Büyük ve kalın örgü kazaklarla kışın rahatlıkla kombinleyebileceğiniz deri modeller vücudunuzun sıcak kalmasına da yardımcı olur. Deri olduğu için su ve rüzgar geçirmez. Bu nedenle hem sizi sıcak tutarken hem de rahatlık sunar. Ayrıca, deri olanlar karnınızı daha düz gösterirken kalçanızı ve poponuzu daha belirgin hale getirir. Böylece daha şekilli vücut hatlarına sahip olabilirsiniz. Su geçirmez özelliğinden dolayı yazın kullanıma uygun değildir. Ayrıca, her mevsim kullanıma uygundur. Yazlık ve kışlık kıyafetler dokuma kalınlığı olarak değişmektedir. Böylece dilediğiniz zaman ürünleri yaz ve kış olmak üzere giyebilirsiniz.

Her Yaştan Müşterinin Rahatlıkla Edebileceği Kısa Taytlar

Her Yaştan Müşterinin Rahatlıkla Edebileceği Kısa Taytlar

Çocuklar rahat hareket etmelerini engelleyen kıyafetlerin içerisinde huzursuz oldukları için problem çıkarabiliyorlar. Bu nedenle onları rahatsız etmeyecek kıyafetler tercih edilir. Çocuk kısa taytlar özellikle kız çocuklarının severek kullandığı bir üründür. Özellikle farklı desenli ve renkli kısa taytlar çocukların ilgilerini çeker. Bu kıyafetler sadece kadınlara hitap etmez. Aynı zamanda erkekler de futbolcu kısa taytları sıklıkla tercih eder. Bu kıyafet maç esnasında kıyafetin üzerinize yapışarak hızınızı kesmesini engeller. Hızlı ve kolay hareket etmenizi sağlayan bu ürün hareketiniz sırasında sizi engellemez. Aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı yapısı ile kolay yırtılmaz. Bu özelliklerinden dolayı ürün sıklıkla tercih edilir. Kalın olan seçenekler, özellikle kışın soğuktan korunmak için sıklıkla tercih edilir. Vücudu saran yapısıyla kışın soğuğun ve rüzgarın girmesini engelleyen termal kısa taytlar polarlı yapısı ve yumuşak dokusu ile genç yaşlı herkes tarafından büyük beğeni toplar. Bu özelliği sayesinde bacaklarınızda soğuktan oluşabilecek romatizmal hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda üşütmeden kaynaklı soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların oluşmasını engeller. Özellikle soğuk yerlerde yaşayan ve dışarıda çok fazla vakit geçiren kişilerin beden sağlığı için ürün oldukça önemlidir. Kıyafetlerinizin içine giydiğiniz bu kısa içlik taytlar hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Böylece hem soğuktan korunurken hem de rahat hareket edebilirsiniz. Kıyafetlerinizin rengine ve modeline göre termal modellerin rengini ve tasarımını değiştirebilirsiniz. İçi yumuşak yapıda olan bu giyim cildinizi tahriş etmez. Bu sayede cilt sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Ayrıca, termal modelleri giyerek formda kalmanız da mümkündür. Vücudu sıkı bir şekilde saran bu spor kıyafetleri ter ile kilo kaybı yaşamanızı sağlar.

Zarafetin Tamamlayıcısı Rahat ve Kullanışlı Kısa Biker Tayt

Zarafetin Tamamlayıcısı Rahat ve Kullanışlı Kısa Biker Tayt

Kısa biker tayt olarak da bilinen giyimler özellikle bisiklet, pilates ve fitness gibi hareket gerektiren sporlarda sıklıkla tercih edilir. Düşük bel, normal bel ve yüksek bel olmak üzere farklı bel tiplerine sahip olan şort taytları zevkiniz doğrultusunda rahatlıkla seçebilirsiniz. Yüksek belli kısa taytlar belinizi sıkı bir şekilde sararak gün içerisinde rahat hareket etmenize yardımcı olur. Böylece kıyafetin düşmesi veya çirkin gözükmesi gibi problemler yok olur. Aynı zamanda belinizi sıkı bir şekilde sararak daha düz ve şekilli gözükmesine yardımcı olur. Ayrıca, güzel bir görünüm sağlayan bu ürünler takım olarak da satılabilir. Kısa tayt takımlar şık görüntüsü ile müşteriler tarafından büyük beğeni toplar. Takım olmaları sayesinde kombinleme derdi olmayan bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, kısa dar tayt modelleri de bulunur. Bu kıyafetler oversize tişörlerle kolay bir şekilde kombinlenir. Basenlerinizi şekillendiren bu kıyafet sıklıkla tercih edilir. Ayrıca, kısa beyaz taytları beyaz pantolonların içerisine giyerek iç çamaşırlarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. İlk kez bu ürünü satın alacak kişilerin kendi vücut tipine uygun olan ürünü tercih etmesi oldukça önemlidir. Yorumlar ve ürün değerlendirmeleri kısmından kıyafetlerin kalitesi, konforu ve kumaşı gibi pek çok faktör hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Yüzlerce seçenek bir arada olduğu için karar verme sürecinde zorlanabilirsiniz. Bu nedenle filtreleme yaparak satın almak istediğiniz ürün özelindeki ürünleri görebilirsiniz. Böylece, bu ürünü daha önce satın almış kişilerin yorumlarını okumak karar verme sürecinde size yardımcı olabilir. Ürünleri ekran üzerinden görsel ve detaylara göre rahatlıkla inceleyebilir, ürün özelliklerini görebilirsiniz. Yorumlar kısmındaki değerlendirmeleri inceleyerek bu ürünleri daha önce satın almış kişilerin beğendikleri ve beğenmedikleri noktaları okuyarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu ürünleri daha önce satın almış ve öneride bulunan müşterilerin fikirleri, sipariş sürecinde yaşadıkları deneyimleri, ürün kalitesi hakkındaki yorumları, ve yaşadıkları problemler hakkında detaylı bir bilgi sunar. Korseli, cepli, dantelli, likralı, fitilli kısa tayt olmak üzere pek çok farklı türde bulunan giyim çeşitlerini kullanan kişiler ürünlerin altındaki değerlendirmeler kısmına ürün hakkındaki yorumlarını yazabilir.

Farklı Kullanım Tiplerine Sahip Kısa Tayt Fiyatları

Farklı Kullanım Tiplerine Sahip Kısa Tayt Fiyatları

Kadın kısa tayt fiyatları kıyafetin markasına, modeline, kalitesine, rengine ve tasarımına göre farklılıklar gösterir. Beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda ürünlerin içerisinde filtreleme yaparak sizin için en uygun olan ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Her müşterinin bedeni ve ihtiyaçları farklı olduğu için bu ihtiyaçları göz önüne alarak tercihte bulunması oldukça önemlidir. Hamile kadınlar hamile kısa tayt tercih ederek göbeğini rahatsız etmez. Bu kıyafetin beli oldukça esnek olduğu için kilo aldıkça beli de zamanla gevşer. Böylece, hamilelik süreci boyunca bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, büyük beden kişiler de büyük beden kısa taytları tercih ederek sıkı ve güzel bir görünüm elde edebilir. Vücutlarının sarkmış bölgelerini toparlayarak sıkı ve fit bir görünüm oluşturmanıza yardım eder. Feminen ve güçlü bir görünüm elde etmek istediğiniz zamanlar bunu tek bir parça ile elde etmeniz mümkündür. Seçtiğiniz parçanın kadınsı ve güçlü durması için sıklıkla tercih edilen ve büyük beğenilen ürünlerden birisi leopar desenli kıyafetlerdir. Uzun yıllardır kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan ve oldukça beğenilen desenlerden biri olan leopar deseni tişört, iç çamaşırı, aksesuar ve spor kıyafetlerinde sıklıkla tercih edilir. Spor kıyafetlerinde sıklıkla tercih edilen modellerin değişik desenleri ve kalıpları bulunur. Bu desenlerden birisi olan leopar kısa tayt büyük beğeni toplar. Spor görünüm oluştururken aynı zamanda şık ve feminen bir görüntü oluşturan leopar giyim türleri sıklıkla tercih edilir. Ayrıca, diz üstü ve diz altı modelleri bulunan bu kıyafetleri zevkinize göre satın alabilirsiniz. Ürünlerin bazıları dar şekilde şort gibi olurken bazıları ise kısa kapri tayt şeklindedir. Kapri şort bacağınızın alt kısmında biter. Bu kıyafet, bacağınızın alt kısmını sıkı bir şekilde sarar. Ribanalı, desenli, dikişsiz kısa taytlar dikişsiz özelliği sayesinde dar kıyafetlerin içine giydiğiniz zaman belli olmaz. Böylelikle size rahat bir kullanım imkanı sunar. Farklı renk, doku, model ve marka seçeneklerine sahip olan kısa şort modellerinin tümünü Trendyol’da bulabilir, bütçenize ve zevkinize en uygun olan ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Modellere Sahip Kısa Tayt Çeşitleri

Dikkat Çekici Modellere Sahip Kısa Tayt Çeşitleri

Spor kısa taytlar her yaştan müşteriler tarafından kullanılan bir giyim kıyafetidir. Kısa yoga taytı vücudunuzun esnetirken daha rahat hareket etmenize imkan tanıyan bir üründür. Böylece spor sırasında konforunuzdan ödün vermezsiniz. Ayrıca, kısa voleybol taytları özel dikişi ve yumuşak dokusuyla maç esnasında konfor sağlar. İçinizin görünmesine engel olur. Kışın giyilen termal tayların yanı sıra yazlık kısa taytlar da büyük beğeni toplar. İnce dokusu ile yazın terlemenizi engelleyen bu ürünler pişik olma riskini azaltır. Nefes alan kumaşa sahip olan bu kıyafetler tende ferahlık hissi yaşatır. Ayrıca, dikkat çekici ve şık bir hava yaşamak istediğinizde tercih edilen ürünlerden birisi olan kısa disco taytlar parlak kumaşı sayesinde bütün ortamlarda fark edilmenizi sağlar. Deri giyimler daha parlak özellikteki bu kıyafetlerin kumaş türleri farklılık gösterir. Diz altı ve diz üstü seçenekleri bulunan bu kıyafetleri kumaş yapısına ve isteğe göre her mevsim rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca, push up kısa taytları tercih ederek baştan aşağı kusursuz bir görünüm elde etmeniz mümkün. Bu taylar toparlayıcı özelliği ile vücudunuzun 3 cm ince gözükmesine yardımcı olur. Ayrıca, iç çamaşırın destekleyici özelliğini artırarak basenlerinizin daha dik durmasına yardımcı olan bu ürün oldukça fit bir görünüm elde etmenizi sağlar. Şık görüntüsünün yanı sıra daha albenili görünmenize yardımcı olan bu kısa kıyafetler sıklıkla tercih edilir. Kısa tayt fiyatları ürünün yapıldığı ipliğin kalitesine, markaya, dokuya ve renge göre çeşitlilik gösterir. Ürünün size sunduğu avantajlara göre fiyatlandırması değişmektedir. Çeşitli markalar tarafından tasarlanan modeller, kumaş kalitelerine ve özelliklerine göre farklı seçenekler sunar. Ürün kalitesine göre her bütçeye uygun kıyafet çeşitliliği sunar. Böylece size en uygun ürünleri çeşitli filtrelemeler yaparak bulabilirsiniz. Bu kıyafet hakkındaki müşteri önerilerine erişmek için Trendyol’dan incelemeler yapabilir, ürün hakkında yorumları okuyarak güvenle satın alabilirsiniz.