Kohinoor Gioconda Extra Charcoal Kömür Füzen Kalem 3`lü Set T2335

Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (8)
ArtLessismore
9.6
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
KOZ OFİS KIRTASİYE OYUNCAK
7.7
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
PERA SANAT
9.6
merchant-badge-image
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
350 TL'ye 15 TL İndirim
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
132,90 TL
hızlıkırtasiye
9.1
5 saat 56 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
144,50 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Kohinoor Gioconda Extra Charcoal Kömür Füzen Kalem 3`lü Set

Geri Bildirim Ver
  • Koh-i Noor Gioconda Extra Charcoal Kömür Füzen Kalem 3`lü Set
  • Bu üründen en fazla 30 adet sipariş verilebilir. 30 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Siyah
  • Okula Dönüş Okul Öncesi
Geri Bildirim Ver

Kohinoor T2335 Gioconda Extra Charcoal 3`lü Kömür Füzen Kalem Set

Profesyonel kalitede çizimler için iyi kalemlere ihtiyaç vardır. Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set, eskiz çalışmaları başta olmak üzere birçok kara kalem çizimlerinde verimli sonuçlar verir. Doğru çizim için kalem numarasına göre kullanım yapmak önem taşır. 3'lü set içindeki kalemler birbirinden farklı numaralardadır. Bu nedenle bir set Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem alındığında kara kalem çizim ve taramalarda üç ayrı tonlama yapma avantajına kavuşmuş olursunuz. Ürünlerin dışındaki ahşap bölüm, elinizin boyanmasını önlediği gibi füzen ismi verilen kömür parçayı da korumada tutar. Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set teknik özellikleri şöyledir:

  • Ağırlık: 0,075 g
  • Ölçüler: 17 x 176 x 48 mm
  • Kalem sayısı: 3

Kohinoor Gioconda Extra Kalem 3'lü Setin Özellikleri Neler?

Kohinoor Gioconda Extra Kalem 3'lü Setin Özellikleri Neler?

Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set içinde 2, 3, 4 numaralı kalemler bulunur. Bu numaralar ürünlerin sertlik derecesini ifade eder. Çok sert kalemler daha açık siyah bir iz bırakır. Yumuşak kalemlerde ise kâğıt üzerindeki iz daha kalın ve görünür şekilde olur. Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kalem numaraları yumuşak çizimler için idealdir. Kömür, yüzey üzerinde kolaylıkla kayar ve bıraktığı iz hem kalın hem de koyu renkli olur. Bu nedenle Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set kara kalem ve eskiz çalışmalarında sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Üründe yapay kömür füzeni kullanılır. Bu füzen doğal kalemlere eşdeğer özelliktedir. Koh-i-Noor Charcoal ürünleri ile yapılan çizimler belirgindir. Ancak kalemin bıraktığı iz kâğıt üzerinde parlama yapmaz.

Kohinoor Charcoal Kömür Füzen Kalem 3'lü Set Kimler Alır?

Kohinoor Charcoal Kömür Füzen Kalem 3'lü Set Kimler Alır?

Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set genellikle güzel sanatlar üzerine çalışan kişiler tarafından satın alınır. Bunun yanı sıra set, kara kalem çalışması yapanların da sıkça tercih ettiği ürünler arasındadır. Resim ile uğraşan amatör ve profesyoneller gerek yağlı boya çalışmalardan önce yaptıkları eskizlerde gerekse doğrudan kara kalem eserlerinde Koh-i-Noor ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Heykel ya da benzeri bir çalışma yapmadan önce eskizini çizmek isteyen sanatçılar da Koh-i-Noor Charcoal Kömür Füzen kalemlerden yararlanabilirler. Proje çizimlerinde de Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü sete ihtiyaç duyulur. Özellikle mimarlar ve iç dekoratörler sunum görsellerinin çiziminde kara kalemden faydalanırlar. Proje çizimi yapan tüm meslek dallarındaki çalışanlar, farklı sertlik derecesindeki Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü setle çizimlerini kolayca yapabilirler.

Kohinoor Gioconda Extra Charcoal Kalem 3'lü Set Kaliteli mi?

Kohinoor Gioconda Extra Charcoal Kalem 3'lü Set Kaliteli mi?

Charcoal kalemlerin kalitesini belirleyen unsurların başında, belirtilen yumuşaklıkta çizim yapabiliyor olması gelir. Kalemin kâğıt üzerinde bıraktığı izde herhangi bir çizik olmaması önemlidir. Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü set yorumlarına göre ürün, markasının kalitesini yansıtır. Kömür füzen, çizim esnasında herhangi bir iz ya da çizik oluşturmaz. Yumuşak kalemlerde görülen bir başka olumsuzluk da kalemin yarattığı lekelerdir. Geleneksel kömür füzenlerle yapılan boyamalarda oluşan lekeler, Koh-i-Noor kalemlerde görülmez. Bunun önemli nedenlerinden biri füzenin yapay kömürden imal edilmesidir. Kalem, kömür füzen ele bulaşmayacak şekilde ağaç ile kaplanır. Ağacın yapısı, düşme ve çarpmalarda füzenin korunmasını sağlar. Ağaç dış yapı, kalemin hızlı şekilde tükenmesini de engeller. Çizim yapılırken yumuşak uç hızlı şekilde küçülse de kalemtraşla açılarak keskinleştirilir. Böylelikle kalem uzun süre boyunca kullanılabilir. Kara kalem çalışmalarınız ve projeleriniz için kaliteli bir ürün arayışındaysanız Trendyol üzerinden Koh-i-Noor Gioconda Extra Charcoal kömür füzen kalem 3’lü seti satın alabilirsiniz.