"

Kol düğmesi

" araması için 1850 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kol düğmesi

Kol düğmesi modelleri, stillerini detaylarla tamamlamayı seven kadın ve erkekler tarafından kullanılan özel aksesuarlardır. Aksesuar çeşitliliği bakımından kadınlara kıyasla daha az seçeneğe sahip erkek koleksiyonlarında kol düğmeleri önemli bir ürün grubunu oluşturur. Siz de şıklığı ayrıntılarda arıyorsanız yenilikçi ve modern tasarımlardan oluşan kol düğmeleriyle stilinize farklılık katabilirsiniz. Kol düğmesi çeşitleri altın kol düğmesi, çelik kol düğmesi, gümüş kol düğmesi olarak başlıca gruplara ayrılır. Klasik ve modern tasarımlardan oluşan kol düğmelerinde kadınlara ve erkeklere geniş bir ürün skalası sunulur.

Şık Kol Düğmeleri ile Tarzınızı Farklılaştırın

Düğün, davet, açılış, gala ve benzeri özel günlerde smokin ve takım elbiselerinizle kullanabileceğiniz bir çift sıra dışı kol düğmesi ile şıklığınızı tamamlayarak tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Sade tasarımlı bir takım elbiseyi gösterişli  bir kol düğmesiyle bambaşka bir havaya sokabileceğiniz gibi, hareketli renklerden oluşan  bir kıyafeti zarif kol düğmeleriyle kullanarak stilinizde denge oluşturabilirsiniz. Markaların kol düğmesi alternatifleri çeşitli zevklere uygun modellerden oluşur. Daima klasikten yana olan erkekler için kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak ve benzeri standart modeller, harfli kol düğmesi seçenekleri ve başlıca renklerden oluşan kol düğmesi modelleri bulunur. Sıra dışı ürünleri kullanmaktan hoşlanan erkekler için ise uçak kol düğmesi, renkli taşlı modeller, ilginç tasarımlar, yarı değerli doğal taşlardan üretilmiş çeşitler ve daha birçok model yer alır. La Pescara, Altınyıldız, Hatemoğlu, Sümer Telkari, Swarowski, Mango Man ve daha birçok markanın kol düğmesi tasarımları dikkatinizi çekebilir.

Gündelik Kıyafetlerinize Hareket Katabilirsiniz

Kol düğmeleri sadece davetlerde takım elbiselerle değil günlük yaşamda da kullanılabilen ürünlerden. Günümüzde erkekler de stil sahibi olmak, farklılıklarıyla dikkat çekmekten çekinmedikleri bir yaşam tarzına sahipler. Siz de özgün tarzınızla sosyal yaşamınızda ve iş hayatınızda ön plana çıkmaktan hoşlanıyorsanız farklı markaların koleksiyonlarındaki kol düğmeleriyle bunu başarabilirsiniz. Renkli gömlek, ekoseli ceket ve casual pantolondan oluşan stilinizi kol düğmesi seti ile tamamlayarak fark yaratmanız mümkün. Kot pantolon, çizgili gömlek ve yelekten meydana gelen kombinizi özel tasarım kol düğmesi modelleriyle eşleştirebilirsiniz. Yaz aylarında şort ve gömlekten oluşan stilinize renkli kol düğmeleri eşlik edebilir. Modern kesime sahip takımınızı otantik kol düğmeleriyle başkalaştırabilirsiniz. Sıradan bir kombini kol düğmeleriyle klas bir stile dönüştürebilirsiniz. Kadınlar için tasarlanmış kol düğmeleriyle iş hayatınızda erkeklerden daha şık olabilirsiniz. Swarowski'nin taşlı modelleri, Sümer Telkari'nin Milli ve tarihi dokunuşa sahip çeşitleri, Jakamen, Kiğılı, Angemiel, Mango Man ve daha birçok markanın zarif tasarımları erkek ve kadınların tarafından beğenilir. Çocuklar için tasarlanmış kol düğmeleri ise daha eğlenceli motiflerden oluşur. Çocuklar özel günlerde kol düğmesi çeşitleriyle kendilerini çok şık hissedebilir. İsimli kol düğmesi modelleri ve harfli kol düğmesi çeşitleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Kol Düğmesi Fiyatları

Hediye alternatifi olarak da rağbet gören erkek kol düğmesi fiyatları da ürünün özellikleri ve detayları doğrultusunda farklı fiyatlandırmalar ile tüketicilere sunulur. Kol düğmeleri hem yakınlarınıza hem resmi olduğunuz ortaklarınıza, patronunuza, paydaşlarınıza sunabileceğiniz kıymetli hediye modellerindendir. Gümüş kol düğmesi fiyatları ile altın ve çelik kol düğmesi fiyatları birbirinden farklı skalalarda yer alır. Kol düğmesi fiyatları ürünlerin tasarımlarına, sezonlarına, kullanılan materyale ve benzeri detaylara göre değişkenlik gösteriyor. 

Siz de kendiniz, yakınlarınız veya resmi ilişkide olduğunuz kişilere hediye etmek üzere kol düğmesi siparişi vermek için Trendyol aksesuar kategorisini inceleyerek size en uygun modeli seçebilir, dilediğiniz takdirde hemen satın alabilirsiniz.