"

Koleston

" araması için 438 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
KolestonRöfle Seti
(1)
34,16 TL
Sepete Git
KolestonSaç Boyası 6/7 Çikolata Kahve
(16)
18,25 TL
Sepete Git
KolestonSıvı Peroksit %9
(112)
16,90 TL
10,90 TL
Sepete Git
KolestonSıvı Peroksit
(63)
16,95 TL
9,95 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Koleston

Saç bakımı, kadınlar için en önemli ve en yaygın aktivitelerden biridir. Çünkü saç, güzelliği ön plana çıkaran ve özellikle kadınlarda en dikkat çeken bölümdür. Değişim ihtiyacı duyan kadınların ilk başvurduğu yol da saç rengini değiştirmektir. Saç bakımı konusunda 130 yıldır hizmet veren Wella'nın bir markası olan Koleston, kadınların büyük bir destekçisidir. Markanın saç boya renkleri, seçim yapmakta zorlanan kadınlara büyük kolaylık sağlar. Çok çeşitli Koleston saç bakım ürünlerine Trendyol ayrıcalığı ile ulaşmak oldukça kolaydır.

Kadınların Vazgeçilmezi: Saç Bakımı

Uzun ya da kısa saçlı, genç ya da yaşlı her kadın, saçına mutlaka önem verir. Saç modeli kadar saç rengi de hayli önem taşır. Saç boyatma, kadınların kendilerinde değişiklik yaratmak istediklerinde ilk yaptıkları şeylerden biridir. Aynada yeni bir kişi ile karşılaşmak ve güzelliğinin farkına varmak her kadını kuşkusuz ki mutlu eder. Bilimsel araştırmalar da göstermiştir ki, saçlar ile ilgili değişikliğe gitmek ve bilhassa saç boyatmak kadınları rahatlatan bir olaydır. Ancak, saç boyatmak başlandıktan sonra kolaylıkla son verilebilecek bir durum değildir. Hem farklı saç renklerinin zevkine varılması hem de dip boyası geldiğinde kötü bir görüntü ortaya çıkması saç boyatmayı sürekli hale getirir. Bir de, saçta yer alan beyazları kapatma amacı olan kadınlar için saç boyatma bir rutindir. Bu durumda sürekli kuaföre gitmek düzenli ve hatrı sayılır bir masraf doğurur. Bu nedenle kadınlar için en ideali saçlarını kendilerinin ya da bir yakınlarının boyamasıdır.

Saç Bakımı Koleston İle Çok Kolay

Saç boyama, Koleston saç boyası ile çok rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Trendyol, Koleston'un çok çeşitli tonlardaki saç boyalarını seçim kolaylığı ile sunar. Markanın saç boyalarını saça uygulaması oldukça basittir ve boyanın damlaması söz konusu olmaz. Ambalajında uygulamaya dair detaylı bilgi verilir ve saçı boyamak Koleston ile bir uzmanlık ya da ekstra bilgi gerektirmez. Saç boyamadan önce tavsiye edilen iki önemli uygulama söz konusudur: alerji testi ve tutam testi. Alerji testi, az bir miktar boyayı dirsek içinizde 45 dakika boyunca bekletip sonra yıkamanızı gerektirir. 48 saat içinde herhangi bir kızarıklık, kaşıntı, yanma olup olmamasını izlemeniz ve boyayı sonuca bağlı olarak uygulamanız gerekir. Tutam testi ise, yarım santimetre saçta maksimum 50 dakika süre ile boyanın denenmesini önerir ve böylelikle istenilen saç rengine ulaşılması için ne kadar süre beklenmesi gerektiği belirlenir.

Koleston ile Değişimin Farkına Varın

Saç boyama, bazen riskli bir durum olabilir. Çünkü, ton farklılıkları bile boyanın kişide duruşunu ciddi oranda etkileyebilir. Bundan dolayı doğru renkte boya tercih edilmesi çok önemlidir. Trendyol'daki Koleston boya renkleri çok sayıdadır ve böylelikle doğru tonun temin edilmesi şansı çok daha yükselir. Peroksit maddesi ile saç boyasının kıvamının ayarlanması ve saça kolayca nüfuz edebilmesi sağlanır. Aynı zamanda saç renginin açılmasını da sağlar. Koyu renkli saça sahip olanlar için daha yoğun peroksitlerin kullanılması önerilir. Markanın saç boyaları, yoğun pigment teknolojisi ile saç renginin çok daha net oluşmasını ve beyazların sorunsuzca kapatılmasını sağlar. Böylelikle saçlarda kalıcı ve göze çarpan bir değişiklik meydana gelir. Bunun yanında; saç boyalarının bazılarının ambalajlarında bulunan boya kiti, içerdiği renk aktifleştiriciler ile saçlara 15 gün boyunca pigment takviyesi yapar ve saç renginin daha da ortaya çıkmasını sağlar. Koleston röfle seti ile de röfle tercih edenler ihtiyacı olan ürüne Trendyol aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirler. 

Saçınızı boyamak istiyor ancak doğru seçim yapma konusunda endişe duyuyorsanız; Trendyol'daki Koleston saç boyaları listesinde bulunan çok farklı renk tonlarındaki ürünleri inceleyebilir, güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşarken sizi arzu ettiğiniz değişime götürecek saç boyasını Koleston fiyat avantajlarından faydalanarak temin edebilirsiniz.