placeholder
"

Koleston

" araması için 4058 sonuç listeleniyor
Koleston Naturals Kumral 7/0
KolestonNaturals Kumral 7/0
(210)
Naturals Kumral 7/0
27,35 TL
Sepete Git
Koleston Single 9/0 Sarı
KolestonSingle 9/0 Sarı
(113)
Single 9/0 Sarı
16,90 TL
Sepete Git
Koleston Naturals Karamel Kumral 7/3
KolestonNaturals Karamel Kumral 7/3
(179)
Naturals Karamel Kumral 7/3
27,50 TL
Sepete Git
Koleston Kit 77/44 Kor Ateşi Kızılı
KolestonKit 77/44 Kor Ateşi Kızılı
(233)
Kit 77/44 Kor Ateşi Kızılı
51,50 TL
Sepete Git

Koleston

Saç Bakımının Öncüsü Koleston

Saç bakımı her anlamda kadınların gündelik hayatlarında en çok önem verdiği konuların başında gelmektedir. Çünkü tüm kadınlar bu şekilde inanırlar ki güzelliği ön plana çıkaran en önemli ayrıntı saçlardır. Bir kadının saçları ne kadar belirgin ve canlı olursa o derece güzel bir görünüme sahip olur. Saç bakımı yapmanın birçok yolu vardır. Bunlardan en önemlisi boya uygulamaktır. Kadınlar çok farklı sebeplerden ötürü saçlarını boyama ihtiyacı hissederler. Tam da bu anlamda kadınların en büyük yardımcısı olarak Koleston ortaya çıkmaktadır. Saç boyası ve bakım ürünleri alanından 100 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren Wella’nın bir markası olarak piyasaya sürülen Koleston saç boyası konusunda kadınların en büyük yardımcısı olmaktadır. Saçlar kadınların yüz hatları içerisinde en dikkat çeken bölümdür. Bu nedenle en çok ilgi gören ve üzerinde en çok işlem yapılan bölge de saç bölgesidir. Bazen özel günlerde bazen de bir iş görüşmesinden önce bazen de tamamen kadınların psikolojik olarak değişim istemelerinden kaynaklı olarak saç boyama aktiviteleri gerçekleşmektedir. Bu uygulamalar sıklığı ve yapılış biçimi saçları bazen olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle saç boyası kullanırken satın aldığınız ürünün kalitesi ve içeriğine bakmak çok önemlidir. Koleston boya çeşitleri boyanın uygulanması sırasında olumsuz durumların önüne geçebilmek için aynı zamanda saç bakımı da yapabilmektedir. İçerisinde bulunan vitamin ve minerallere saçı güçlendirir. Koleston bu anlamda kendisini diğer boya markalarından pozitif bir şekilde ayrıştırmaktadır. Sektörün en önde gelen markası olan Koleston birbirinden farklı onlarca renk seçeneğiyle kadınların her daim imdadına yetişebilmektedir. Kuaföre gitmeye gerek kalmadan kullanıcılarını kendi kendilerine rahatça uygulayabilmelerine olanak sağlayan bir yapıya sahiptir. Uzun süreli ve kaliteli renk verme özelliğiyle boyama sonrasında kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Birçok farklı renklerden birini seçip kendinize özgü saç stilini oluşturabilirsiniz. Kolay boyanabilme ve saçın her bir teline ulaşabilme özelliği Koleston’u özel yapan özelliklerindendir. Saçın her bir tarafının aynı derecede ve kalitede boyanabilmesi kadınların en hassas oldukları noktalardandır. Bunu rahatlıkla Koleston boyaların performanslarında görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendi zevk ve stilinize uygun rengi seçip Koleston boyayı saçlarınıza uygulamaktır. Daha sonra geriye sadece canlı ve dolgun saçlarınızın yeni renginin keyfini çıkarmak kalıyor.

Değişimi Saçlarınızdan Başlatan Koleston

Yaşamımızın belirli dönemlerinde gündelik hayatın sıkıcılığından bazen uzun süreli durağan yaşantıda bazen de tamamen psikolojik nedenlerle kendimizde bazı değişiklikler yapma ihtiyacı hissederiz. Kadınlar ise bu değişikliği genellikle saçlarından başlatırlar. Bazen uzunluklarını değiştirerek bazen şeklini bazen de rengi üzerinde değişiklik yaparak rutinden sıyrılmaya çalışırlar. Renk değişimi sırasında kadınların en büyük yardımcısı ve yol arkadaşı Koleston’dur. Kimi zaman saçlar Koleston kızıl rengine dönüşürken kimi zaman da Koleston kumral rengine dönüşür. Kadınlar o an veya o dönemde nasıl hissediyorlarsa ona en uygun renk seçeneği kolestonda mevcuttur. Sadece hangi rengi seçeceğinize karar vererek saçlarınıza kolayca uygulayabileceksiniz. Koleston’un en önemli özelliği herkesin rahatlıkla kendi saçına uygulayabilmesidir. Saça uygulandıktan sonra kesinlikle damlama yapmaz ve tamamen saça nüfuz eder. İstediğiniz rengi seçtikten ve uyguladıktan sonra değişimin tadını çıkarmak kalır geriye. Her ne sebeple olursa olsun değişim her zaman kadınların hayata daha sıkı tutunmasını ve daha güçlü bir psikolojiye sahip olmalarını sağlar. Saç boyamak aslında bu kadar önemlidir kadınların hayatında. Uzun süre koyu saç rengine sahip olan kadınlar bazen sıkılıp açık renk olan Koleston vanilya sarısı rengini tercih ederler. Bazen de açık renkten bıkan kadınlar Koleston siyah boya ile saçlarını koyulaştırmayı isterler. Genç kızlık dönemlerinden yaşlılık dönemlerine kadar her kadın saçını boyama ihtiyacını hisseder. Her birinin boyama sebebi farklı olabilir. Ama kaliteli ve canlı renklere sahip olmak isteyen her kadın Koleston’da buluşur. Tüm cesaretiyle değişime karar veren kadınlar için Koleston hep yanlarındadır. Hangi rengi seçerseniz seçin her renkte maksimum verimi alabileceğinizden emin olabilirsiniz. İstediğiniz rengin istediğiniz tonuna kolayca sahip olabilirsiniz. Yılların tecrübesi ve alanında uzman olan insanların birikimi neticesinde Koleston boya renkleri en mükemmel şekilde saçlarınızı şekillendirecektir. Mükemmel değişimin sizlere hissettirdiği hazzın tadını çıkarmaya sadece bir Koleston uzaklıktasınız.

Saç Bakımında Koleston Etkisi

Gün içerisinde en çok kirlenen ve havadaki tozla en çok temas eden yer saçlardır. Bu kirlenmeler ve temaslardan dolayı hassas bir yapıya sahip olan saçlar yıpranır ve güçsüz düşer. Bunun yanında saçlara boyama, fön, spreyler gibi uygulamalar yapılması da saçların yıpranmasına sebep olmaktadır. Uzun süreli bakımsızlık saçların kırılmasına ve dökülmesine sebep olabilir. Dahası saç derisinde çeşitli yaralanmalara da yol açabilmektedir. Bu sebeple her ne işlem uygulanırsa uygulansın saçlar her zaman periyodik bir şekilde temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Saçların kendi yapısına göre doğru uygulama seçilerek güçlendirilmeli ve desteklenmelidir. Koleston saç kremi içeriğindeki vitamin ve minerallerle saçları derinlemesine etkiler ve saça ihtiyacı olan nemi kazandırır. Gerekli nemi ve vitamini alan saç zamanla gürleşir ve canlı görünümüne kavuşur. Saça hiçbir zaman gereğinden fazla bakım yapılmamalıdır. Gereksiz bakım saçta yıpranmalara sebep olabilir. Saç boyama öncesinde boyalar oksidanlarla desteklenerek boyanın kalitesi ve saça nüfuzu artırılmak istenir. Yanlış oksidan kullanımı da saça zarar verebilmektedir. Koleston oksidan boyama öncesi yeterli seviyede kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Koleston boyaları saçlara ağır gelen metalleri içermediğinden gönül rahatlığıyla saçlara uygulanabilir. Boyaların arkasında bulunan kullanım talimatları dikkatlice okuyup o şekilde uygulanmalıdır. Yanlış uygulamalar geri dönüşü olmayan zararlara sebep olabilir. Saça sürülen her türlü madde zamanı geldiğinde saçtan arındırılmalıdır. Özellikle sprey ve jöle sürülen saçlarla yatılmamalı ihtiyaç kalmadığında derhal temizlenmelidir. Belirli aralıklarla bakım yapılması gereken saçlar gerektiğinde saç bakım kürleri uygulanabilmektedir. Saçlar belirli bir zaman sonra kendiliğinden yağlanmaya başlayabilir. Bunu engellemek adına saçların yağlanmasını engelleyici doğal içerikli ürünler kullanılmalıdır. Koleston boya çeşitler sağlıklı saçlarda kendisini daha güzel göstermektedir. Boyalı saçlar uzadıkça saç diplerinde boyasız saçlar ortaya çıkar. Saçın tamamını tekrar boyamak saça ağır geleceğinden saçların sadece dipleri boyanmalıdır. Koleston dip boyası saça zarar vermeden aksine besleyerek renk uyumunu azami derecede sağlayabilmektedir. Tüm gün aynaya her baktığınızda saçlarınızı kontrol etmekten kendinizi alamazsınız. Bu bile başlı başına saçınızla oynamanıza sebep olmaktadır. Gün içinde yeterince toz ve kirle temasa maruz kalan saçlar ellerinizle sürekli oynamanız neticesinde daha çabuk yağlanır ve kirlenir. Gereksiz yere saçlardan oynanmaması önerilmektedir. Koleston tüp boya ile boyanan saçlar daima güçlü ve sağlıklı yapılarını korumaktadır. İçeriğindeki özlerle saçın kendi kimyasına asla zarar vermeyerek boyama işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzun ya da kısa ince ya da kalın tüm saçlara güvenle ve gönül rahatlığıyla uygulanabilir.

Koleston Mucizevi Renkler

Her tarza ve her zevke uygun onlarca Koleston renkleri ile saçlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz. Kolay sürülebilen ve uygulanabilen yapısıyla kullanıcıların kendi kendilerine saçlarını boyayabilmeleri sağlanmıştır. Koleston’un her rengi birbirinden güzel ve birbirinden canlıdır. Ama bazı renkler hem çok tercih edilir hem de muhteşem bir saç rengine sahip olmanızı sağlar. Koleston küllü kumral bu renklerden bir tanesidir. Ne açık ne koyu saç rengi tercih edenler bu rengi daha çok kullanmaktadır. Bununla birlikte röfle uygulaması yapan kadınların sayısı da hiç de azımsanmayacak derecededir. Koleston röfle seti ile kendi saçınıza istediğiniz anda röfle uygulaması yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Rutin renklerden sıkılan ve biraz daha heyecan verici renkleri tercih eden kadınlar ise Koleston aşk alevi rengini kullanmayı seçerler. Onlarca çeşit rengin içerisinden hangisini seçerseniz seçin Koleston kalitesini her ürününde hissettirmektedir. Renklerin ve değişimin yaşamınıza katmış olduğu rahatlığı ve mutluluğu hissettikçe daha çok değişim isteyecek ve saç boyama uygulamalarını daha da sıklaştıracaksınız. Özel günlerinizde ya da iş görüşmeleri öncesinde saçlarınızı boyama ihtiyacı hissederseniz en çok tercih edilen renklerden bir diğeri olan Koleston çikolata kahve tonu tam da aradığınız renk olabilir. Daha açık renk seven kadınların tercihi daha çok sarı ve kumral renklerdir. Koleston 12.0 boya ile tam da istediğiniz rengin istediğiniz tonunu saçlarınızda görebileceksiniz. Koleston saç renkleri skalasından seçtiğiniz her bir üründen maksimum derecede memnun kalacaksınız. Bazen boya işlemi uygulamadan da saçlarınızın rengini değiştirebilmeniz mümkündür. Bunun birçok yolu vardır. Ancak bazı uygulamalar saça zarar vermekten öteye gidemez. Uygulamalardan en çok tercih edilen ise saç açıcı kullanmaktır. Saç açıcı saçın orijinal rengini daha da açık hale getirerek saçlarınızı boyamadan farklı bir renge dönüşmesini sağlar. Kullanılan ürünün kalitesine göre saç açıcılar zarar verebilmektedir. Ancak Koleston saç açıcı içeriğindeki kaliteli bileşenlerle hangi saça uygulanırsa uygulansın daima en başarılı sonucu vermektedir. Saçlarınızı boyamadan renk değişimi sağlamak istiyorsanız en çok kullanılan bu yöntemi deneyebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun boyama sırasında ürünlerin kullanım talimatlarına harfiyen uymanız önerilmektedir.

Kolestondan Kadınlara Özgü Renkler

Günümüzde kadın erkek fark etmeksizin herkes saçını boyatma yolunu seçebilmektedir. Tabii ki kadınlar erkeklere nazaran bu anlamda daha yoğun bir şekilde tercih etmektedirler. Bu anlamda saç boyası sektörü daha fazla kadınlara yönelik ürünler ve renkler ortaya koymaktadır. Koleston tüp boya ile birçok rengi kolay kullanılabilir olması dolayısıyla kadınların kullanımına sunmuştur. Bu renkler kadınların genellikle çoğunlukla tercih ettiği ve kullandığı renklerdir. Örneğin Koleston açık kumral ve Koleston koyu kumral oldukça yoğun bir şekilde saçlara uygulanmaktadır. Kumral saç koyu ile açık arasında bir renk tonuna sahip olduğu için kararsız kalan tüm kadınların birinci tercihi olarak görülmektedir. Çok açık veya çok koyu renkleri kullanmaya cesaret edemeyen hanımların bir nevi kurtarıcısıdır. Hem değişimi sağlamak hem de güzel bir saç rengine kavuşmak tüm kadınların hayalidir. Koleston koyu kahve ise biraz daha sert bir renk olması hasebiyle net çizgilerle karar verebilen kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Saç boyası rengine karar vermek kadınların günlük hayatlarında aldıkları en zor kararlardandır. Çünkü saç rengi bir nevi kimlik görevi görmektedir. Bekledikleri rengi tutturamamaları durumunda istenilenin tam aksine mutluluk vereceğine bir mutsuzluk sebebine dönüşebilmektedir. Tamda bu yüzden kullanılan ürünün kalitesine ve markasına azami derecede dikkat etmek gerekir. Keskin hatlarla bir değişim isteyenler Koleston kızıl büyü rengini kullanabilirler. Kızılın dikkat çekici tarzını saçlarında görmek istemek çok cesur bir hareket olacaktır. Tüm bu renklerin farklı tarzı ve bakış açısını yansıtması aslında kadınlar açısından bir avantaj olmaktadır. İstediği ruh haline istediği rengi seçebilme özgürlüğünü sunulması kadınları oldukça rahatlatmaktadır. Seçim yaptıktan sonra geri dönüşü olmayan bu tercihi yapmak her kadın için zordur. Koleston bu anlamda da kadınların en büyük yardımcısıdır. Ürünlerini satarken sunmuş vaad etmiş olduğu rengi birebir şekilde saçlara uygulayabilmektedir. Hangi renk olursa olsun saça uygulandığında görsellerdeki renkleri birebir saçta karşılığı bulunmaktadır. Bu özelliğiyle uygulama yapılan saçların mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlarken kadınların da tüm isteklerini karşılayabilmeyi de başarmaktadır. Koleston her anlamda kadınların bir boyadan beklediği her şeyi onlara sunabilmektedir. Markanın müşteri odaklı politikası sayesinde her bir ürünü kullanıcının tüm gereksinimini karşılayabilmektedir.

Koleston Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Koleston bir saç boyası markası olarak daima en yüksek kaliteyi ve çeşitliliği en doğru fiyata kullanıcılarına sunma politikasıyla hareket etmektedir. Satın alınan her üründe kullanıcının tam bir memnuniyet duyması için ürünlerini son teknolojiyi de kullanarak geliştirmeye ve dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Ürünlerin özellikleri arttıkça performansları da artmaktadır. Birçok boya markasında olmayan renklere sahip olarak kendisini pozitif ayrıştırmayı başarmıştır. Koleston küllü sarı rengi kolestonun kendisine has renklerinden bir tanesidir. Bununla birlikte Koleston fındık kabuğu rengi de yine koleksiyonun önemli bir parçası olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Marka renklerin çeşitliliği ve saça nüfuz etmelerini sağlayan özellikleri sayesinde kaliteyi en uygun fiyata sunmayı başarmıştır. Bunu yaparken müşteri geri bildirimleri ve yorumlarını daima dikkate alarak politikasını bu şekilde yönlendirerek yapmıştır. Çok farklı renk seçeneklerini kullanıma sunarak kadınlara birçok seçme hakkı tanımıştır. Koleston şarap kızılı ve Koleston mavi siyah gibi renkler kolestonun kendisine özgü tavrını yansıtan renklerdir. Bunun yanında tercihlerin çeşitlenmesi ve farklılaşmasıyla yeni yeni renkler oluşturulmaya başlanmıştır. Değişen diğer moda akımlarını da boya renklerine etkisi olmaktadır. İnsanlar giyimlerine kuşamlarına göre de saç boyası rengi seçmeyi tercih edebilmektedirler. Koleston patlıcan moru daha spesifik bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar bu tip renkleri tercih ederken öncelikle bir tedirginlik yaşarlar ancak kolestonun muhteşem kalitesini saçlarına nüfuz edince kendilerini daima iyi hissedeceği saçlara kavuşurlar. Koleston gizemli kahve tonu ise kahverengi saçların farklı bir seçeneği olarak kullanıcılarına sunulur. Koleston bakır rengi parlak bir görünüme sahip olan bu tonuyla kolestonun özel renklerinden birisidir. Kadınlar tarafından en çok kullanılan renklerden ve ana renklerden birisi sarı renktir. Hemen hemen kadınların yarıdan fazlasının saç değişim tercihlerinde ilk sırada bu renk gelmektedir. Doğuştan sarı renkli saçlara sahip olan çok az kadın vardır. Bu insanlar daima kendilerini özel hissederler. Doğuştan bu saç rengine sahip olamayanlar ise Koleston sarı saç boyası sayesinde en az onlar kadar orijinal sarı saç görünümüne kavuşabilmektedirler. Koleston fiyat açısından da muadili ürünlere kıyasla ürün kalitesi bakımından en doğru fiyatı müşterilerine sunmaktadır. Koleston boya fiyatları tamamen kalite odaklı ve müşterinin üründen maksimum derecede memnun kalmasını sağlayacak seviyelerde olmaktadır. Koleston ürünlerine çağın yeni alışveriş yöntemi olan e-ticaret sitelere aracılığıyla ulaşabilmek artık daha da kolay. Koleston saç bakım ürünleri ve boya çeşitlerine Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yedi gün yirmi dört saat satın alabilmeniz mümkündür.