"

Konsol Aksesuarları

" araması için 1400 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Konsol Aksesuarları

Oturma odası rahatlığında ve geniş ekranda oyun keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi, daima oyun konsolları oluyor. Zengin bağlantı noktaları, geniş oyun kütüphaneleri, konforlu şekilde kullanılabilen oyun gamepadleri, oyun konsollarını pek çok oyun tutkunu için vazgeçilmez kılıyor. Arkadaşları ve sevdikleriyle oyun keyfini daha da yukarıya taşımayı hedefleyenler, konsollarla birlikte genellikle bir tane gelen gamepade ikincisini de ekliyor. Oyun konsolu aksesuarları kapsamında değerlendirilen gamepad gibi oyun deneyimi arttırıcı daha birçok unsur bulunuyor.

Kablosuz Gamepad Modelleri ile Eğlencenin Tadını Çıkarın

Sony’nin geliştirdiği PlayStation ve Microsoft’un geliştirdiği Xbox platformlarında üreticilerinin kendilerine özgü tasarım anlayışlarını yansıttıkları gamepad modelleri yer alıyor. Ek oyuncunun oyuna katılmak istemesi ve var olan gamepadin arızalanması gibi durumlarda oyuncular, gereksinimlerine uygun çözümlere yöneliyor.

Yeni nesil PlayStation oyun konsollarının kasa renkleri ile uyumlu siyah renk PS4 gamepad çeşitlerinin yanı sıra kırmızı, mavi, beyaz, askeri kamuflaj gibi renk ve desenlere sahip ürünler bulunuyor. Teknik açıdan, oyun konsoluyla birlikte gelen ürünlerle hiçbir farkı olmayan modeller, oyunların en iyi şekilde deneyimlenebilmesini sağlıyor. Yapısal olarak Bluetooth gamepad kategorisinde olan PS4 gamepadleri, arzu edildiği takdirde gerek konsolda gerekse ilgili yazılımlar kurularak PC platformunda da kullanılabiliyor. Benzer şekilde Xbox One gamepad çeşitleri de yeni bir gamepade ihtiyacı olan teknoloji ve oyun meraklılarıyla buluşmayı bekliyor. Renk seçenekleri bakımından farklılık gösteren ürünler, Xbox platformunda keyifli zaman geçirilebilmesini mümkün kılıyor.

Konsol Aksesuarları ile Daima Siz Kazanın

Donanım geliştirici markalar, farklı oyun türlerinin en iyi şekilde tecrübe edilebilmesi ve oyun seanslarının mümkün mertebe gerçekçi hâle gelebilmesi için PC ve oyun konsollarıyla kullanılabilen aksesuarlara da imza atıyor. Yarış oyunlarına meraklı olanlar, Logitech’in direksiyon setlerine yönelebiliyor. Gaz, fren, debriyaj, vites gibi ayrıntıların bulunduğu direksiyon setleri, özellikle yarış simülasyonu oyunlarında manuel vites kullanarak gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenleri memnun ediyor. Titreşimli geri bildirim gibi ekstralar da ürünlerin tercih edilmesinde etkili oluyor. PC cephesinde gamepad ile oyun oynamayı amaçlayanlar da Logitech gamepad ve joystick çözümlerini satın alabiliyor. Uçuş simülasyonlarında muazzam sonuçlar elde edilebilmesini sağlayan joystick, gamepad ile oynanan uygun oyunlar için de kullanılabiliyor.

Türkiye’de daha çok “Atari Salonu” olarak adlandırılan Arcade salonlarındaki dövüş oyunu oynama hatıralarını yeniden canlandırmayı arzu edenler için de fighting stickler sunuluyor. Sol tarafta kontrol kolu, sağ tarafta ise alışılagelen tuş dizilimi ile donatılan ürünler, oyun konsolları ve PC ile birlikte değerlendirilebiliyor.

Fonksiyonel Aksesuarlarla Konsolların İşlevselliğini Artırın

Oyun konsolları üzerinde bulunan USB portları aracılığıyla şarj edilen oyun kontrolcülerini pratik şekilde şarj etmeyi hedefleyenler, aynı anda iki gamepadi şarj edebilen stantlarını alışveriş listelerine ekliyor. Fonksiyonel olmalarıyla beğeni toplayan stantlar, dekoratif görünümleriyle de göz dolduruyor.

Günün ilerleyen saatlerinde oyun seansına devam etmeyi planlayan, ancak oyunlara ait seslerle çevresine rahatsızlık vermek istemeyenler ise konsollarla uyumlu Bluetooth kulaklık modellerine yöneliyor. Konsolla kolayca eşleştirilebilen çözümler, yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde uzun oyun oturumları boyunca sorunsuz olarak değerlendirilebiliyor. Bazı üreticiler ise kulaklık, gamepad şarj standı ve oyun konsolunun dik konumlandırılmasını sağlayan stantları tek pakette toplayarak kullanıcıların daha az masraf ederek daha çok konsol aksesuarı edinebilmelerine olanak veriyor.

Dünyanın önde gelen aksesuar üreticilerinin, yeni nesil oyun konsolları için hazırladığı ürünleri oyun ve oyun konsolları kategorisi üzerinden inceleyebilir; ihtiyaçlarınıza uygun konsol aksesuarlarını Trendyol’un avantajlı fiyatları ile kolay ve güvenli bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.