"

Köpek Taşıma Çantaları

" araması için 149 sonuç listeleniyor

Köpek Taşıma Çantaları

Evcil hayvan sahiplerinin sıklıkla ihtiyaç duyduğu taşıma çantası, evcil hayvanlara güvenli ve rahat bir seyahat sunar. Özellikle uzun seyahatlerde veya evcil hayvanları veterinere götürürken kullanılan taşıma çantası çeşitleri, hayvan türüne ve boyutuna göre değişen modellere sahiptir. Köpeğiniz için en uygun taşıma çantası modellerine Trendyol’un indirimli fiyatlarıyla köpek ürünleri kategorisinden erişebilirsiniz.

Köpekler için Büyük Taşıma Çantası Çeşitleri

Köpek taşıma çantası çeşitleri arasında ağırlıklı olarak kafes tipi ürünler ve çanta tipi ürünler bulunur. Kafes tipi taşıma çantası modelleri, telli görünümde olup kenarlardan ve üstten hava alacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Köpeğinizi taşırken konforlu bir şekilde seyahat etmesi için tasarlanan taşıma çantası, sağlam taşıma kolu ve kilitli tasarımı ile güvenli bir kullanım sunar. Özellikle kilitli tasarımı ile köpeğinizin kafesten çıkmasını önleyen kafes tipi taşıma çantası modelleri arasında kenarlardan kilitli, üst kapağı çıkabilen kafesler, daha ergonomik bir kullanım için tercih edilir. Genellikle orta boy olan kafes biçiminde taşıma çantası, küçük köpekler için uygun bir kullanım sunarken kedileri taşımak için de kullanılabilir. Köpek taşıma kafesi büyük boy ürünler arasında ise tel örgülerle desteklenmiş taşıma çantası modellerine indirimli fiyatlar ile erişebilirsiniz. Büyük boy köpek taşıma kafesi, daha iri köpekler için üretilir ve daha fazla ağırlığı taşıyabilir niteliktedir. Dayanıklı malzemeden üretilen ve kenarlarından mandallar ile desteklenen indirimli köpek taşıma kafesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Köpek taşıma çantası modelleri ise daha büyük köpekler için ideal ürünlerdir. Genellikle naylon malzemeden üretilen taşıma çantası çeşitleri, ayarlanabilir taşıma kolları ile kolayca taşınırken yan kısımlarda fonksiyonel cepler ile desteklenir. Köpeğiniz için mama veya oyuncak gibi malzemeleri taşımaya imkan veren pet taşıma çantası, işlevsel özellikleri ile işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca köpeğinizin hava alması için örgülü üst veya yan tasarıma sahip naylon taşıma çantası, araç içinde kullanım için idealdir. Sırt çantası şeklinde tasarlanan kedi köpek taşıma çantaları modelleri ise kafes tipi ürünlerden farklıdır. Genellikle küçük köpekler ve kediler için üretilen taşıma çantası türleri arasında en popüler olanı astronot kameralı köpek ürünleri olarak bilinir. Evcil hayvanınızın dışarıyı seyretmesi için çıkıntılı şeffaf bölmeye sahip olan taşıma çantası türleri, kenarlardan ve üst kısımlarda gözenekli yüzeyi ile evcil hayvanınızın hava almasına imkân verir. Sırta çantası şeklindeki taşıma çantası çeşitleri, kullanım açısından oldukça işlevsel bulunurken iri köpekler için daha büyük çantalara ihtiyaç duyulur. İri köpekler için çekme kolu bulunan tekerlekli taşıma çantası türleri, sırt çantası yerine tercih edilebilir.

Stil Sahibi Küçük Taşıma Çantası Modelleri

Kediler veya küçük köpekler için tasarlanan taşıma çantası çeşitleri arasında ise kolay taşınan birçok model bulunur. Omuza takılabilen taşıma kolları ile basit çanta biçiminde olan taşıma çantası modelleri, hem tasarımları ile şık bir görünüm sunar hem de günlük yaşamda daha pratik bir şekilde kullanılabilir. Günlük gezmelerde, markete giderken veya evcil hayvanınızı veterinere götürürken tercih edebileceğiniz taşıma çantası çeşitleri, genellikle dayanıklı olması için kauçuktan veya plastikten üretilir. İç kısmı yumuşak kumaşla kaplı olan ürünler, kış aylarında hayvanınızı sıcak tutmaya imkan verir. Yaz ayları için üretilen kol taşıma çantası modelleri ise ağırlıklı olarak hayvanlara zarar vermemesi için yumuşak plastikten üretilir. Uzun omuz askısı ile rahatça taşınan çanta modelinde, kedinizin veya köpeğinizin çantadan çıkmasını önlemek için kilit sistemi bulunur.

Küçük taşıma çantası modelleri arasında deriden üretilen ürünler de yer alır. Stil sahibi evcil hayvan bakıcıları için tasarlanan taşıma çantası modelleri, küçük köpekler ve kediler için idealdir. Özellikle kenarlarından şeffaf olan kol taşıma çantası modelleri, spor detayları sayesinde genç ve trend bir görünüm sunduğu için ilgi çeker. Şeffaf çantalarda özellikle dış yüzeyi sevimli hayvan çizimleri ile süslü taşıma çantası çeşitlerine indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Sevimli görünümleri ile ilgi çeken ürünleri, farklı ebatlarda bulmanız da mümkün. Küçük taşıma çantası modelleri arasında leopar desenli, pati desenli, çiçek desenli veya ekose gibi klasik desenlere sahip birçok farklı ürüne erişebilirsiniz. Stilinizi tamamlamaya imkân veren farklı desenlerde şık hayvan taşıma çantası modelleri, renkli tasarımları ve özel görünümleri ile tarzınızı tamamlamaya yardımcı olur.

Yukarı Çık