"

Koroplast

" araması için 679 sonuç listeleniyor
KoroplastStreç Film 33 M
(106)
13,95 TL
9,77 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Koroplast

Koroplast, geliştirdiği yenilikçi ve çevre dostu ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Marka, günümüzde çöp torbası, pişirme ve saklama ürünleri olmak üzere 3 alanda onlarca ürününün üretimini gerçekleştiriyor. Ürettiği tüm ürünlerde tüketici fikirleri ve ihtiyaçlarını öne çıkaran Koroplast, çöp poşeti ve saklama poşetleri alanında Türkiye'nin lider markası olmaya devam ediyor. Koku hapsetme teknolojisi gibi yenilikleri kullanıcılara sunan Koroplast, doğada çözünebilen çöp poşetleri, evcil hayvanlar için üretilen kedi kumu torbaları ile de doğa verdiği önemi kanıtlıyor. 

Hayatı Kolaylaştıran Marka Koroplast

1973 yılında Korozo Ambalaj adıyla kurulan firma, 1981 yılında Koroplast markasına dönüştü. Alanında pek çok ilke ve yeniliğe imza atan Koroplast, Türkiye'de ilk çöp torbası, buzdolabı poşeti ve mikrodalga fırın torbasının üretimlerini gerçekleştirdi. Değişen ve gelişen teknolojiyle uyumlu olarak ürün yelpazesine sürekli yenilerini ekleyen Koroplast, tüm bu yenilikleri doğaya zarar vermeden gerçekleştiriyor. Ev içinde ya da ev dışı alanlarda her ihtiyaca uygun onlarca farklı ürün, Koroplast'ın gelişmiş Ar-Ge merkezinde kullanıcılar için geliştiriliyor. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda gelişimine devam eden marka ev içi ve ev dışı ürün gruplarıyla kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

Koroplast Çöp Torbaları

Koroplast çöp poşeti, değişen alışkanlıklara bağlı olarak evlerde ve ev dışı alanlarda kullanımı artan ürünler arasındadır. Kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarımları değişen çöp torbaları, 10'dan fazla çeşidiyle satışa sunuluyor. Kullanım alanına göre farklı boyutlarda tasarlanan torbalar, limon ve gül kokusuna sahip ürünlerden, Koroplast kilitli poşet ve büzgülü poşetlere kadar özel çeşitleri içeriyor. Beklentilerle ve hayatı kolaylaştıran tasarımlara yer veren Koroplast, evlerde bakımı yaygınlaşan evcil hayvanlara özel olarak Koroplast kedi kumu torbası gibi ürünleri hazırlıyor. Atıklara temas etmeden çöplerin atılmasına yardımcı olan ürünler, sahip oldukları çiçek kokularıyla da çöp kokusunun ortamdan uzaklaşmasına yardımcı oluyor. Üç kata kadar dayanıklı yapılarda üretilen Koroplast kilitli çöp torbası, çöplerin atılmasında sızdırma ve yırtılma sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Koroplast Saklama Torbaları

Koroplast saklama torbaları, markanın çöp poşetleri ile birlikte en geniş ürün çeşidine sahip kategorisidir. Evlerde, özellikle mutfaklarda kullanılan Koroplast buz torbası, Koroplast buzdolabı poşeti gibi modeller bu kategorinin öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Saklama torbalarının gelişiminde birçok yeniliğe imza atan marka, bazı ürünleriyle adından söz ettiriyor. Hayatı pratik hale getirmek için tasarlanan Koroplast anne sütü saklama poşeti, steril ve güvenli özellikleriyle çalışan anneler düşünülerek üretiliyor. Saklama kategorisinde yer alan Koroplast fermuarlı poşet ile buz elde etmeyi ve saklamayı kolaylaştıran kalıplı buz torbası da dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Yemeklerin saklanması ve korunması için üretilen Koroplast streç film ve Koroplast alüminyum folyo ürünleri mutfaktaki işlerin kolaylaşmasına katkıda bulunuyor. 

Koroplast Pişirme Ürünleri

Pişirme ürünleri, mutfaklarda pratik ve lezzetli tarifleri kolayca yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Bulaşık sorununu azaltan, pişirme sürelerinden tasarruf sağlayan Koroplast pişirme ürünleri, pişirme kağıtları ve torbaları olarak iki ürün çeşidini içeriyor. Koroplast pişirme kağıdı ve Koroplast sar pişir, yiyeceklerin pişirme kaplarına yapışmasının ve kapların kirlenmesinin önüne geçiyor. Isıya dayanıklı olan bu ürünler, kirlenmeyi önlediği gibi yiyeceklerin daha hızlı ve lezzetli pişmesine de yardımcı oluyor. Pişirme kategorisinde yer alan fırın torbaları, normal ve ankastre fırınlar ile mikrodalga fırınlar için ikiye ayrılıyor. Normal fırınlar için üretilen Koroplast fırın torbaları boyut olarak daha büyük biçimde tasarlanıyor. İçine koyulan yiyecekleri ısıya hapsederek pişirmesi, zaman ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Koroplast'ın mikrodalga fırınlarda kullanmak için tasarladığı mikrodalga torbası, pratik ve zamandan tasarruf elde etmek isteyenlere özel olarak hazırlanıyor. Koroplast mikrodalga torbası, küçük porsiyonları içeren kısa sürelerde hazırlanan yiyeceklerle, patlamış mısır gibi atıştırmalıkların hazırlanmasında kullanılıyor.