"

Köşe Takımı

" araması için 712 sonuç listeleniyor

Köşe Takımı

Evleri sıcak bir yuva haline getirme hususunda altın noktalardan biri oturma gruplarıdır. Bilhassa köşe takımları salon ve oturma odasının daha sıcak ve samimi olabilmesi için en önemli dekorasyon malzemesidir. L koltuk takımı şekli ile işlevselliğini arttırırken kullanıldığı alandaki enerjiyi ve görünümü de daha dinamik hale getirir.

Kendinizi hemen rahat bir koltuğa atmanın hayalini kurduğunuz yoğun iş günlerinizin akşamında, arkadaş grubunuzla geçireceğiniz film gecelerinde ya da sadece takip ettiğiniz diziyi izleyip keyif yapmak istediğinizde aradığınız rahatlığı bulacağınız köşe takımlarıyla geçirdiğiniz zamanın kalitesi artar.

Rahatlığı ve Şıklığı Bir Araya Getiren Köşe Takımı

Salon ve oturma odası mobilyası denince akla ilk gelen köşe takımları, genelde şıklığı ve rahatlığı bir araya getirebildiği için tercih ediliyor. Kalitenin ve konforun keyfini bir arada sunan bu köşe takımları sayesinde ev sıcacık bir yuva haline geliyor.

Ergonomik tasarımı kullanıldığı alanda geçirilen zamandan maksimum keyif almanıza olanak tanıyor. Kalabalık gruplar için de ideal olan hacminin yanında herkesin beğenisini kazanacak şıklığa ve rahatlığa sahip olmasıyla da öne çıkıyor.Tasarımı sayesinde yer kaplama konusunda size sıkıntı çıkarmayan bu köşe takımları, daha az alanı daha verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.Böylelikle diğer mobilyalarınızı gönlünüzce döşemeniz için ayrılan yer artıyor. Acil durumlarda yatak olarak bile kullanmanıza elverişli genişliği ile size sıradan bir koltuğa kıyasla daha rahat hareket etme imkanı tanıyor.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen Trendyol farklı desen, model ve renklerdeki köşe takımlarının her evin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde sunulmasına özen gösteriyor. Size ilham verecek renkleri, tasarımları ve görüntüsüyle uyumlu renk ve desende kırlentlerle, köşe takımlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Kendinizi ifade etmenize olanak tanıyan ve zevkinizi küçük dokunuşlarınızla yansıtan bu özel tasarım koltuklar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor.

Trendyol, köşe takımı ürünlerine salon ve oturma odası mobilya kategorisi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Köşe Takımı Ürün Çeşitleri

Trendyol, çok sayıda farklı markadan binlerce köşe takımını çok farklı tasarımlar ve renkler ile müşterilerin beğenisine sunuyor. Her evin dekorasyonuna farklı bir boyut kazandıracak köşe koltuk takımı modellerinin tamamı üstün kalitedeki malzemelerden üretilmiş olması ile öne çıkıyor. Köşe koltuk modelleri kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar evinizin baş köşesinde kalmayı başarıyor. Farklı renklerdeki kumaşları evinize alışılmışın dışında ve şık bir görünüm kazandırmasının yanı sıra kalitesi sayesinde uzun yıllar renkleri solmadan capcanlı kalmayı başarıyor. Genç ve dinamik tasarımlarla evinizdeki enerjiyi değiştirerek pozitif bir etki yaratan bu köşe takımlarını kullanmak, onları istediğiniz şekilde dekore ettiğinizde çok daha keyifli hale geliyor. Sunulan çeşitli renk ve tasarımdaki bu koltuklar zevkinize uygun şekilde dizayn etmenize olanak tanıyor.

Oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen kumaşlardan üretilmiş köşe koltuklar kullanıcılarını hiçbir konuda yarı yolda bırakmıyor. Trendyol'un müşterilerine sunduğu köşe takımları arasında çekyat biçiminde tasarlanan koltukları da yer alıyor. Bu sayede misafir için rahat ve pratik bir yatak hazırlamak son derece kolay bir hal alıyor. Ergonomik tasarımı ile müşterilerinin her ihtiyacına cevap verebilen köşe takımları kısa zamanda evinizin vazgeçilmezi oluyor. Trendyol'un müşterilerine sunduğu bir başka köşe takımı da ayrılabilir iki farklı koltuktan oluşan köşe takımları. Bu model sayesinde köşe takımınızı dilerseniz L koltuk olarak dilerseniz de ayrı ayrı iki koltuk olarak kullanabiliyorsunuz. Böylece kendi tarzınızı kolayca evinize yansıtabilmenize imkan tanınıyor.

Köşe Takımı Fiyatları

Köşe takımı kategorisindeki ürünlerin fiyatları modellerine göre değişebiliyor. Farklı modellerdeki köşe takımlarının üretildiği malzeme,koltuğun büyüklüğü ya da genişliği ve köşe takımının modeli, köşe takımı fiyatlarındaki farklılığın esas sebebini teşkil ediyor. Trendyol, sık sık yaptığı indirimler ile her cebe hitap etmeyi başarıyor. Köşe takımı kategorisinde de sıkça uyguladığı indirimler sayesinde her evin bir köşe takımı sahibi olmasına olanak veriyor.

Yukarı Çık