İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Koton Kimono

" araması için 55 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Koton Kimono

Birbirinden Güzel ve Rengarenk Koton Kimonoları

Tekstil denildiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Koton, birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Koton kimono modelleri ile de dikkat çeken marka da birbirinden güzel, renkli ve desenli modeller bulunmaktadır. Kimono, Japonların geleneksel kıyafetlerine verilen isimdir. Genel olarak oldukça bol kalıplı, kısa kollu ya da uzun kollu ve tiril tiril olup, önünde herhangi düğme ya da fermuar olmayan hırkalardır. Modern ya da etnik tasarımları ile özellikle spor giyinen kişilerin tarzına farklılık katmaktadır. Canlı renkler ve desenler ile birbirinden güzel tasarımlarla giyim tarzına uyan herkesin beğendiği kimonolar, akla gelebilecek her renkte tasarlanmaktadır. Kimono ile hem geleneksel bir kıyafet giymiş gibi hissetmek hem de modern tasarımlar sayesinde her iki giyim tarzını da taşımak mümkündür. Kıyafetlerinde sadeliği tercih edenler, canlı ve farklı görünmek isteyenler de birbirinden güzel renkleri ile kimono modellerini satın almaktadır. Her ne kadar canlı ve rengarenk diye tanımlansa da asillikten vazgeçmeyenler için Koton siyah kimono modelleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sadelikten yana olanlar için Koton beyaz kimono modelleri farklı kombinler ile şıklık yaratmak isteyenler için sayfalarımızda yer almaktadır. Bohem tarzını benimseyen kişilerin olmazsa olmazlarından olan kimonolar, farklı zevklere de hitap edebilmektedir. Koton sarı kimono ile güneş gibi parlayabilir, tarzınıza uydurmak için kemer ya da kuşaklar ile de kombin yapabilirsiniz. Ya da dilerseniz kimononun salaş kalıbı ile taylar, pantolonlar ile şık bir görüntü de yakalayabilirsiniz. Kimonolar, Japon kadınlarından stillerinden ve geleneksel kıyafetlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Tabii ki Japonların geleneksel motiflerinin yerini canlı renkler, modern çizgili tasarımlar ve desenler almıştır. Koton turuncu kimono modelleri canlı renkler giymekten hoşlanan ve dikkat çekmekten rahatsız olmayan kişilerin en çok tercih ettiği renklerden bir tanesidir. Canlı renklerin yanı sıra farklı desenler ile tasarlanmış ve üretilmiş olan kimono modelleri de bulunmaktadır. Hem farklı görünmek hem de şıklığından ödün vermemek isteyenlerin en güzel spor kombinleri kimonolar ile yapılabilir. Kimonolar günün her anında giyilebilecek modellerde tasarlanmaktadır. Hem spor kombinler ile kullanılabilirken hem de farklı kemerler ya da kumaş pantolon etekler ile klasik kombinler de yapılabilir. Özel günler ve davetler için daha klasik çizgiler ile tasarlanmış kimono modelleri de bulunmaktadır. Daha çok spor şıklıkların tamamlanması için kullanılsa da iş yerlerinde kimono ile daha klasik bir görünüm vermek de mümkündür. Aynı zamanda kollarında ya da uç kısımlarında püskül, ponpon, fırfır gibi detayları bulunan kimonolar da mevcuttur.

Her Ortama Ayak Uydurabilen Kimonolar

Kimono yalnızca günlük yaşamda ya da iş hayatında kullanılan giysi türü değildir. Aynı zamanda daha çok tiril tiril kumaşlardan üretilmiş olması sebebi ile sahil kenarlarında da çok sayıda kadın tarafından tercih edilmektedir. Koton kimono plaj modeli sahilde bikini ya da mayo üzerine rahatlıkla giyilebilmektedir. Rahat olmasının yanı sıra bikini ve mayoların üzerinde şık bir görüntüde vermektedir. Bunun yanı sıra gece elbiselerinin üzerine giyilebilecek kadar şık detayları olan kimonolarda bulunmaktadır. Dolayısıyla kimono modelleri yazın sahil kenarında, şık bir kokteyle kadar her yerde kullanılabilecek bir üründür. Koton desenli kimono farklı renk ve desenlerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Hem canlı renklerden meydana gelen kimono modelleri bulunmaktadır, hem de siyah, beyaz gibi daha sade renklerin birleşiminden oluşan desenli kimono modelleri bulunmaktadır. Koton mavi kimono modelleri mavi renk sevenler için hem spor hem de klasik şekilde kombin yapılabilecek şekildedir. Mavinin daha koyu tonu olan Koton lacivert kimono modelleri de bulunmaktadır. Özellikle kot şort, kot etek ya da kot pantolon ile bu renkler çok yakışmaktadır. Kimonolar dökümlü bir şekilde kullanılabileceği gibi belden kuşaklı şekilde de kullanılabilmektedir. Belden kuşak bağlandığında daha bombeli görünmektedir. Tercihe bağlı hem kuşaklı hem de kuşaksız kullanılabilir. Plaj kıyafeti olarak kullanılan kimonolar genel olarak belden kuşaklı olan kimonolar olmaktadır. Ön kısmı da kapattığı için sahilde gezerken, bir şeyler içerken ya da yemek yerken daha rahat etmek için kuşak bağlanabilmektedir. Japon tarzı olan kimonoların boyu bileklere kadar uzanırken, modern şekilde tasarlanan kimonolar genel olarak diz üstünde ya da diz altında kalmaktadır. Yine de bileklere kadar uzanan modeller de bulmak mümkündür. Kimono aynı zamanda sabahlıklarda da en sık kullanılan modeldir. Kuşaklı ya da kuşaklık olacak sabahlık modelleri kimono tarzında yapılmaktadır. Güne başladıktan sonra evde rahat rahat dolaşmak, kitap okumak, kahve içmek için üzerinize aldığınız sabahlık, kimono modelleri ile olduğunda rahatlığınıza rahatlık katacaktır. Genel olarak kolları da dökümlü olan kimonolar hareket kısıtlamaz ve içerisinde konforlu bir şekilde hareket etmeye imkan sunar. Bu nedenle özellikle rahatlıktan yana olanların sıklıkla kullandığı bir üründür.

Koton Kimono Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kimono her zevke hitap edecek tarzda renk ve desenler ile tasarlanmaktadır. Fakat dar giyinmek hoşlanan kadınların tarzlarına uygun bir kimono bulması zordur. Çünkü kimonolar genel olarak bol ve dökümlüdür. Kumaşları farklı olsa da içerisinde rahat hissedilmektedir. Doğanın en güzel renklerinden bir tanesi olan Koton yeşil kimono ile huzurlu da hissetmek mümkündür. İnsanlar bir kıyafetin içerisinde kendini öncelikle rahat ve güzel hissetmelidir. Kendini iyi hissetmek hem öz güveni arttırmakta hem de günün daha iyi geçmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle cıvıl cıvıl ve rahat giyinmek güne bir sıfır önden başlamak anlamına gelebilir. Koton kırmızı kimono modelleri de en çok sevilen modeller arasında yer almaktadır. Kırmızının iddialı bir renk oluşu, kimononun güzelliğine güzellik katmaktadır. Kırmızı rengi hem spor hem de klasik kombinler ile rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir. Neredeyse her kadın tarafından sevilerek giyilir. Kimono her ne kadar günümüzde modern bir kıyafet türü gibi görünse de bilindiği üzere Japon kültüründen gelen bir giysi türüdür. Bu nedenle Koton kimono kaftan modelleri geleneksel olan kimonoya daha çok benzemektedir. Bazı organizasyonlarda bu kaftanlar kullanılabilmektedir. Tabii ki günlük hayata uygun modern dokunuşlara uğramış kimono kaftan modelleri bulunmaktadır. Koton kimono modelleri birbirinden o kadar farklıdır ki bu nedenle her zevke uygun bulmak mümkündür. Giyim tarzının içerisinde renklerde dahildir. Kimono akla gelebilecek her renkte tasarlanan ve bu renkleri desenlerle buluşturan kıyafetlerden bir tanesidir. Bu nedenle hem sade renkleri tercih eden hem de rengarenk giyinmekten hoşlanan insanlar için kimono bulmak mümkündür. Her ne kadar yetişkinler için daha çok kimono modeli bulunsa da markanın kız çocuk kombinleri içerisinde de kimono modelleri bulunmaktadır. Sizler de rengarenk kimonolar ile hayatınıza renk katmak istiyorsanız Koton markasının kimono modelleri için sayfalarımıza göz gezdirebilir, bütün modelleri tek bir listede alabilirsiniz. Trendyol üzerinden dilerseniz fiyata, renge, bedene göre sınırlama yapabilir ve hem bütçenize hem de bedeninize uygun olan kimonolar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.