KRAF Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50 Li Büyük Çx KRAFKK176

19,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (4)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
19,50 TL
22 saat 18 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
23,50 TL
8.8
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
26,77 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

KRAF Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50 Li Büyük Çx

  • Kids Ahşap Çubuk Renkli 50`li Büyük
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Türü El İşi Kağıtları
Şikayet Et

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50'li ile Eğlenceli Etkinlik

Kırtasiye ürünleri bol çeşitliliği ve renkli yapısıyla her yaştan insanların dikkatini çekebilir. Buna rağmen çoğu ürünün hedef kitlesi çocuklardır. Bu sebeple çocukların kullanımına uygun şekilde üretilen bu ürünleri satın alırken dikkatle incelemek ve bilgi edinmek gerekir. Zararlı malzemelerden yapılmış ürünler, çocukların sağlığında ciddi hasarlar oluşturabilir. Unisex kids ahşap çubuk renkli 50’li büyük çx bu tarz ürünlerin aksine tamamen güvenilebilir ve kullanılabilirdir. İçerisinde 50 adet renkli çubuk bulunan bu ürün paketi çocuklar için üretilmiş olup farklı amaçlarda ve şekillerde kullanılmaya müsaittir. Bu ürün paketinin kullanım alanları okuldan başlayıp hastanelere kadar uzanabilir. Bir başka deyişle, ürünün kullanım alanı ile ilgili kısıtlayıcı bir durum söz konusu değildir ve bu tamamen kullanıcıların tercih ve hayal gücüne bağlı olarak değişebilir. Farklı meslek gruplarınca da tercih edilebilir.

  • Farklı Renk Seçenekleri
  • Çoklu Ürün
  • Farklı Kullanım Alanları

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Özellikleri

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Özellikleri

Çocukların kullanımına uygun şekilde üretilen Unisex kids ahşap 50’li büyük renkli çubuk ürünlerinin pek çok özellikleri vardır. Adından da anlaşıldığı gibi bu ürünler unisex olacak şekilde üretilmiştir. Çocukların cinsiyeti fark etmeksizin tercih edilebilir. Bunun sebebi birden fazla renkte üretilmeleridir. Bir diğer özelliği ise çok sayıda üretilmeleridir. Bir pakete 50 adet çubuk bulunmaktadır. Bu sayede uzun bir süre boyunca yeni paket almadan kullanılabilir. Ürün paketinin bir diğer önemli özelliği ise çubukların ahşaptan üretilmiş olmasıdır. Ahşap çocukların sağlığı için en zararsız olan materyallerden bir tanesidir. Plastik gibi kanserojen maddeleri bünyesinde barındırmayan bu ürünü kullanıcılar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Bunlar Unisex kids ahşap çubuk renkli 50’li büyük çx özellikleri arasında yalnızca birkaç tanesidir. Özellikleri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği kullanışlı bir üründür.

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Kullanımı

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Kullanımı

Renkli ahşap çubuk paketinin birden fazla kullanım şekli ve alanı vardır. Unisex olarak üretilen ve bir pakette 50 adet bulundurularak satılan bu ürün çoklu sayıdadır. Bu sayede birden fazla şekilde kullanmak mümkündür. Kullanıcıların hayal gücüne bağlı olarak değişebilse de bu ürünlerin kullanım alanlarının bazılarından bahsedilebilir. Bu kullanım alanlarından biri sağlıktır. Çocukların en çekindiği ve sorun çıkardığı ortamlardan biri olan hastanelerde sağlık kontrollerini hem çocuklar ve ebeveynler hem de doktorlar için kolaylaştırmak bu ürünler ile mümkündür. Renkli yapısı ile çocukların sakinleşmesine ve gönüllü olarak sağlık kontrolüne katılmasına sebep olabilir. Bir diğer kullanım alanı ise anasınıfı gibi ortamlardır. Okullarda yapılan çeşitli el işleri için oldukça uygun bir üründür. Çeşitli renkleri ile mevcut olan bu ürünler çocukları meşgul etmek ve eğlendirmek bakımından oldukça kullanışlıdır.

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Yorumları

Unisex Kids Ahşap Çubuk Renkli 50’li Büyük Çx Yorumları

Bazı kullanıcılar belli tiplerde ürünler alırken pek fazla araştırma yapma ya da diğer kullanıcılara danışma ihtiyacı duymuyor olabilirler. Bu durum söz konusu çocuklar olduğunda tamamen değişir. Pek çok şeyden bakteri ve hastalık kapma potansiyeline sahip yaş gruplarındaki çocukların temas ettiği her ürün hassasiyet ile incelenmelidir. Unisex kids ahşap çubuk renkli 50’li büyük çx yorumları bu noktada faydalı olabilir. Ürünü daha önceden satın almış ve kullanmakta olan diğer kullanıcı yorumlarından da hareketle ürünün çocuklar için hiçbir tehlike taşımadığı söylenebilir. Çocukların kullanımına uygun olan bu ürün paketi birçok şekilde kullanılabilir. Bu sebeple de kullanıcıların beğenisi toplayan bu ürünü kullanmanın yolları kullanıcıların gereksinim ve istekleri doğrultusunda çeşitlendirilebilir. Siz de çocuklarla eğlenceli vakit geçirmek veya çocukları rahatça muayene etmek istiyorsanız ürün tam size göre! Siz de bu ürüne indirimli uygun fiyat avantajları ile Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.