İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kraft Park Yatak ve Oyun Parkı

" araması için 29 sonuç listeleniyor

Kraft Oyun Parkı

Kraft, dünyanın en tanınmış ve güvenilir bebek ürünleri geliştiren şirketlerinden biridir. Tasarımlarındaki önceliği, güvenlik, dayanıklılık ve sevgi dolu ebeveynlerin en iyi beklentilerini karşılamaktır. Markanın popüler ürünü Kraft oyun parkı çocuğunuzu evde veya dışarıda rahat ve güvenli tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanır. Çıkarılabilir tam boyutlu beşik, bebeğinize huzurlu ve alıştığı bir uyku alanı sağlar. Bebeğiniz büyüdükten sonra da, onun dinlenmesi ve oynaması için de son derece güvenlidir. İki tekerlek ile odadan odaya kolayca hareket ettirilebilinir. Her iki tarafında tül kumaş bulunur, bu ağlı alanlar bebeğinizin etrafını açıkça görmesini ve bir yetişkinin de onu rahatlıkla gözlemlemesine olanak tanır, bu aynı zamanda bebeğiniz için harika bir havalandırma sağlar. İki tekerlek ve iki ayaklı şekilde tasarlanır. İki tekerleğin yardımıyla herhangi bir sorun yaşamadan kolayca hareket ettirebilirsiniz ve iki sağlam ayak sayesinde denge konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kraft garden oyun parkı taşınabilir iki katmanlı beşiği sayesinde, tatile gitmek, piknik yapmak, seyahat etmek ve ailelerinizi ve arkadaşlarınızı bebeğinizle ziyaret etmek için mükemmel bir seçimdir. Diğer beşiklerin aksine, bebeğin oynaması için bir oyun alanına dönüşebilir. Katlanan tasarımı sayesinde, ürünle birlikte verilen taşıma çantasına koyarak istediğiniz yere götürebilirsiniz ve kullanmadan önce katlamanız veya açmanız oldukça az zamanınızı alır. Markanın yatağı sayesinde, küçük bebeğiniz, gittiğiniz her yerde tıpkı evdeki gibi uyuyabilir. Kraft sayesinde doğumdan itibaren çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde uyku alışkanlığı oluşturmasını  sağlayabilirsiniz.

Kraft Oyun Parkı Modelleri

Kraft dönenceli oyun parkı fermuarları sayesinde çocuğunuz istediği gibi yatağa girip çıkabilir; güvenlik için fermuar sadece dışarıdan açılabilir. Kraft north oyun parkı katlanır bir tasarıma sahiptir. Bu bebek karyolasını bu sayede tatillerde veya büyükanne ve büyükbaba gezilerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ağ kumaştan yapılmış geniş görüntüleme pencereleri sayesinde, çocuğunuz sizinle olan irtibatını kaybetmez ve bu sayede optimum hava sirkülasyonu sağlarlar. Katlanır oyun parkına taşıma çantası dahildir ve yatak çok hafif olduğu için kolayca taşıyabilirsiniz. Katlanır oyun parkı, uyumak ve dinlenmek için de kullanılabilir. Kraft oyun parkı beşik modelleri uyku, dinlenme veya oyun için mükemmeldir. Nereye giderseniz gidin, küçük çocuğunuzun rahat olduğundan emin olabilirsiniz. Seyahat için mükemmeldir ve %20 daha kompakt bir tasarımın yanı sıra birçok farklı aktivite kullanımına dayanabilen kuvvetli  ve sağlam bir çerçeveye sahiptir. Kraft relax dönenceli oyun parkı çocuğunuzun keskin ve sert köşelerden korunmasını sağlamak için tasarlanmış üst raylara sahiptir. Tamamen yastıklı üst kısımlar küçük çocuğunuzun Kraft oyun parkı yatağı içinde güvenli kalmasına yardımcı olmak için idealdir. Kraft calipso oyun parkı 15 kg'a kadar uygundur ve rahat bir uyku alanı sağlar. Daha deliksiz bir uyku ve rahatlık için, içine dilediğiniz ek ürünü kolayca yerleştirebilirsiniz. Frenli ve kilitli iki tekerlekli bu tasarımla, bebekleri uyutmak kolay bir hale gelir ve oyun parkını sallamak mükemmel bir uyku ortamı yaratır. İki tekerlek üzerindeki frenler, bebekleriniz uyurken güvenliğini ve rahatlığı artırır. Kraft holiday oyun parkı çift katmanlı tasarıma sahiptir. İlk kat geniş ve havalandırmalı bir rekreasyon alanı, ikinci kat konforlu bir uyku alanıdır. Bu pratik tasarım sayesinde hem oyun yatağı hem de uyku yatağı elde edilebilir. Geniş yüzeyi sayesinde Kraft murphy oyun parkı ideal oyun parkı haline gelir. Böylece siz evle ilgilenirken veya dinlenirken kendinizi rahat hissedeceğinden emin olabilirsiniz. Kraft joy oyun parkı bebeklerin rahatsız edilmemesini kolaylaştırmak ve dengeyi artırmak için altı ayaklı şekilde tasarlanır. Güvenliği artırmak için sağlam demir borulardan üretilir. Bu oyun alanının kurulumu ve kaldırılması o kadar kolaydır ki, tek bir kişi rahatlıkla yapabilir. Evde tek başınızayken de oyun parkını rahatlıkla söküp tekrar monte edebilirsiniz.

Kraft Oyun Parkı Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kraft roma oyun parkı, tam boyutlu bir beşik sayesinde bebeğiniz uyuklarken veya dinlenirken anne veya babanın kolayca ulaşabileceği üst düzey bir rahatlığa sahiptir. Çocuğunuzu her zaman görmenize yardımcı olur. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Bebek biraz daha büyüdüğünde, onun güvenli bir ortamda oynamasını sağlamak için harikadır. Kumaş örtüleri, kaplamalar ve taşıma çantası yumuşak bir deterjan ve ılık su ile temizlenebilir. Havalandırılan bir alanda ve doğrudan güneş ışığına maruz kalmadan açık konumda kurutulması, kumaşın özelliğini kaybetmemesi için önemlidir. Yüksek kalitede, bebeğin cildi için son derece uygun kumaş kullanılarak üretilmiştir. Kaplama kumaşı çıkarılamaz. Metal parçalar nemli bir bezle temizlenebilir ve sonra kurulanabilirler. Plastik parçaları yumuşak bir sabun ve su çözeltisiyle temizlenebilirler. Bebeğinizin tatlı uykusu göz önüne alındığında, Kraft arena oyun parkı bebeğinizi sivrisinekler gibi dış müdahalelerden korumak için bir yatak ağı ile beraber tasarlanır ve ayrıca bebeğiniz erken uyanırsa bu durumdan anında haberdar olabilmenizi sağlar. Oyun parkı, oyuncak, biberon veya çocuk bezi tutabilen bir sepet de içerir. İki tekerlek üzerindeki frenler güvenliği ve rahatlığı artırır. Hızlı ve rahat bebek bezi değişiklikleri için kolay temizlenebilir. Oyuncak, bebek çantası dışında diğer faydalı eşyaları saklamak için de uygundur. Kraft safari oyun parkı, çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesine olanak tanır ve farklı yaşlardaki bebekler için çift katmanlı tasarım benzeri çeşitli kullanışlı özelliklere sahiptir. Markanın oyun parkı kolayca kurulabilir ve katlanabilir. Çantasını açıp, yatak kısmını kaldırıp, tek bir hareketle kurabilirsiniz. Eklenecek gevşek başka bir parçası bulunmaz. Bacaklar otomatik olarak açılır ve yatağı koyduğunuzda, evde veya seyahatlerde kullanmak için sabit bir seyahat yatağının kolaylığını yaşayabilirsiniz. Kullanmadığınızda, katlayarak saklayabilirsiniz ve bu sayede yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kraft Oyun Parkı Fiyatları

Kraft bebek oyun parkı uygun fiyata kaliteli bir bebek karyolası satın almak isteyen herkes için ideal bir seçimdir. Bebeklerin gelişiminin ilk yıllarında ihtiyaç duyacağınız tüm temel çeşitliliğine sahiptir. Tasarım ekipleri, öncelikle değer ve güvenlik sağlarken aynı zamanda uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünler oluşturur. Serilerin birçoğu, modern ve uyumlu ürün seçimi oluşturmanıza izin verecek temalarda üretilir. Çocuklarla seyahat etmek genellikle çok fazla bagaj gerektirebilir, bu yüzden markanın oyun parkı mümkün olan en hafif şekilde üretilir, fakat buna karşın oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Kurulduktan sonra hareket ettirmesi kolaydır ve çantanın akıllı tasarımı, seyahat yatağının herhangi bir bagaj alanında saklanması, taşınması ve istiflenmesini kolaylaştırır. Kraft oyun parkı fiyatları, model ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterebilirler. Doğru modeli almak için ürün özelliklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlara alışveriş yapmak için indirimleri kolayca takip edebilirsiniz. Kullanıcı yorumları sayesinde, tüm ürünlerin kalitesinden emin olabilirsiniz. Markanın bir diğer ürünü Kraft dönenceli oyun parkı bir şilteye ve hafif seyahat karyolasını zeminde sıkıca ayakta tutan yerleşik bir taban plakasına sahiptir. Bu sayede uzun yıllar dayanabilir ve sonraki çocukların kullanımına bile olanak tanır. Kimi zaman daha kalitesiz oyun parklarını tercih etmek sizin için daha masraflı olabilir. Kraft atlas oyun parkı sayesinde, uzun vadede daha fazla para harcamaktan kurtulabilirsiniz.