Krauterhof Selülit Karşıtı Jel 250 ml + Botanica Comfort Selülit Karşıtı %100 Doğal At Kılı Fırçası 2840095040966

Satıcı :
Koleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Krauterhof Selülit Karşıtı Jel 250 ml + Botanica Comfort Selülit Karşıtı %100 Doğal At Kılı Fırçası

  • Set İçeriği
  • Krauterhof Anti-Cellulite Gel 250 ml - Selülit Karşıtı Jel BOTANICA COMFORT Selülit Karşıtı %100 Doğal At Kılı Fırçası Krauterhof Anti-Cellulite Gel 250 İçeriği: Cilt görünümünü düzeltmeye yardımcı Anti-selülit jel.Anti-Cellulite Jel Selülit Karşıtı Jel güçlü - etken madde kompleksi sayesinde hoş bir ısıtma yapısı ve tazelik veren kokusu ile cilt görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki Panthenol ile nemlilik sağlar. Masajla desteklendiğinde selülit görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur.Kullanım Şekli: Her gün akşam istenilen cilt bölümlerine sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Uygulama esnasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma görülecektir. Bu ısınma, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir. BOTANICA COMFORT Selülit Karşıtı %100 Doğal At Kılı Fırçası Ürün İçeriği: Vücut bakımı için geliştirilmiştir Selülit görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur Doğal at kılı fırçası kuru olarak kullanılmaktadır %100 At Kılından Üretilmiştir Ürün etkinliğini görebilmek adına düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir Uygulaması: Selülit problemi yaşadığınız bölgeye masaj yaparak uygulayınız Öneri: Özellikle temiz ve kuru bölgeye aşağıdan yukarıya doğru fırçalayarak uygulayınız Kimler Kullanabilir : Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur
Şikayet Et

Krauterhof Selülit Karşıtı Jel 250 ml + Botanica Comfort At Kılı Fırçası

Bölgesel bir cilt sorunu olan selülitler; dengesiz beslenme, aşırı kilo kaybı, sigara kullanımı, uzun oturma saatleri ve sporsuz bir yaşam tarzı gibi faktörler neticesinde ortaya çıkar. Ancak tüm fiziksel faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesine rağmen bazı genetik özelliklerden ötürü de selülit oluşumu gözlenebilir. Bunlar deri altında kalan dokuyu etkileyerek pürüzlü ve bozuk bir cilt görünümünün oluşmasına neden olur. Bu görünüm erkeklerde nadiren de olsa görülür fakat kadınların büyük bir çoğunluğunda meydana gelir. Bu sorunun önüne geçmek için pratik çözüm önerileri vardır. Botanica Comfort at kılı fırçası yardımıyla selülit tabakasının gelişimini durdurabilir, bozuk cilt görünümünden kurtulabilirsiniz. Krauterhof anti-cellulite gel 250 ml - selülit karşıtı jel ile selülitlerinizi küçültebilirsiniz.

  • Selülitleri azaltan bir formül
  • Nemlendirerek cildi onaran bir jel
  • Doğal at kılı fırçasına sahip yapı

Çift Etkili ve Selülit Karşıtı Bir Formül

Çift Etkili ve Selülit Karşıtı Bir Formül

Krauterhof selülit karşıtı jel - 250 ml etkili formülü ile cildinizi nemlendirir ve selülitleri kontrol altına alır. İçeriğindeki etkili bileşenler sayesinde problemli deri altı bölgelerini ısıtarak dokuları onarmaya çalışır. Bu nedenle kullandığınızda teninizde bir nane esintisi yaratan bu jel, selülit noktalarını harekete geçiren güçlü etken maddelere sahiptir. Bu özelliği ile öne çıkan formül, pek çok kişi tarafından beğenilen favori bir kozmetik üründür. Ürünle birlikte sunulan at kılı fırçası ise jelin etkilerini pekiştiren bir gereçtir. Fırçayı vücudunuzun belirli noktalarına uygulayarak problemli cilt tabakasının etkisini azaltabilirsiniz. Siz de diğer Botanica Comfort at kılı fırçası kullananlar gibi cildinizi pratik bir yöntemle pürüzsüzleştirebilirsiniz. Vücut estetiğini bozan portakal kabuğu görünümünü bu ürünleri kullanarak düzeltebilirsiniz. Dilerseniz Botanica Comfort at kılı fırçası yorumlarını ve tavsiyelerini inceleyerek ürünü değerlendirebilirsiniz.

Düzenli Kullanımla Onarılan Deri Altı Yapısı

Düzenli Kullanımla Onarılan Deri Altı Yapısı

Portakal kabuğu görünümü genellikle bacaklarda, karında veya kalçada meydana gelir. Bu bölgelerde beliren sorunlu noktalar, hareketsiz yaşam biçiminin ve yaş faktörünün etkisiyle çoğalmaya başlar. Ancak Botanica Comfort selülit karşıtı %100 doğal at kılı fırçası seçeneğini kullanarak bu lokalize artışın önüne geçebilirsiniz. Fırçayı ayak bileklerinden itibaren basenler, bacaklar gibi sorunlu noktalar da dahil olmak üzere pek çok bölge için kullanabilirsiniz. Ürünü aşağıdan yukarıya doğru bir şekilde vücudunuza masaj yaparak nazikçe uygulayabilirsiniz. Deri altında meydana gelen dolaşım bozukluklarından dolayı oluşan selüliti bu ürün yardımıyla kan dolaşımını harekete geçirerek küçültebilirsiniz. Ayrıca ürünle birlikte sunulan jeli gün aşırı kullanarak teninize masaj yapabilir ve ürünün ısı yayan niteliğiyle cildinizin görünümünü iyileştirebilirsiniz. Jelin etkisini Botanica Comfort selülit karşıtı 100 doğal at kılı fırçası ile takviye edebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlarla Anti-Selülit Kozmetik Ürünler

İndirimli Fiyatlarla Anti-Selülit Kozmetik Ürünler

Krauterhof selülit karşıtı jel 250 ml + Botanica Comfort selülit karşıtı 100 doğal at kılı fırçası kullanımı ile portakal kabuğu görünümünün giderilmesi amaçlanır. Jelin deri altına yaydığı sıcaklık ile yağ dokularının zarar verdiği bölgeler onarılır. Ayrıca jelin yanında sunulan fırça da masaj yolu ile tatbik edilen işleve benzer şekilde çalışır. Bu nedenle ürünlerin fiyatları sahip olduğu özellikler ile paraleldir. Bu isabetli kombinasyonlar sayesinde cilt sorununuzu hafifleten etkili bir kozmetik ürüne sahip olabilirsiniz. Bir taraftan jel içerisinde bulunan aktif etken maddeleri kullanarak cildinizi onarabilir, diğer yandan at kılı fırçası ile teninize canlı ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dilerseniz jel ile birlikte sunulan Botanica Comfort at kılı fırçası fiyat değerlerini görmek ve ürünlere kolayca sahip olmak için Trendyol’dan destek alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.