"

Krem Çikolata Ve Ezmeler

" araması için 979 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
Wefood%100 Fıstık Ezmesi
(430)
34,90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
NutellaMini 25 Gr. 10 adet Ithal
(8)
75 TL
Sepete Git
zazellaKeçi Boynuzu Kreması Tüp
(3)
15,00 TL
9,90 TL
Sepete Git
MigrosYerfıstığı Ezmesi 350 g
(253)
11,95 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Krem Çikolata ve Ezmeler

Hem gündelik tüketim açısından hem de hediyelik olarak krem çikolata ve ezme çeşitleri, oldukça fazla tercih edilir. Farklı gramajlarda, özel koruma kapaklı muhafaza kaplarında satışa sunulan bu ürünler, kahvaltılık ya da atıştırmalık olarak son derece iyi bir tercihtir. Farklı tariflerle yepyeni tatlar ortaya çıkarmayı da mümkün kılar. Ayrıca, bir yerden bir yere giderken hızlı biçimde öğün hazırlamak anlamında da büyük kolaylık sağlar. Tatlı krizini giderme ihtiyacını da en iyi şekilde karşılayan krem çikolata ve ezme çeşitlerine Trendyol kahvaltılık ürünler kategorisini ziyaret ederek hemen ulaşabilirsiniz.

Tatlı Ezme Çeşitleri

Ezme çeşitlerinin fazla olması, farklı damak tadına sahip kişilerin bu yöndeki talebini karşılama anlamında son derece işlevseldir. Hurma püresi, badem ezmesi, fındık ezmesi ve fıstık ezmesi, en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Bu ezmeler, farklı besinler eklenerek çok daha zengin bir içeriğe sahip hâle getirilebilir. Örneğin, susamlı fıstık ezmesi, ballı fındık ezmesi, Hindistan cevizli badem ezmesi, bitter çikolatalı hurma püresi sade ezmelerden daha farklı bir tat vadeder. Tatlı ezmeler gibi tuzlu ezme çeşitleri de mevcuttur. Bunların en bilineni ise zeytin ezmesidir. Zeytin ezmeleri, farklı tuzluluk oranları ile tüketiciye sunulur. Trendyol online mağaza üzerinden hem tatlı hem de tuzlu ezme çeşitlerinden istediğinizi güvenli ve kolay biçimde satın alabilirsiniz.

Hem Sağlıklı Hem Lezzetli: Fındık Ezmesi

Tüm bu ezme çeşitleri arasında en fazla rağbet görenlerden biri, fındık ezmesidir. Bu besin, çeşitli şekillerde tüketilebilir olması dolayısıyla farklı damak tadına sahip kişilere hitap eder. Fındığın yararları saymakla bitmez. Fındık ezmesi, hem lezzetli hem de besleyici olması ile meşhurdur. Fındık, bilindiği gibi enerji verir, kan basıncını dengeler, yüksek lif içeriği ile metabolizmanın çalışmasına fayda sağlar. Sarelle, Sarayiçin, Batır ve Torku fındık ezmesi çeşitleri ile masanıza keyifli ve lezzetli bir alan ekleyebilirsiniz. Trendyol online alışveriş ile dilediğiniz markanın fındık ezmesini kolay ve zahmetsiz bir biçimde satın alabilirsiniz.

Farklı Markaların Ezme Çeşitleri Arasından Dilediğinizi Seçin

Ezme, sevilen bir gıda maddesi olduğundan, farklı markaların ezme çeşitlerine olan talep de yoğundur. Örneğin, Karadeniz menşeli Fiskobirlik markasının fındık ezmesi, en sevilenlerden biridir. Kabuklu, natürel ve kavrulmuş fındık çeşitleri, fındık yağı, nuga ve krem çikolata çeşitleri hayli sevilen Fiskobirlik fındık ezmesi ile ününe ün katmıştır. Sarelle fındık ezmesi de geçmişten bugüne sevilerek tüketilen ve tercih edilen bir diğer gıda ürünüdür. Saga fındık kalitesi ile 1936 yılından beri faaliyet gösteren markanın fındık ezmesi dışında kakaolu-fındıklı, bitter çikolatalı, sütlü, şekersiz ezmeleri ve kakaolu fındık kreması çeşitleri de mevcuttur. Kahvaltılık ürünlerden tatlı ve tuzlu gıda ürünlerine değin pek çok ihtiyacınıza kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ezme ve Krem Çikolatalar ile Farklı Tatlar Yaratın

Kaşık kaşık ya da ekmeğe sürülerek yenebilen ezmeleri, farklı tariflerle yepyeni yiyecek içeriklerine dönüştürmek mümkündür. Fındık, badem ya da fıstık ezmesi, hem yaş pasta hem de kuru pasta için çok önemlidir. Bu bakımdan, örneğin kurabiye yapımında, çok sık tercih edilir. Farklı şekiller verilerek hazırlanan ve fırınlanan badem ve fındık ezmeli kurabiyeler, farklı tatlı hamurları ile yepyeni tatlar vadeder. Fındık ezmeli kurabiye, badem ezmeli-tahinli tatlı, fıstık ezmeli baklava, kakaolu-fındık ezmeli kek ve daha nicesi, evde kolayca hazırlanabilir. Ezmeler ve krem çikolatalar, milföy hamuruna iç malzemesi olarak da kullanılır. Krem çikolatalı bohça börek ve fındık ezmeli milföy atıştırmalıklar, örnek olarak verilebilir. Zeytin ezmesi de hem yufka ve açma hamur ile hem de milföy hamuru ile börek ve atıştırmalığa dönüştürülerek servis edilir.

Farklı markaların tatlı ya da tuzlu, sade yahut karışık ezme çeşitleri ile kendinizi ve yakınlarınızı şımartabilirsiniz. Cam ya da ve özel boyutlu metal saklama kaplarında tüketiciye sunulan ezme ve krem çikolatalar farklı damak tadına sahip insanları cezbediyor. Tatlandırıcı değerleri, kullanılan şeker içeriği, ek ve ana malzemeleri değişebilen ezmeler ile kahvaltı masanızı süsleyebilir ya da farklı tariflerle yeni tatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Kendiniz için alabileceğiniz gibi, bu ürünleri sevdiğiniz kişilere hediye de edebilirsiniz.