"

KUMTEL

" araması için 211 sonuç listeleniyor

KUMTEL

Kumtel markası; pişirici, ısıtıcı, ankastre ve çeşitli ev aletleri alanında öne çıkmayı başarıyor. Farklı fonksiyonel özellikleri ile yüksek performans sergileyen ürünleri, kaliteli malzemeleri sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Kumtel, şık tasarımlı ürünleri ile tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Yüksek Performanslı Kumtel Isıtıcı

Kumtel ısıtıcı, farklı fonksiyonel özellikleri ve zengin teknik donanımı ile soğuk havalardaki ısınma ihtiyacınızı gideriyor. Isıyı ortama eşit ve hızlı bir şekilde yayan Kumtel elektrikli ısıtıcı, ergonomik ölçüleri sayesinde de dilediğiniz yere konumlanabiliyor. IPX2 koruma özelliğine sahip olan Kumtel ısıtıcı, suya ve toza karşı üstün bir koruma sağlıyor. İstenilen sıcaklığı belirlemek ve sabitlemek için ayarlanabilir oda termostatı özelliği de Kumtel fanlı ısıtıcı ile geliyor. Isı tasarrufu sağlayan cihaz, enerji tüketimini de kontrol altında tutuyor. Kumtel ısıtıcı, devrilme emniyetli fonksiyonu sayesinde devrildiği zaman otomatik olarak kendisini kapatıyor ve yangın gibi problemlerin oluşumunun önüne geçiyor.

Kumtel, gelişmiş teknolojisi sayesinde 22 saniye gibi kısa bir sürede şok ısıtma gerçekleştirebiliyor. Ayrıca ısıyı kaynağını her yere eşit şekilde yayıyor. Bu sayede vücut ısınıza uygun olan en iyi ortamı sağlıyor. Geniş alanlarda bölgesel ısıtma yapılmasında kullanılan Kumtel ısıtıcı, ısıyı ışık yardımıyla taşıyor. Kumtel ısıtıcının Infrared ısı enerjisi, tavanı ya da içinden geçtiği havayı ısıtmadan ilk olarak insanı ve objeleri ısıtıyor. Kumtel, yeni nesil teknolojisi ile öne çıkmayı başarıyor. Suya ve paslanmaya karşı dayanıklı yapısı uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda elektrikle çalıştığı için son derece sağlıklı bir kullanım olanağı sunuyor. Kumtel ısıtıcı, düşük ses seviyesi sayesinde de çalışırken çevreye herhangi rahatsızlık vermiyor. Yüksek performansına göre kampanyalı Kumtel ısıtıcı fiyatları ise uygun aralıklarda yer alıyor.

Kullanıcı Dostu Kumtel Fırın

Kumtel fırın, A+ enerji verimlilik sınıfı ile hem doğal kaynak tüketimine hem de kullanıcı bütçesine katkıda bulunuyor. 8 adet pişirme fonksiyonu sayesinde yemeklerinizi en uygun sıcaklıkta hızla pişirebiliyor. Kumtel fırının siyah camlı dijital dokunmatik kontrol paneli ise tüm ayarları kolaylıkla yapabilmenizi ve fırının içini karanlıkta dahi görebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda fırına şık bir görünüm katıyor. Kumtel Turbo fan teknolojisi, son derece güçlü bir ısıtma ile pişirmek istediğiniz yiyecekleri en kısa sürede pişiriyor. Ayrıca yemeklerinizi de aynı hızda ısıtabiliyor. 56 litre iç hacme sahip olan Kumtel fırın, büyük ebatlı tepsilere ve ısıya dayanıklı pişirme kaplarına rahatlıkla yer açabiliyor. Tel raf sistemi ise fırının işlevselliğini artırıyor. Isıya dayanıklı sökülebilir çift camlı kapak, son derece güvenli bir kullanım olanağı sunuyor. Ayrıca sökülebildiği için temizlemesi de kolay oluyor. Kumtel fırının iç aydınlatma sistemi sayesinde pişen yiyeceklerinizin pişme durumunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ayarlanabilir termostat özelliği ise dilediğiniz sıcaklık ayarını yapabilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda Timer fonksiyonu ile yiyeceğinizi kaç dakika pişirmeniz gerekirse o kadar süre pişiriyor. Daha sonra otomatik olarak kapanıyor. Böylece yemekleriniz yanmadan en doğru sürede pişiyor. Kumtel fırının güç gösterge lambası ve 2 adet emaye pişirme tepsisi de ürünle beraber geliyor. Cam gövde ise Kumtel fırına modern bir görünüm katıyor ve kolaylıkla silinebiliyor.

Fonksiyonel Kumtel Ocak ve Davlumbaz

Kumtel ankastre modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanıyor. 4 gözü gazlı olan Kumtel ocak çeşitleri, cam yüzey sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. Aynı zamanda şık ve modern bir tasarıma imza atıyor. Yandan düğmeli ve çakmaklı olan tasarım, kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor. Paslanmaz emaye bek kapakları ve emayeli lama ızgara, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı tanıyor. Kumtel ocaklarda özel emniyet tertibatlı gaz muslukları yer alıyor. Böylece güvenliğinizi ön planda tutuyor. Gaz emniyet sistem ise herhangi bir gaz kaçağı durumunda devreye giriyor ve Kumtel ocak otomatik olarak kendisini kapatıyor. Yeni nesil Kumtel ocak, doğal gazdan LPG dönüşümüne de uygun olarak tasarlanıyor. Bu nedenle kullanıcının ocağı değiştirmesine gerek kalmıyor. Kumtel davlumbaz modelleri ise etkili bir performans sergiliyor. Yüksek emiş gücü ve motor gücü sayesinde mutfaktaki kokuları, nemi ve atık ısıyı hızla uzaklaştırıyor. Kumtel davlumbaz, dumanı ve buharı uzaklaştırırken son derece sessiz çalışıyor. Bu sayede çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. 3 kademeli hız ayarı, kokunun ya da buharın yoğunluğuna göre ayarlanabiliyor. Kumtel davlumbaz, dokunmatik kontrol paneli ve aydınlatma lambası sayesinde de hem şık hem de konforlu bir kulanım sunuyor.