"

Kupa Seti

" araması için 38921 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kupa Seti

Çay ve kahve saatlerini renklendiren kupa çeşitleri farklı zevklere hitap eden modellerle üretiliyor. Tekli ya da set şeklinde satışa sunulan kupalar gelişen teknoloji sayesinde farklı renklendirme ve modelleme teknikleri ile tasarlanıyor. Tek renk, sade, fotoğraf baskılı, el yapımı, farklı temalı başta olmak üzere pek çok süslemeli çeşidi bulunan kupalar hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisine sunuluyor. Özel kulp tasarımlı, emaye görünümlü, şekilli hazneli, süzgeçli kupa modellerini kullanarak hem içeceklerinizi keyifle tüketmeniz hem de mutfağınızı çok daha eğlenceli bir görünüme kavuşturmanız mümkün oluyor.

Yeni teknikler ve son teknolojiler kupa çeşitlerinin görünümünde de kendini belli ediyor. Taban, gövde, kulp ve ağız bölgesi dizaynları ile çeşitlenen kupalarla sıcak ve soğuk içecekler rahatlıkla tüketilebiliyor. Trendyol’un sofra kategorisi altında yer alan kaliteli ve dayanıklı kupa seti çeşitlerinden tarzınıza uygun olanları satın alarak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak, yenilikçi ürünlerle stilinizi dışa vurmak mümkün hale geliyor.

Şık ve Estetik Kupa Setleri

İkili, üçlü, dörtlü ve daha çoklu sayıda bardağı içeren kupa setleri, tasarımları ile bir adım öne çıkıyor. Kupa setlerinde bardak altlığı, süzgeç, tutacak, kaşık ve özel kapak gibi aksesuarlar da bulunabiliyor. Nostaljik görünümlü, fiyonklu, kaşık aralıklı, vintage görünümlü, silikon materyalli kapaklar hoş bir görüntü sunmasının yanı sıra içeceklerin tozla temasını kesiyor ve daha uzun süre sıcak kalmasını sağlıyor.

Aksesuarlı kupalar da standart kupalar da farklı dizaynlarla tüketiciye sunuluyor. Varil, fotoğraf makinesi objektifi, silindirik, konik gibi şekilleri bulunan kupalar kolay tutuş ve kavrama sağlayan boyutları ve kulp tasarımları ile öne çıkıyor. İsminizin baş harfini taşıyan tasarımlarla kupanızı kişiselleştirmenize ya da sevdiklerinize hediye ederek onlara jest yapmanıza imkan tanıyor. Sloganlı kupa çeşitleri ile stilinizi ortaya koymak ve renkli modellerle canlı ve etkili bir imaj yaratmak kolay hale geliyor.

Belli bir amaca uygun tasarlanan kupaları ofiste, evde, araçta ve hatta yolda tercih edilebiliyor. Kupa üstü tasarımların çizgili, zigzaglı, oval, kareli ve benzeri geometrik şekilli olanları, kedi ve köpek başta olmak üzere hayvan temalı olanları, yeni evli çiftlere özel fotoğraflı kupa setleri, çiçek desenli ve mozaik görünümlü olanları da dahil daha pek çok modeli bulunuyor.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü

Kupa bardak seti, porselen kupa seti, emaye görünümlü kupa seti ve daha pek çok kupa modeli uzun ömürlü olması göz önünde bulundurularak kaliteli materyallerden üretiliyor. Cam, porselen, seramik ve bambu kupalar bu anlamda en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Eğlenceli mesajlar, özel figürler, sevilen film / çizgi film kahramanları ya da incelikli ve zarif desenlerle tasarlanan kupaların kaliteli ve uzun ömürlü olması tüketicileri cezbediyor. İç içe geçmeli seramik kupa setleri kolay muhafaza edilebilir olması ile bir adım öne çıkıyor. Bu sofra ürünleri hem estetik görünüm hem ergonomik yapı vadediyor. Termoslu kupalar, silikon kapaklı ve tutacaklı kupalar, 6’lı ve 12’li kaşıklı kupalar, 2’li özel kupa setleri ve daha nicesi Trendyol’un avantajlı satın alım olanakları ile geliyor.

Çapı ve yüksekliği değişen mug modelleri arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun olanları rahatlıkla seçebilirsiniz. Örneğin mat, tek renkli, renk geçişli, içi ile dışı kontrast renkli, kulp ve dış yüzeyi uyumlu renkli ve benzeri porselen kupa setlerini doğru temizleme ve muhafaza yöntemleri ile uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Trendyol online mağaza üzerinden, zevkini her yerde ve her daim yansıtmak isteyenler için tasarlanan kupa modellerinden dilediğinizi zahmetsizce satın alabilirsiniz.