Kurutek Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı kt10a

Satıcı :
4.8 Ortalama Puan
5
13
4
3
3
0
2
0
1
0
- 26%
3.800,00 TL2.820 TL
Cüzdan ile ödersen 28.2 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.
350 TL'den başlayan taksit seçenekleri!
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9.8
Satıcı Puanı
9.8
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

4.8
4.8Ortalama Puan
5
13
4
3
3
0
2
0
1
0
16 Değerlendirme
13 Yorum

İlk gün nem oranını yüzde 90 dan 55 düşürdü.5lt su çekti, tavanda küflenme vardı küfleri 2 günde kuruttu.biraz daha zaman geçmesi gerek tam anlamıyla yorum yapmak için alalı 4 gün oldu. odada ferahlık oldu

**** ****|24 Aralık 2021|depoko satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Evimizde artık nem problemi kalmadı inanılmaz işe yaradı. Ürünü @bakbakalimirmak tavsiyesi üzerine gördüm ve aldım 🙏 Eğer evinizde nem problemi varsa kesinlikle alın ve kurtulun

S** G**-Elite Üye|30 Kasım 2021|depoko satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Rutubetli bir evini varsa düşünmeden alın. Bir haftadır çalışıyor, kutu kutu su çekiyor evden. Çok memnunum

B** F**-Elite Üye|27 Ekim 2021|depoko satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

urun guzel gösterisli makine ufak salonlar icin ici 20metre kare uyar yeriniz buyuk işe bu 10 luk bunun 20 lik aliniz

m** o**-Elite Üye|22 Kasım 2021|depoko satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ilk gunden odamin havasi degisti. Cok kaliteli bir urun. Nem problemi yasayan herkese oneriyorum. Ayrica Kurutek in musteri hizmetleri de oldukca ilgili. Kendilerine tesekkur ediyorum.

Ahmet ERKEK|13 Kasım 2021|depoko satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Soru ve Cevapları

Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı

KURUTEK Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı

Satıcı:
9.8

Soru: merhaba 10a ile 12 d arasında ne fark var

Cevap: Merhaba, 10 luk modellerimiz günde 10 litre su vermektedir, 12 lik modellerimiz günde 12 litre su vermektedir kapasite farkı ve tip olarak farklılıkları vardır.

depoko47 dakika içinde cevaplandı.

Ürün Bilgileri

Kurutek Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Listelenen fiyat 17 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Ürün Açıklaması

Hava Filtresi Kolayca Çıkarılabilir ve Temizlenebilir.

Su Tankı Dolduğu Zaman Otomatik Olarak Çalışmayı Durdurur.

Otomatik Defrost Özelliği

%40 – %80 Ayarlanabilir Nem Kontrolü

Seçilebilir İyonlaştırıcı Özelliği

Ayarlanabilir Fan Hızı Özelliği

Led Dijital Göstergeli Ekran

Günlük Nem Alma Kapasitesi:  10 Litre

Güç Kaynağı: AC220V-240V / 50HZ

Güç Tüketimi: 225W

Su Tankı: 1.5 Litre

Gürültü: 45dB

Hava Sirkülasyonu: 20m²-30m²

Çalışma Sıcaklığı: 5-30 °C

Boyut(mm): 290x170x512mm

Ağırlık: 10.5 kg2 Yıl Garantili 10 Yıl Yedek Parça Garantisi


GARANTİ ŞARTLARI

 

1)          Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve iki (2) yıldır.

 

2)          Satıcı ve üretici/ithalatçı tarafından malın tüketiciye teslim tarihi ve yeri yazılarak kaşelenip imzalanmayan garanti belgeleri geçersizdir.

 

3)          Kullanıcının malı tanıtma ve kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanımlardan kaynaklanan hasar ve arızalar (çizilme, kırılma, kopma, vb.) garanti kapsamı dışındadır. Arızalarda kullanım hatasının bulunup bulunmadığı, yetkili servis istasyonları, yetkili servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla; malın satıcısı, ithalatçısı veya üreticisinden birisi tarafından mala ilişkin azami tamir süresi içerisinde düzenlenen raporla belirlenir ve bu raporun bir nüshası tüketiciye verilir. Tüketiciler, rapora ilişkin olarak bilirkişi tarafından tespit yapılması talebiyle uyuşmazlığın parasal değerini dikkate alarak tüketici hakem heyetine veya tüketici mahkemesine başvurabilir. Belirtilen haller dışında, bütün parçaları dahil olmak üzere malın tamamı garanti süresi boyunca firmamızın garantisi altındadır.

 

4)          Sarf malzemeleri ve kullanıma bağlı olarak eskiyen, yıpranan, kireçlenen, kirlenme nedeniyle işlevini yitiren parçalar ve bu parçaların işlevlerini yitirmesi nedeniyle oluşan hasar ve arızalar, garanti kapsamı dışındadır. Bu parçalar yetkili servislerden ücreti mukabilinde satın alınabilecektir. Yetkili servislerden satın alınmayan parçalar nedeni ile oluşan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 

5)          Ürüne ilişkin; ürün tanıtımı, montaj işlemleri, teknik kontroller vs. işlemler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Yetkili servis dışındaki şahısların müdahalesi durumunda, malın tamamı garanti kapsamı dışındadır.

 

6)          Voltaj düşmesi veya yükselmesinden dolayı veya hatalı elektrik tesisatı nedeniyle meydana gelebilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 

7)          Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar. Tüketici, arıza bildirimini; telefon, fax, e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapabilir. Ancak uyuşmazlık halinde ispat yükü tüketiciye aittir.

 

8)          Malın garanti süresi içerisinde yetkili servis istasyonuna veya satıcıya tesliminden itibaren arızasının 10 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis edecektir. Benzer özelliklere sahip başka bir malın tüketici tarafından istenmemesi halinde üretici veya ithalatçı bu yükümlülükten kurtulur.

 

9)          İş günü; ulusal, resmi ve dini bayram günleri ile yılbaşı, 1 Mayıs ve Pazar günleri dışındaki çalışma günleridir.

 

10)        Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

 

11)        Malın garanti süresi dışında, servis istasyonları tarafından verilen montaj, bakım ve onarım hizmetiyle ilgili olarak, bir yıl içerisinde aynı arızanın tekrarı halinde tüketiciden herhangi bir isim altında ücret istenemez. Tüketicinin malı kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar bu madde kapsamı dışındadır.

 

12)        Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici, aşağıda sınırlı sayıda sayılan seçimlik haklardan birini kullanabilir:

 

a)          Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,

b)          Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,

c)           Aşırı bir masraf gerektirmediği taktirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,

d)          İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme

 

13)        Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;

 

a)          Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla tekrar arızalanması,

b)          Tamiri için 29029 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği’nde belirtilen gereken azami sürenin aşılması,

c)           Tamirin mümkün olmadığının yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi

 

durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesini veya ayıp oranında bedel indirimini talep edebilir.

 

14)        Malın ayıpsız misli ile değiştirilmesinin satıcı için orantısız güçlükleri beraberinde getirecek olması halinde tüketici, sözleşmeden dönme veya ayıp oranın bedelden indirim haklarından birini kullanabilir. Orantısızlığın tayininde malın ayıpsız değeri, ayıbın önemi ve diğer seçimlik haklara başvurmanın tüketici açısından sorun teşkil edip etmeyeceği gibi hususlar dikkate alınır.

 

15)        Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

 

16)        Satılan mala ilişkin düzenlenen faturalar garanti belgesi yerine geçmez.

 

17)        Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

18)        Tüketiciler şikâyet ve itirazları konusundaki başvurularını tüketici hakem heyetlerine ve tüketici mahkemelerine yapabilirler.


Şikayet Et