İlgili Kategoriler
Marka
"

Kütahya Porselen Fincan&Fincan Takımı

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Kütahya Porselen
Filtreleri Temizle

Kütahya Porselen Fincan ve Kupa Takımı

Kütahya Porselen Fincan ve Kupa ile Dekoratif Bir Şıklık

Kütahya Porselen fincan, yemek takımı, çatal bıçak seti, çeşitli mutfak ve ev eşyaları alanında 1970 yılında temellerini atmış olan bir markadır. Dinamik yapısı, değişim ve gelişimlere açık olması ile inovatif düşünme becerisi sağlayarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürün çeşitliliği ve yaratmış olduğu form zenginliği ile şık tasarımlara imza atmaktadır. Her sene tek ürün bazlı olarak çeşitli dekorlarda otellere yönelik olan en az iki adet yeni koleksiyon ve desenler oluşturmaktadır. Markanın sadece porselen üretimi değil, bu alanda porselen makinesi üretimi de sağladığı söylenebilir. Gün içinde çay ve kahve tüketimi en sık içilen içecekler arasındadır. Kahve ya da çay tüketimleri arkadaşlar ile ya da aile toplantılarında rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle fincan ve kupaların şık tasarımlarda misafirlere sunulması önemli bir durumdur. Kütahya Porselen kahve fincan takımı, 2, 4, 6 ve 12 kişilik seçenekler ile şık görselliklerde tasarlanmıştır. Kahve keyfini şık dizaynlı fincanlar ile çıkarabilmek mümkündür. Çünkü mutfak rengi ile uyumlu ya da kontrast oluşturacak takım modelleri vardır. Ev modasında yeni tasarlanan fincan takımları, işlemeli, porselen dokulu, kare, yuvarlak, oval tabak formları ile mutfakta ahenkli bir görünüme sahip olacaktır. Fincan takımları, hoş bir görünüm sunarken, işlevsel bir kullanımı da bulunmaktadır. Rahatlıkla kahve içilebilecek şekilde dekore edilmiş ve sağlam porselen malzemelerin uzun süreli kullanılabileceği setlerdir. Kütahya Porselen kahve fincan takımı Türk kahvesi ve filtre kahve içmek için büyük formlar şeklinde değişken boyutlara sahiptir. Ayrıca fincan renkleri beyaz, işlemeli, desenli, dokulu, sarı, mavi, kırmızı, yeşil gibi farklı renkler ve desenler ile şekillendirilmiştir. Günlük kullanımların yanı sıra fincan takımları sevilen kişiler için muhteşem hediyeler olacaktır. Marka imzası taşıyan ve sıra dışı formlarda fincan takımları farklı kullanım amaçlarına göre satın alınabilir. Güne kahvaltısız başlamak istemeyen kişiler için çay vazgeçilmez içeceklerdir. Çaysız bir kahvaltı düşünülemez ve aynı zamanda kadınlar için zaman zaman yapılan 5 çaylarında da çay keyfi yapılır. Çayın tadını fincan ya da çay bardağı ile çıkartmak isteyenler olabilir. Fakat son zamanlarda büyük fincanlar çok sık kullanılan ev eşyaları arasındadır. Kütahya Porselen çay fincan takımı 2’li, 4’lü, 6’lı set seçenekleri ile kişi sayısına göre tercih edilebilir. Çay fincan takımları, markanın özel koleksiyonları ile tasarlanmaktadır.

Kütahya Porselen ile Keyifli Çay ve Kahve Keyfi

Kütahya Porselen fincan takımı çay ve kahve saatlerine anlam katacak tasarımlar ile kullanıcılara sunulmaktadır. Büyük, küçük, renkli, beyaz yani her haliyle sevilen kahve ve çay fincanları vardır. Farklı kahve ve çay çeşitlerine özel olarak tasarlanmış olan fincan setleri, ev modasına ayak uyduracak formlardadır. Kütahya Porselen kupa bardaklar ile çay ya da kahve gibi farklı içecekler içilebilmektedir. Kupalar, dış tasarımlardaki görsellikler ile her kimliğe hitap edecek tasarımlara sahiptir. Bu nedenle, özel günlerde hediye olarak da alınabilecek ürünlerdir. Kupaların dış görünümleri, bisiklet, dalgıç, atlı, bordo mavi Trabzonspor tasarımı, mug bardak el dekoru, taraftar kupası olarak çeşitte kupalar bulunmaktadır. Kahve çekirdekleri kadar kahve fincanlarına da ilgi duyan birçok kişi vardır. Her kahve fincanıyla farklı türlerdeki kahveler içilemediği için çeşitli fincan setleri tasarlanmıştır. Kütahya Porselen outlet kısmında bütün incelikleri ile kahve fincanı ya da çay fincanı seçenekleri vardır. Bu nedenle farklı kullanım amaçlarını desteklerken, şık görünümleri ile ev dekorasyonuna muhteşem bir şekilde uyum sağlayacaktır. Kütahya Porselen tarafından üretilen, kahve ve çay bardakları vardır. Kahve severler için; espresso, Türk kahvesi, filtre kahve, guatalama, Kenya gibi çeşitli kahveler bulunduğu için kahve fincanları da bu içeriklere uyumlu olarak tasarlanmıştır. Kütahya Porselen ikili fincan takımı ya da 6’lı setler vardır. Bu doğrultu da isteğe bağlı olarak kullanım amaçlarını destekleyen fincan takımları alınabilir. Kahve aşığı olan kişilerin ikili takımlar arasında yer alan; Atatürk imzalı, bone platin yaldızlı, puantiyeli, çiçek desenli ve sevgililer gününe özel çeşitlerinden yararlanılabilir. Kütahya Porselen Atatürk fincan takımı 2’li ve 6’lı kişi sayısına uyumlu olarak setler, Atatürk’ün imzasını taşıyan tasarımlar, hoş bir formda fincanlarda dekore edilmiştir. 2’li setlerde 1 adet kahve fincanı ve 1 adet kahve yanı su bardak Atatürk imzası taşımaktadır. Ayrıca altındaki tepsi de porselenden imal edilmiştir ve tekli olarak fincanla bardağı içine alır. Fincan takımları gönül rahatlığı ile sevilen kişilere hediye edilebilir. Kütahya Porselen hediyelik setler farklı konseptlerde tercih edilebilmektedir. Özellikle farklı mesleklere ve tutulan takımlar ile uyum sağlayacak tasarım kupalar muhteşem seçimler olacaktır. Bunun yanı sıra çay bardağı formunda da tasarlanan çeşitler de dikkat çekici tasarımlardır.

Canlı Renk ve Desenlerdeki Kütahya Porselen Takımları

Kahve ya da çay içmekten hoşlananlar için favori fincanlar ya da çay bardakları yer almaktadır. Bu doğrultuda özel olarak takım ve setler seçilir. Her zevke ve ev dekorasyonuna uyum sağlayacak olan porselen takımları; sabahları kahvaltıları, akşam üstü 5 çaylarına anlam katacaktır. Kütahya Porselen renkli fincan takımı neon ve canlı renklerdeki tasarımları ile özel günlerde fark yaratacak eğlenceli görselliklere sahiptir. 6’lı seçeneklerden olan renkli setler, her fincanın ayrı renkte olduğu takımların rengi, herhangi bir nedenle deforme olmamaktadır. Fincanların ve tabakların ağız bölümleri platin file uygulaması ile el işçiliği kullanılarak hazırlanmıştır. Fincanda renkli modellerden hoşlanan kişiler için ev modasında ilgi toplayan Kütahya Porselen puantiyeli kahve takımı desenlerdeki nostaljik görünümler ile farklı bir havaya sahiptir. Desenler üzerindeki detaylar, uzun ömürlü bir yapıda kullanım özelliğindedir. Kırmızı rengin üzerine beyaz formlardaki işlemeler homojen bir şekilde dağıtılmıştır. Tabak renkleri ise kontrast bir yapı oluşturan yeşille kombine edilmiştir. İşlevsel kullanım yapılarına sahip olan kupalarda çay ya da farklı içeriklerdeki kahveleri içebilmek için muhteşem ürünlerdir. Ayrıca kupalar ile bitki çayları ve çeşitli soğuk içecekler de içilebilmektedir. Kütahya Porselen kupa bardak modelleri, koleksiyon çeşitliliği ile her mutfağa hitap eden görselliklere sahiptir. Kupaların üzerine yapılan desenler, solma, yıpranma, eskime, akma gibi sorunlar oluşturmaz ve uzun ömürlü kullanım özellikleri vardır. Kütahya Porselen tarafından üretilen özel koleksiyonlar ile 5 çayları ve sabah kahvaltılarının keyfi çıkarılacaktır. Çeşitli boyutlarda ve şekillerde kahve ya da çay içimine göre seçenekleri marka imzası taşıyan modellerde bulabilmek mümkündür. Ayrıca Kütahya Porselen yeni seri içinde ev modasına yön verecek kupa ve fincan setleri vardır. Takımların formları ve renkleri yeni sezonda dikkat çeken dizaynlar ile oluşturulmuştur. Ev kullanımlarının yanı sıra farklı konseptlere uyumlu olarak kullanılabilecek setler tasarlayan Kütahya Porselen, her alana dokunan üretim yapısını git gide geliştirmektedir. Kütahya Porselen ent otel serisi içinde kupa bardak, mug bardak olarak çeşitlere ayrılır ve düz, detaysız, beyaz formlu olan serilerdir. Otel serisi, lüks otellerde çok sık tercih edilen düz ve dekorsuz modellerdir. Ergonomik kullanımları bulunduğu gibi form özellikleri kendi içinde farklılık gösterir. Kütahya Porselen mug bardak 250 cc ve boyutu da 9 cm’lik özellikler ile tasarlanmıştır. Kulplu yapısı ile sabah kahvaltılarında ve kahve keyfini sürmek isteyen kişiler için işlevsel kupalardır.

Kütahya Porselen Kupa ve Bardaklardaki Ergonomik Tasarımlar

Çay ya da kahve içerken, fincan ve kupanın boyutu çok önemlidir. Çeşitli büyüklüklerde tasarlanabildiği gibi parmağa takılan kısımları da rahat bir kullanım yapısıyla ayarlanmıştır. Kütahya Porselen 2’li kupa ya da tekli seçeneklerde ağız bölümündeki içilen bölümler rahat yudumlamaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. 2’li takımlar, mug form çeşitleri ile üzerine basılan desenlerin kupaları sıra dışı bir havada yansıttığı söylenebilir. İçecekleri yudumlarken, kolayca kulpların kavranabilmesi ve tutulması önemli bir durumdur. Özellikle küçük fincanları kavramak zor olan durumlar arasındadır. Bu özellikler göz önüne alınarak marka tarafından özel koleksiyon üretimleri yapılmaktadır. Kütahya Porselen kupa takımı setinin her biri tutulacak yerin rahatça kavranabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dudakları yakmaması için ağız kısımları detaylandırılmış ürünlerdir. Ev modasına ya da ofis şıklığına uyumlu olan Kütahya Porselen fincan Adora modelleri bulunmaktadır. Adora formun üzerine basılan çeşitli konseptler, ofisteki masada ya da evde günlük kullanımda muhteşem bir şıklık katacaktır. Ayrıca ürünlerin şekilleri ve kullanımları bir hayli rahattır. Adora tasarımlar, baştan aşağı oval hatlara sahip olan kupa bardaklardır. Çay ya da kahvelerin çabuk soğumaması için kaliteli porselenler ile tasarlanmış ürünler markanın işçiliğini gözler önüne seriyor. Kütahya Porselen siyah kupa bardaklarda bu özelliği görebilmek mümkündür. Yayvan ya da orta büyüklükteki kahve fincanı ve kupaların servis edildiğinde çabuk soğumaması için siyah kupalardan yararlanılabilir. Uzun ve orta boy kupa bardak çeşitleri Kütahya Porselen kalitesi ile her güne anlam katacaktır. Kupa bardaklardaki ergonomik tasarım ve rahat kullanımın yanı sıra özel günler için de hediye edilebildikleri söylenebilir. Kütahya Porselen love kupa anlam ifade eden kişilere hediye edilebilecek özelliktedir. Üzerindeki kalp detayı ile günün anlam ve önemini vurgulayacak olan ürünlerdir. Ayrıca üzerindeki kalp formu farklı tasarımlar ile bardaklara baskılanmıştır. Çay ve kahvelerin yanı sıra zaman zaman gevşemek için de bitki çayları içilmektedir. Kütahya Porselen bitki çayı kupası tasarımları ile bitki çayı severlere hitap eden kupalar üretmektedir. Bitki çayının büyük formdaki kupalarda içilmesi tercih edilen bir durumdur. Markanın bu durumu düşünerek, ürettiği kupalar, günün her saatinde bitki çayı içebilme fırsatı veriyor. Kupa bardaklar kendi içinde farklı görünümlere ve kullanım alanlarına ayrılmaktadır. Bu nedenle Kütahya Porselen kupa fiyatı değişkenlik gösteren bir durumdur.

Kütahya Porselendeki Kaliteli İşçilik

Kahve ve çay içerken, özel bardak, fincan setleri gibi tasarımlardan yararlanılmaktadır. Kişiler, zevk aldığı fincanlardan ya da kupalardan içeceklerini yudumlamak isterler. Favori fincanlar ve kupalar Kütahya Porselen ile çeşitli boyutlarda tasarlanır. İmalatlarda kullanılan porselenler 1. Sınıf malzemelerden seçildiği için uzun ömürlü mutfak eşyalarıdır. İşlevsel olarak kullanılan Kütahya Porselen silikon kapaklı kupa içecekleri sıcak bir şekilde muhafaza etmek için muhteşem işçilik ile imal edilmiştir. Ayrıca silikon kapak insan sağlığına zararı olmayan materyallerden üretilmiştir. Bu özelliğe sahip olan kupaların silikon renkleri çeşitlilik göstermektedir. Bunun yanı sıra kupanın renk uyumu silikon kapakla harika bir ahenk yakalamıştır. Fincan ve kupaların tasarımında detay sevmeyen kişiler için klasik formda üretilen ürün grubundan yararlanabilmek mümkündür. Kütahya Porselen Zeugma çay fincanı klasik görünümün yanı sıra şık ve zarif bir yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca siyah ve beyaz renk çeşitleri ile her yemek takımı ile uyum sağlayacaktır. Mutfak modasına şekil veren tasarımı ile Zeugma serisinin muhteşem tasarımları vardır. Kütahya Porselen, sunduğu özel koleksiyonlar ve tasarımdaki setleri ile farklı alanlarda kullanıma müsaittir. Sunduğu çeşitlilik modellerin farklılık göstermesine de neden olmaktadır. Değişik konsept tasarımlardan dolayı Kütahya Porselen fincan takımları fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fincanlarda kullanılan dış baskılar, işçilik özellikleri, takım ya da tekli oluşu, kullanılan porselenlerin kalınlığı, marka imzası taşıyan özel koleksiyonlar olarak birçok işçilik modeli kullanılmaktadır. Böylece fiyatlar belirlenir ve alım gücünü sarsmayacak şekilde fiyatlar konulmuştur. Porselen kullanımının yanı sıra bone chine olarak da materyaller ile imalatlar sağlanmaktadır. Bone olan modellerde Olympos desen, ilay altın file, bnoly gibi üretimleri vardır. Özel tasarımların mutfak modasında ve sofralarda muhteşem bir görünüme sahip olacağı söylenebilir. İşçiliklerin kalitesi oluşu porselenlerin yanı sıra üzerindeki işleme ve baskılardan da anlaşılmaktadır. Herhangi bir şekilde solma ya da yıpranma gibi kullanımdan kaynaklı oluşabilecek sorunlar ortaya çıkmaz. Baskılama ve dış tasarımda kullanılan materyaller, 1. sınıf malzemelerden seçilir. Üretim aşamasına geçildiğinde ise özel baskılama işlemleri ile profesyonel bir işlemle seri üretim yapılmaktadır. Kalitesi tescillenen ve birçok mutfak eşyasını uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya olanak sağlayan Kütahya Porselen, porselen kalitesini üst düzeyde tutmaktadır.

Kütahya Porselen Fincan, Kupa Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen kupa modelleri, çay fincanı, yemek takımı ve mutfak modasında birçok eşya üretimi ile çeşitlilik gösterir. Fincan ve kupalar, 2’li, 4’lü, 6’lı ve 12’li olarak takımlar üretmektedir. Ayrıca tekli olan üretimli fincan ve kupa seçenekleri de vardır. Günlük kullanımlı çay ve kahve içmek için tabaklı setler, sofralardaki uyumu ile günün her saatinde rahatlıkla kullanılacaktır. Bunun yanı sıra ürünlerdeki çeşitlilik form ve dekor zenginliği ile kalitesini ortaya koymaktadır. Kahve fincanı modelleri; marjinal tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Bazı özel koleksiyonları; yaprak kahve fincanı, Alaaddin kahve fincanı, gözde kahve fincanı, kavuk kahve fincanı, Nazende kahve fincanı, sarmaşık kahve fincanı, Kation gibi çeşitleri vardır. Fincanların yanı sıra kupa bardaklarında birçok modelde tasarımı vardır. Mug, desenli, Zeus kupa bardaklar tabaklı ya da tabaksız çeşitleri ile tercih edilebilir. Ayrıca zaman zaman Kütahya Porselen kampanya ve fırsatlarından kullanıcıları yararlandırmaktadır. Kampanyalar, kupa bardaklar ve fincanların çoğunda uygulandığı gibi alım gücüne hitap eden oranlarda fiyatları vardır. Kampanya doğrultusundaki büyük oranda yapılan Kütahya Porselen indirim seçenekleri kullanıcıların memnun kalacağı büyüklüklerdedir. İndirimlerin mutfak modasına anlam katan fincan ve kupa bardaklarda bazı özel günlere hitaben yapılmaktadır. Ayrıca normal indirim günlerinde de büyük oranda kampanyalardan yararlanabilmek mümkündür. Kupa bardak ve fincanlar, özel koleksiyonlarda tasarlanabildiği gibi günlük kullanımlara uyumlu olarak da imal edilebilmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli büyüklükleri ve özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle de Kütahya Porselen kupa bardak fiyatları kendi içinde değişkenlik gösteren bir durumdur. Kupa bardaklar, mug boyutta olabildiği gibi büyük formlarda da üretilebilmektedir. Bu durum ise fiyat farklılıklarını ortaya çıkarmakla birlikte bütçeyi sarsmayacak fiyatlarda satışa sunulur. Günün her saatinde kullanılabilecek özel kullanımlar ya da günlük kullanımlara göre tasarlanan seçeneklerden farklı kullanım amaçlarını destekler. Çay, kahve, bitki çayı gibi sıcak içeceklerin keyfi Kütahya Porselen ile tasarlanan fincan ve kupalar ile çıkarılacaktır. Bunun yanı sıra günün yorgunluğunu atarken, markanın özel koleksiyonları yardımcı olacak özelliklerde tasarlanmıştır. Çeşitli kullanım alanlarına uygun olarak Kütahya Porselen fincan ve kupa bardakları Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.