"

Lûgat365

" araması için 100 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lûgat365

Lûgat365, özellikle ilgilisi ve meraklısı için güzel kelimelerle çeşitli ürünleri bir araya getiriyor. Dilimizin sokaklarında farklı kapılar aralayarak “hissikablelvuku”, “kalender meşrep”, “nüktedan” gibi hem kulağa hoş gelen hem de anlamı güzel olan kelimeleri sizlerle buluşturuyor. Tozlu raflarından çıkarılan tüm bu güzel kelimeler tişört, defter, yastık, takvim gibi ürünlere dönüşüp evlerinize ve ofislerinize gelmeyi bekliyor.

Lûgat365’in Tarihi

Lûgat365, 2015 yılında eski kelimelerin güzelliğine kapılan İyikafa Ajansı Güzel Kelimeler Dükkânı’nın mutfağından bir proje olarak ortaya çıktı. “Bazı kelimeler çok güzel.” ilkesi ile kelimeleri estetik ve kibar bir tipografi kullanarak çoğunlukla açıklamalarıyla çeşitli ürünler üzerine basarak satışa sundu. İlk adımı 2014 yılı sonunda sosyal medya üzerinden bu kelimelerin paylaşılmasıyla atılmış olan projede önce sözlük mahiyetinde bir kitap basıldı. Sonrasında ise ilgiyle karşılanan ve çok sevilen bu kelimeleri, hayatımızın her alanına taşıyabileceğimiz ürünler ortaya çıktı. Tasarlanan tişörtler ve daha birçok ürün ile unutulan ya da bilinmeyen birçok kelime, Lügat365 projesi sayesine yeniden hayatımıza girmiş oldu.

Lûgat365 Ürün Çeşitleri

Lûgat365 ürünleri, hem tasarımlarının farklılığı açısından hem de kaliteleri ile oldukça ilgi görüyor. Lûgat365 tişörtleri yüzde yüz pamuktan imal ediliyor. Özellikle bebekler için üretilen zıbınlarda kumaşının tamamen pamuk olması sayesinde ebeveynler tarafından da beğeniliyor. Lûgat365 ayrıca özel günlerde hediye edilebilecek şık ve naif ürünler de hazırlıyor. Anneler günü ya da kıymetli annelerin doğum günleri ile babalar günü ya da sevgili babaların doğum günleri gibi özel günlerde Lûgat365 anne ve Lûgat365 baba ürünleri sıklıkla ve keyifle tercih ediliyor. Lûgat365 aşk serisi ürünleri de sevgiliye sunulacak zarif ürünler barındırıyor. Ham kumaştan elde edilen Lûgat365 çantaları ister plajda, ister alışverişte, istenirse de günlük çanta olarak kullanılabiliyor. Bu çantalar naif tasarımları ile birçok kıyafete de uyum sağlıyor. Ürün çeşitleri arasında kupa, yastık, takvim, ajanda, defter ve havlu gibi farklı seçenekler de bulunuyor. Lûgat365’te anlamlı hediye arayışı içinde olanlar için birbirinden hoş birçok alternatif sunuluyor.

Nostalji Severlerin Favorisi

Eski kelimelerle bizi buluşturan naif oluşum Lûgat365 sayesinde ofisler ve evler daha keyifli hale geliyor. Anlamlarıyla gönüllere taht kuran sözcüklerle dekorasyonunuza da giyiminize de renk katıyor. Lûgat365 kupaları ile kahve keyfi bambaşka oluyor. Ofis masalarında Lûgat365 takvimleri ile yıl boyunca yeni kelimeler hüküm sürüyor. Bu takvimler sizi her yaprağında ayrı bir kelime ile buluşturuyor. Ajandaları ise hayatınızı planlamayı daha keyifli hale getiriyor. Tişörtleri tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtıyor. Havluları ile mutfağınız ya da banyonuzda sizi selamlıyor, kırlentleriyle ev dekorasyonunuza neşe katıyor. Lûgat365 bardak ve taş bardak altlıkları, tasarımlarındaki şıklıkla hem evler için hem de iş yerlerine uyum sağlıyor. Kraft ve geri dönüşümlü kağıttan defterleri ile yazı yazmaya da teşvik ediyor. “Bazı kelimeler çok güzel.” cümlesi ile yola çıkan Lûgat365 projesi, ikon haline gelen tipografisi ile kelimelerin büyüsüne sizi de ortak ediyor. Her an her yerde kullanılabilen ürün çeşitleri kendi modasını yaratıyor.

Lûgat365 Ürünlerinin Fiyatları

Lûgat365 tasarımlarındaki incelik sayesinde her yaştan ve her kesimden ilgi görüyor. Anlamlı kelimeler sayesinde hediye amaçlı olarak da çokça tercih ediliyor. Ürün çeşitliliği nedeniyle sabit bir fiyatı bulunmuyor. Seçilen ürüne göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Her ürünü, kendi alanında en kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan Lûgat365, kalitesine göre oldukça ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Trendyol, Lûgat365 ürünlerini uygun fiyat ve kampanyalarla nostaljiyi seven kelime tutkunlarına sunuyor.