İlgili Kategoriler
"

Lassa

" araması için 571 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lassa

Lastik modelleri zorlu iklim ve yol şartlarında taşıtların çekiş performansını etkin kılmak, sürücülerin sürüş konforunu ve emniyetini artırmak üzere yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanır. Yeni nesil ürünler olumsuz hava ve zorlu zemin koşullarında taşıtların yola tutunma gücünü, zemin kavrama kabiliyetini, direksiyon hâkimiyetini, çekiş performansını güçlendirir. Kullanıcı konforunu artıran‌ Lassa, kullanıcı güvenliğini esas alır. Lassa robotik teknoloji ile geliştirdiği kompakt tasarımlı ve inovasyon özellikli lastik çeşitliliği sayesinde dört mevsim, kış ve yaz performansları için ayrı ürünler sunar. Üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde hizmet ve garanti kalitesiyle müşterilerin yanında olan lider lastik üreticisi, Lassa kampanya alternatifleri sayesinde kullanıcılara büyük fırsatlar sağlar. Her ihtiyaca ve performansa cevap verebilen dayanıklı, fonksiyonel ve üstün özellikli lastik tasarımlarını Trendyol'un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

‌Lassa 4 Mevsim ile Üstün Performans ve Sürüş Güvenliği

Lassa yüksek standartlarda ve ileri tekniklerle tasarladığı kaliteli, sağlam ve yenilikçi lastik çeşitleriyle, farklı otomobil ‌segmentlerine uygun ve gelişmiş performanslı modeller üretir. Orta sınıf binek araç, SUV, 4 x 4, sportif otomobil, hafif ticari taşıt, ağır vasıta ve traktör modellerinin ihtiyacını ve sürücülerin aradığı özelliklerin tamamını ‌eksiksiz karşılar. Tüm mevsim şartlarına yüksek uyum sağlayan ve performansından ödün vermeyen ‌Lassa 4 mevsimlik lastik modelleri, yeni nesil teknoloji kriterlerine uyumludur. Modern özellikleri sayesinde hem taşıtların performansını maksimum seviyeye çıkarır hem de yüksek verimlilik sağlar. Multiways serisi ile kullanıcıların her mevsim emniyetli ve kaliteli sürüş konforunu deneyimlemesini hedefleyen ‌‌Lassa, kamyonet, minibüs ve panelvan gibi hafif ticari sınıfına giren taşıtların hem ıslak ve kuru zemin kavrama hem de yol tutuş kapasitesini maksimum seviyeye çıkarır. Multiways'in SUV özellikli ve 4 x 4 arazi taşıtları için tasarlanan lastik çeşitleri; yüksek donanımlı otomobillerin  hem engebeli, virajlı ve dağlık yollarda hem de yüksek hız gerektiren otoban ve asfalt zemin üzerinde üstün performans göstermesini sağlar. Optimize edilen sırt deseni ve üstün kauçuk teknolojisi, ıslak zeminde ve ani manevralarda fren mesafesini kısaltarak kızaklama riskini azaltır. Yüksek hız, kaygan zemin ve sıcak asfalt gibi yollarda kavrama ve çekiş performansından ödün vermeyen 4 mevsim lastikler sürücülere güvenli ve konforlu bir yolculuk sunar. 

Karlı ve Buzlu Zeminde Çekiş Gücünü Artıran Lastik Modelleri

‌‌Lassa, sürüş konforuna ve kullanıcı emniyetine eşlik eden kış lastikleri sayesinde her marka otomobil için uygun özelliklerde seri çeşitliliğine sahiptir. Snoways serisinin sunduğu kışlık lastik alternatifleri, mevsimin ağır geçtiği kuzey kutbu ülkelerinin hava ve yol koşullarına uygun standartlarda üretilir. Ağır kış koşullarında görülen ve -40 dereceye kadar düşen sıcaklık; zorlu hava ve yol koşullarına neden olur. Kar ve buz faktörleri kaygan zemin oluşturarak taşıtların kızaklama riskini tetiklediği için sürücülerin hayatını tehlikeye atar. Lassa kış lastiği teknolojisi kışın ağır geçtiği her yerde kar, buz, sulu ve çamurlu kar, şiddetli yağış gibi en olumsuz faktörler karşısında kontrollü olmanızı sağlar. Özel olarak formüle edilen ‌Lassa kış lastikleri, Snoways Era serisiyle sürüş performansını ve güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Modern kauçuk bileşimi, güçlendirilen sırt deseni, optimize edilen blok ve kanal yapıları; ani manevra pozisyonlarında taşıtların frenleme mesafesini kısaltır ve sürücülerin direksiyon kavrama kabiliyetini güçlendirir. Iceways kış serisiyle kullanıcıların rahat ve kontrollü bir sürüş deneyimlemesini hedefleyen Lassa ürünleri, yüksek standartlara sahiptir. Lastik türlerinde uygulanan yeni nesil oluk, kılcal kanal ve dayanıklı blok teknolojisi sayesinde yoğun kar ile sulu, çamurlu ve erimiş kar olan zeminlerde otomobillere güçlü zemin kavrama ve kontrollü yol alma rahatlığı yaşatır. Gelişmiş ve fonksiyonel özellikli desen tasarımı kar, çamur ve su tutmayan hızlı tahliye performansı gösterdiği için kullanıcılara mükemmel bir konfor sunar.

Islak ve Kaygan Zeminde Minimum Kızaklama Riski

Dünyaca ünlü otomobil markaları tarafından üretilen binek araç segmentleri için özel olarak geliştirilen Greenways ve Driveways Lassa yaz serileri, aşırı sıcak hava şartları ve kızgın zemin özellikleri dikkate alınarak tasarlanır. Fazla ısınan zeminde oluşabilecek herhangi bir ıslaklık ya da yağış durumunda, taşıtların yolu sağlam kavrama ve yüzeye sıkı tutunma performansı en üst seviyededir. Driveways binek otomobil lastik serileri orta segment  otomobil markalarının modelleri, modern donanımlı taşıtlar ve gelişmiş özellikli sportif araçlar için yüksek performanslı alternatifler sunar. Yeni nesil teknoloji kullanılarak optimize edilen Lassa yazlık lastik serileri, farklı otomobil türlerinin ihtiyacına uygun inovasyon çözümleri sunar. Böylece taşıtların kuru ve ıslak zeminde çekiş, yol tutuş, kavrama performansı ile sürücülerin direksiyon hâkimiyetini en üst seviyeye taşır. Lassa Greenways yaz serisiyle hafif ticari araçların ihtiyaç duyduğu yüksek potansiyeli karşılamasını sağlayan üretici kamyonet, panelvan ve minibüs grubuna dahil olan taşıtların hem konforunu hem de emniyetini maksimum düzeye çıkarır. Özellikle yoğun şehir içi trafiği, sık dur kalk pozisyonları, ani manevra ve viraj alma durumları, uzun yol ve yüksek hız gibi her koşulda ıslak ve kuru zemin kavrama potansiyelini kaybetmeden sürücülerin kontrollü şekilde yol almasını sağlar.   

Maksimum Doğa Dostu ve Yüksek Yakıt Verimliliği Sunan ‌Lassa

Yenilikçi teknolojiyle üretilen ‌Lassa araba lastiği çeşitleri, kullanıcı ve çevre dostu özellikleri sayesinde hem doğaya hem de kullanıcılara büyük fayda sağlar. Gelişmiş ve işlevsel özelliklerle donatılan kompakt lastik tasarımları, optimize edilen yuvarlama direnci sayesinde yüksek standartlara uyumludur. Optimize edilen yuvarlama direnci ve emisyon hacmi; motorun zemine uyguladığı baskıyı artıran yüksek hızda, güçlü motor çekişi gerektiren engebeli arazi koşullarında ve motoru zorlayan şehir içi dur kalk pozisyonlarında taşıtların ihtiyaç duyduğu çekiş performansını artırarak yükünü hafifletir. Tüm bu işlevselliği karşılayabilecek kapasitede tasarlanan ‌Lassa lastik teknolojisi hem taşıtların karbon gazı salınımını azaltarak doğaya verilen zararın önüne geçer hem de yakıt tasarrufu yapılmasını sağlayarak kullanıcıları memnun eder. Yuvarlama direnci gelişmiş düzeye taşınan kaliteli lastik modelleri çevreci ve verimli olduğu için kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilir. Lastiklerin sağlamlığını artıran özelliker sayesinde aşınma karşı direnç kazanan ürünler, tüketicilere hem uzun ömürlü kullanım imkânı sunar hem de yakıt tasarrufu yaptırır.  

‌Lassa Ürün Yelpazesi Tüm Araç Modellerine Uygun Çözümler Sunar

Lassa 4 mevsimlik lastik hem 4 x 4 ve SUV özellikli taşıtlara hem de binek otomobil ve hafif ticari model araç çeşitlerine uygun alternatifler sunar. Mevsim şartları ve yol koşulları fark etmeden araçların her mevsim yüksek performans göstermesini sağlayan tekerler, gelişmiş özelliklere sahiptir. Islak zeminde kayma, kuru zeminde ve yüksek hızda direksiyon kontrolünü kaybetme, virajlı ve engebeli arazi koşullarında patinaj ve savrulma riski gibi tüm olumsuz faktörleri etkisiz hale getiren lastikler oldukça işlevseldir. Taşıtların zemine güçlü bir şekilde tutunmasını sağlayan dört mevsim özellikli Lassa teker alternatifleri, kullanıcıların sürüş konforunu maksimum seviyeye taşıyarak her koşulda güvende kalmalarını sağlar. Frenleme aşındırmasına karşı dirençli olan yenilikçi tasarımlar, desen dizaynının ve sırt hamurunun kalitesiyle ön plandadır. Plastik, kauçuk ve gelişmiş materyal formülüyle optimize edilen gürültüsüz yanak formu kısa, uzun ve engebeli yolda araçların titreşim seviyesini minimum düzeye çeker. Sektörün öncü ve lider lastik üreticisi, modern traktör kullanıcılarına arazi, tarla ve asfalt yol koşullarına uygun profesyonel tasarımlarıyla hizmet eder. Lassa traktör lastiği fiyatları hem dönemsel kampanya hem de sezonluk indirim avantajları sayesinde çiftçilerin alım gücünü ve tercih yapmasını kolaylaştırır.

Üstün Zemin Kavrama ve Sağlam Yol Tutuş Performansı

Zorlu zemin ve hava koşullarında aracınız için gereksinim duyduğunuz Lassa araba lastiği alternatifleri, sorunsuz sürüş keyfinizi artıran ve sevdiklerinizle birlikte güvende kalmanızı sağlayan yüksek standartlara sahiptir. Driveways lastik serisiyle yaz performansından ödün vermeyen ürünler aşınmaya karşı dirençli formülü sayesinde hem frenleme mesafesini kısaltır hem de yüksek hıza bağlı gelişen ısınmaya ve sürtünmeye karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Modernize kauçuk bileşimi, taşıtların ıslak zeminde tutunma performansını yükseltir. Lassa sport serisi ile ön plana çıkan yüksek motor gücüne sahip araçlara özel tasarımlar, sportif sürüş tutkunlarına premium konfor yaşatır. Kamyonet ve minibüs gibi araç kullanıcılarını memnun eden Transvay 2 ticari taşıt serisi, üstün yol çekiş gücü sağlayan özel bir formülle üretilir. Lastik merkezinden omuzlara doğru uzanan ince yapılı kılcal kanal teknolojisi, ıslak zeminde minimum kızaklama ve kısa frenleme yaptırır. Geniş omuz blokları üzerine yerleştirilen simetrik ve fonksiyonel özellikli desen tasarımı, lastiklerin su ve çamur tahliyesini hızlandırır. Her ihtiyaca uygun modellerin yer aldığı Lassa kampanya alternatifleri, Trendyol'un geniş ürün gamında her bütçeye hitap eden fırsatlar sunar.

Zorlu Arazi ve Ani Manevra Pozisyonlarında Kontrollü Sürüş Deneyimi

Sürücülerin emniyeti açısından fren mesafesini kısaltan, ani manevra, yüksek hız ve viraj alma pozisyonlarında direksiyon kavrama kabiliyetini dengede tutan lastik modelleri büyük öneme sahiptir. Lassa yazlık lastik modelleri her koşulda güven ve konfor yaşatan kaliteli tasarımları ile sürücülerin gereksinimini eksiksiz karşılar. Özellikle yağışın etkisiyle sıcak zeminde oluşan buharlaşma, araçların kızaklama ve savrulma riskini daha da artırır. Lassa, ıslak zeminin kayganlaştığı durumlarda ise ani frenleme ve manevra pozisyonlarının araç ile sürücü güvenliğini tehlikeye atan ayrı bir handikap olduğunu çok iyi bilir. Yüksek hız uygulamalarının sık tercih edildiği kuru ve sıcak zemin özellikleri ise sürücülerin tehlikede olma riskini fazlasıyla artırır. Sektörün öncü ve lider lastik üreticisi hem yazlık lastik üretiminde ileri teknoloji teknikleri uygular hem de her araç modeline ve sürücü ihtiyacına uygun özelliklere sahip profesyonel ürünler tasarlar. Lassa 4 mevsim çeşitlerinde taşıtların ıslak ve kuru yol kavrama kabiliyetini maksimum seviyeye çıkaran ve yol tutuş kapasitesini artıran teknikler uygulanır.

Değişen Hava ve Yol Şartlarına Karşı Geliştirilen Yüksek Direnç

‌‌Ticari sınıf, binek ve dört çeker taşıt modellerinin tüm iklim ve yol şartlarına hâkim olmasını sağlayan Multiways serisinde, modern su tahliyesi ve dengeli basınç dağılım teknolojisini üstün seviyede kullanır. Islak zeminde ve viraj alırken kızaklama olasılığını absorbe eden lastikler, sürücülerin direksiyon hâkimiyetini kaybederek aracın savrulmasını ya da kaymasını engeller. Kısa fren mesafesini en üst seviyeye çıkaran optimize edilmiş hamur bileşimi ve desen yapısı, değişken yol ve hava koşullarında kullanıcıların güvende kalmasını sağlar. Lassa oto lastik geniş ürün yelpazesinde Competus yaz ve Competus Wintus kış serileri, orta sınıf araç modellerinden donanımlı otomobillere kadar zengin alternatifler sunar. Engebeli arazi, ıslak, kaygan, sıcak veya kuru zemin şartlarında sürücülerin ihtiyaç duyduğu sürüş konforu; lastiklerin sırtına uygulanan asimetrik desen, kalın blok, ince kılcal kanal ve güçlendirilmiş yanak teknolojisinin varlığını gerekli kılar. Avrupa standartlarında ve yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanan ürünlerin performansı Lassa lastik yorumları incelendiğinde; sağlam zemin kavrama, güçlü yol tutuş, kontrollü direksiyon hâkimiyeti, kısa frenleme, minimum kızaklama ve sessiz sürüş konforu özellikleriyle ön plana çıkar.

‌Lassa Modelleri Yüksek Donanımlı Araçlara Özel Lastik Teknolojisi

‌‌‌Kullanıcılara gürültüsüz ve uğultusuz bir yolculuğun keyfini yaşatan sağlam ve kaliteli lastik çeşitlerini, aşınma performansı konusunda üst düzey test tekniklerine tabi tutar. Araçların ıslak ve kuru zemine en güçlü şekilde tutunmasını ve yüzeyi sıkı kavramasını sağlayan ürünler çabuk aşınmayacak kadar dayanıklıdır. Competus modelleri, donanımlı arazi taşıtlarının ve SUV özellikli otomobillerin yüksek hızda bile direksiyon kontrolünün dengede tutabilmesini sağlar. Minimum titreşim hissettiren artırılmış yuvarlama direnci güçlü motor yapısına ve ağır şase tasarımına sahip olan modern otomobiller için oldukça önemlidir. ‌Lassa lastik yorumları, sportif araç tutkunlarının konforlu ve güvenli sürüş performansına sahip olan ürünlerden duyduğu memnuniyeti gözler önüne serer. Lastik içi basıncını olması gereken seviyede tutan yenilikçi lastik tasarımları; araçların zemine sağlam tutunmasını sağladığı için savrulma, kızaklama, devrilme gibi olası kaza risklerinin önüne geçer. Lassa oto lastik modelleri Driveways ‌‌Sport serisi ile Porsche Panamera, Jaguar, Citroen C5, Volkswagen GTA ve Scirocco gibi sportif özellikli modern araçların performansını maksimum seviyeye taşır. ‌

Sürüş Performansını ve Verimliliği Artıran Yenilikçi Kauçuk Formülü

Son derece ağır geçen kış şartları Lassa kış lastiği ürün çeşitliliği sayesinde oldukça kolay atlatılır. Maksimum güvenlik ve konfor sunan ürün konsepti Competus Winter, Snoways, Iceways ve Wintus serileri ile dikkat çeker. Islak, karlı, buzlu, çamurlu ve kuru zemin üzerinde üstün performans suna lastiklerin sırt hamuru, özel bileşimli ve gelişmiş kauçuk formüllü katmanlar şeklinde döşenir. Kanal ve blok tasarımları optimize edilen lastiklerin diş derinliği de yüksek standartlarda modernize edilir ve kılcal kanallar ile yanak kuşağı bölmeleri özel yöntemlerle güçlendirilir. Lassa Multiways dört mevsim alternatifleri, konfor ve güven içerisinde taşıt kullanmayı sağlayan özellikleri sayesinde binek, 4 x 4 ve hafif ticari sınıfı taşıtlar için özel olarak geliştirilir. Lassa Miratta, Attracta ve Impetus serileri ile yaz sıcaklarında kuru ve yer yer ıslak zeminde üstün çekiş performansı gösteren binek otomobiller, sürücülerin emniyette kalmasını ve yakıt tasarrufu yapmasını sağlar. Lassa lastik gelişmiş teknolojili ürün gamında her ihtiyaca uygun çeşitlilik sunarken Energia, E ve EG serileri ile kamyon ve otobüs gibi tüm ağır vasıtaların zorlu yol şartlarına hâkim olmasını sağlar.

Yenil Nesil Teknoloji Ürünü ‌Lassa Lastik Çeşitleri ve Fiyatları

Lassa lastik fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyal kalitesi, sırt, omuz ve yanak bileşimi, blok, kanal ve oluk tasarımı ve üretimde kullanılan teknolojik özelliklere göre farklılık gösterir. Yeni nesil lastik hamuru, özel kauçuk bileşiminin harmanlanması ve güçlendirilmiş katmanlar halinde birleştirilmesi tekniğiyle üretilir. Kısa fren mesafesi sayesinde ıslak yolda taşıtların kızaklamasını önleyen maksimum zemin kavrama kabiliyeti oldukça sıkıdır. TR, OK ve AGR serileriyle üstün performans sunan traktör lastikleri, modern traktörlerin ihtiyaç duyduğu gücü ve sürücülerin beklentisini yüksek oranda karşılar. Lassa traktör lastiği fiyatları, kompakt tasarım performanslı lastik modellerine bakıldığında aşırı sıcak, soğuk ve yağışın güçleştirdiği yol ile arazi şartlarında çiftçilerin yaşamını kolaylaştıran alternatifler sunar. Sağlam yapılı tekerler sıcak, soğuk demeden, kuru, yaş, toprak, çamur, taş, çakıl ve asfalt zemin özelliklerini ayırmadan traktörlere maksimum çekiş, yol tutuş ve zemin kavrama performansı sağlar. Taş tutmayan ve çamur sıkışmayan tekerler, arkasına takılan ziraat aletlerini tam kapasitede kullanmaya devam eder. Trendyol'un sunduğu sezona özel Lassa indirim fırsatları sayesinde ihtiyacınıza, zevkine ve bütçenize uygun özelliklere sahip olan lastik modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, sağlam ve kaliteli Lassa lastiklere hemen sahip olabilirsiniz.