Lav Markası

Lav cam ürünleri mutfağınızdaki pek çok ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlanmış geniş bir ürün skalasına sahiptir. Lav ürünlerini mutfağınızda yine Lav mutfak ürünleri ile kombinleyerek güzel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Çeyizlerinizde Lav setlerine yer vererek, ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmını tamamlayabilirsiniz. Lav 30 parça çeyiz seti ile evinizin pek çok ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Lav Bardak Modelleri

Lav ürünleri pek çok farklı bardak modeli sunar. Lav su bardak çeşitlerini sıvı ürünleri tüketirken kullanabileceğiniz gibi ölçüm bardağı olarak da değerlendirebilirsiniz. Lav su bardağı modelleri; Apollon, Artemis, Adrasan ve Line gibi pek çok form ve desene sahip bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Lav meşrubat bardağı ise arzu ettiğiniz meşrubatı çeşitli meyveler ile süsleyerek ve renkli bir pipet ile güzel bir sunum hazırlamanızı mümkün kılar. Bu ürünlere eşlik edebilecek Lav sürahiler ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Sürahiler farklı hacim ve farklı kapaklar ile bolca seçenek sunar. 

Lav bardak takımları kullanışlı, dayanıklı ve uygun fiyatlıdır. Lav su bardaklarını renkli çiçekler, renkli örtüler ve tabak çeşitleri ile birleştirebilirsiniz. Lav ‌18'li bardak seti ise ‌6'şar tane çeşitli hacimlerdeki 3 farklı ürünün kombini şekilde hazırlanmıştır. Böylece farklı hacimlerdeki ‌6'şar adet 3 takım bardak setini uygun fiyata alabilirsiniz.

Lav ayaklı bardaklar çeşitli içeceklerinizin sunumu için değişik formlarda tasarlanmıştır. Kokteyllerinizin tadımı için estetik ve fonksiyonel bir tasarım tercih edilmiştir. Lav kadeh bardak da alkollü içeceklerinizin kullanımı için uygundur. Lav viski bardağı, viskinizi tüketebileceğiniz ideal boyuttadır. Şarap kadehleri ise; şarabınızın türüne özgün kırmızı şarap kadehi ve beyaz şarap kadehi olmak üzere farklı formlarda tasarlanmıştır.

Kahve Keyfinize Lav Dokunuşu

Lav kahve yanı su bardağı, kahvenin damağınızda bıraktığı eşsiz tada eşlik etmek için tasarlanmıştır. Kahve yanı su bardaklarının boyutu, deseni ve kullanım alanlarının genişliği ile kahve keyfinize eşlik etmesinin dışında küçük lezzetler ile de kullanabileceğiniz Lav sunum bardakları ile sunulur.

Lav Ürünleri Çayınıza Özel Bir Sunum Sunuyor

Lav çay bardağı çeşitleri, ince camları ve estetik tasarımı ile hem misafirleriniz ile geçireceğiniz dakikaları hem de kahvaltı sofralarınızı zenginleştirmek için tasarlandı. Lav kulplu çay bardağı bir yandan tutuş ve taşıma kolaylığı sağlarken; diğer yandan da hacim olarak normal bir çay bardağına nazaran daha büyük olması ile tercih edilir. Lav çay bardağı seti modelleri ve fiyatları ürünün kullanım alanı, üzerindeki desen ve modelinin boyutu gibi pek çok etmene göre değişiklik gösteren geniş ürün skalasının bir parçasıdır.

Lav esta çay bardağı ile modern bir moda akımı yaratmanız mümkün hale gelebilir! Çay tabaklarındaki özgün ve farklı çizgi ile çay keyfinizi alışılmışın dışına çıkartabilirsiniz. Lav inci çay bardağı seti ile bardağınızı elinize aldığınızda tasarımındaki kıvrımların ustalığını fark ederek çayınızı yudumlayabilirsiniz. Lav çay bardağı takımı ile rengarenk sunumlar hazırlayabilirsiniz. Lav bahar çay seti, renkli motifler ile süslenmiş çay bardaklarına eşlik eden renkli çay tabakları ile çay saatinize ahenk katar.

Güne Başlarken Lav Kahvaltılık Ürünler Size Eşlik Ediyor

Lav kahvaltılık ürünleri ve kahvaltı setlerini Lav çay bardakları ile kombinleyerek kahvaltınız için gerekli olan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Kahvaltılık ürünlerinizi Lav saklama kapları ile uzun süre tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Lav reçellik ile küçük ama lezzetli tatlılarınızı sunabilirsiniz. Ayrıca tatlılarınızı Lav pasta servisi ve Lav crema dondurmalık ile birlikte sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kahvaltı sofranızı zenginleştirecek Lav çerezlik, çayınıza ve kahvenize eşlik edecek Lav şekerlik masanızın vazgeçilmezleri olacaktır.

Mutfağınıza Destek Olan Lav Ürünler

Lav ürünleri içerisinde büyük bir çoğunluğu da kase çeşitleri oluşturur. Lav karen kase ve Lav defne kase kare formdadır. Lav defne kaselerini renkli kapakları ile birlikte kullanarak taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Lav derin kase içerisine daha fazla ürün alır. Lav salata kasesi salatanızın sosu ile daha rahat buluşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm bu ürünlerin dışında; yapacağınız yemekleri Lava tencere seti içerisinde, döküm malzemenin sağladığı ağır pişirmenin de kattığı lezzetle sunabilirsiniz.

Lav markasına ait binbir çeşit cam ürüne, Trendyol'un kampanya dönemlerinde göz atarak, çok daha uygun Lav indirim fiyatları ile sahip olabilirsiniz.