"

LEGO

" araması için 2267 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

LEGO

Lego'lar çocukların 1.5 yaşından itibaren oynamaya başladıkları, eğlendirici, eğitici yaratıcı oyuncak çeşitleridir. Kendi içinde de birçok gruba ayrılan Lego oyuncakların çocukların yanı sıra gençlerin ve yetişkinlerin de tasarlayabildikleri ileri yaş grupları için üretilmiş olanları da mevcuttur. Lego kutularının üzerinde hangi yaş aralığı için uygun olduklarına dair ibare yer alır. Yaş grubu ilerledikçe parçaların sayısı artar ve boyutları küçülerek Lego'ların tasarlanması zorlaşır ve koleksiyona uygun modeller oluşturulur.

Çocukların Motor Gelişimine ve Yaratıcılıklarına Lego Desteği

Her yaş grubuna göre farklı kategorilere ayrılan Lego modelleri çıkarıp takılabilen çeşitli boyutlara sahip renkli parçalardan oluşur. Çocuklarınıza ilk başlarda kendi yaşlarına uygun olan büyük parçalı renkli Lego oyuncak modellerinden seçerseniz, renkli parçalar çocuğunuzun ilgisini cezbedecektir. Büyük Lego parçaları çocuğunuzun el göz koordinasyonu sağlaması, kas ve ince motor kaslarının gelişmesi, konsantrasyon ve dikkat becerilerinin oluşması açısından son derece fayda sağlar. Çocuğunuz büyüdükçe Lego'ları takma-çıkarma ve doğru parçayı bulma ve benzeri yetenekleri artarak çözüm üretme kabiliyetleri de gelişecektir.

Çocuklar Büyüdükçe Lego Çeşitleri Çoğalıyor

Son derece eğitici oyuncaklardan oluşan Lego seti çeşitlerinden çocuklarınızın ilgi alanına uygun olanları bulabilirsiniz. Çocuklarınızın "bana Lego satın al" tarzı isteklerini kabul ederek onlara hem keyifli vakit geçirecekleri hem de yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirici oyuncaklar vermenin keyfini sürebilirsiniz. Lego Classic ve Lego Seti modelleriyle çocuklarınız ister tek başlarına hayallerindeki evleri, tatilleri, binaları, sarayları, inşaatları inşa edebilir ve keyifle vakit geçirebilirler. Arzu ederseniz hep beraber Lego City oyuncak çeşitleriyle ve diğer Lego modelleriyle hayallerinizdeki tasarımları ailece yaratabilir, beraber kaliteli zaman geçirmenin tadına varabilirsiniz. Fikirlerin somut hale dönüşebilme ihtimalini gerçek kılan Lego'lar sayesinde çocukların somut ve soyut kavramlar hakkında fikirleri oluşacak ve bu durum onların zihin gelişimleri açısından fayda sağlayacaktır.

Temalı Lego Çeşitleri Çocukları Mutlu Ediyor

Çocuklar büyüdükçe yavaş yavaş merak alanları da gelişmeye başlar ve temalı Lego modelleri onların ilgisini daha çok çeker. Kız çocuklar prenses, şato ve benzeri modellere yönelirken erkek çocuklar Lego Batman oyuncakları, Lego polis seti modelleri, Lego uçak ve Lego tren seti çeşitleri, Lego Ninjago setleri gibi çeşitlere yönelerek o noktada biraz farklı çeşitlere yönelirler. Lego City setleri, Lego mini figür ve Lego Friends setleri hem kız hem erkek çocukları tarafından çok sevilen modellerden. Lego süper kahraman çeşitleri, uzay serileri, inşaat modelleri, araç bakım servisleri, itfaiye serileri, denizaltı çeşitleri, sayısız şato modelleri, büyük gemiler, hayvan çiftlikleri, ralli sahaları, otoparklar, Cinderella'lar, Harry Potter, Lego Ninjago modelleri ve daha sayısız Lego çeşidi çocukların beğenisine sunulur. Çocukluk dönemlerinde Lego oyuncaklarla vakit geçirmeye alışan kişiler ergenlik ve gençlik dönemlerinde Lego'nun ileri yaşlar için ürettiği modelleri tamamlayarak koleksiyon yapmaya başlar. Dolayısıyla Lego'lar 7'den 70'e her yaş grubundan kullanıcının hobisi haline gelir.

Lego Oyuncak Fiyatları

Yeni bir ürün yaratmanın keyfine varan kişiler için Lego'lar keyifli vakit geçirmenin ve stres atmanın yollarından biridir. Lego oyuncak modellerini kendinize ve çocuğunuza satın alabileceğiniz gibi sevdiklerinize armağan olarak da sunabilirsiniz. Her çocuğun sahip olmaktan hoşlanacağı kendi yaşına uygun Lego modeli bulunur. Hediye alacağınız kişinin yaşını ve özel zevklerini tahmin ederek onu çok mutlu etme şansını yakalayabilirsiniz. Lego City çeşitleri, Lego Friends setleri, Lego Ninjago oyuncakları ile birçok çocuğun gönlünü kazanabilirsiniz. Lego fiyatları modelin büyüklüğüne, parça sayısına, ürünün çeşidine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Lego oyuncak fiyatları ve çeşitlerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, satın almak istediğiniz modeller için avantajlı koşullarla siparişinizi oluşturabilirsiniz.