İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Lescon Basketbol Ayakkabısı

" araması için 52 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lescon Basketbol Ayakkabısı

Lescon Basketbol Ayakkabısı

Lescon Basketbol Ayakkabısı

Özel dizaynları ile basketbol ayakkabısı ürünleri, spor faaliyetleriniz esnasında alacağınız verimi optimize etmeniz açısından büyük bir katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda havalı ve şık bir tasarıma sahip olan basketbol ayakkabısı ürünleri, antrenmanlarınızdan daha yüksek bir verim elde etmenize yardımcı olmanın yanı sıra konforunuz için de çeşitli geliştirmeler içermektedir. Bilhassa özel olarak geliştirilmiş taban ve bilek tasarımları sayesinde daha rahat etmenizi kolay bir hale getiren ve bu sayede performansınızdaki verimliliği daha üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen Lescon basketbol ayakkabısı, gerek gündelik hayat içerisinde gerekse de spor antrenmanları ya da maçlar esnasında yararlanabileceğiniz yüksek düzeyde bir kullanıcı bir deneyimi sunmaktadır. Lescon basketbol ayakkabısı bütçe dostu fiyatlarının yanında sahip olduğu maksimum verimlilik sayesinde kullanıcılarına gerçek anlamda bir fiyat performans harikası olmayı vaad etmektedir. Oldukça uygun bir maliyete karşılık birinci sınıf malzeme kalitesi ile de dikkat çeken Lescon basketbol ayakkabısı, etkinliklerinizi daha efektif bir biçimde gerçekleştirebilmeniz için titizlikte meydana getirilmiş pek çok detaya sahiptir. Yumuşak ve destekleyici orta taban yapısı sayesinde idmanlarınız ve benzer faaliyetleriniz esnasındaki vücut direncinizi daha yüksek bir seviyeye taşıyabilen ayakkabı, gelişmiş bir yastıklama sistemine sahiptir. Ayaklarınıza destek olan yapısı sayesinde her adımınızı daha güvenli bir biçimde atmanıza olanak sağlayan Lescon basketbol ayakkabısı, eğer aktif olarak basketbol oynuyorsanız sizi sahanın yıldızı yapabilecek bir potansiyele sahiptir. Vücudunuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarınıza aşırı yük binmesini engelleyen Lescon basketbol ayakkabısı gerçek bir verimlilik harikası olarak hizmetinize sunulmaktadır. Gündelik hayat içerisinde de kullanabileceğiniz ürün, oldukça iddialı ve karizmatik görünümü ile bilhassa casual ve günlük kıyafetlerinize son derece güçlü bir dokunuş yapmanıza olanak tanıyacaktır. Kendine has görünümü ile öne çıkan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, farklı modelleri ile pek çok kullanıcını dikkatini çekebilecek dizaynlara sahiptir. Gerek yürüyüşlerinizin, gerek basketbol maçlarınızın ve idmanlarınızın gerekse de gündelik hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan Lescon erkek basketbol ayakkabısı, bir spor ayakkabıdan beklediğinizden çok daha fazlasını vaad etmekte ve sundukları ile kullanıcılarını şaşırtmayı hedeflemektedir. Her türlü aktiviteniz sayesinde çok daha sağlıklı adımlara sahip olmanızı sağlayan ürünler, uzun yürüyüşler ya da antrenmanlar sonrasında ayak ağrıları çekmenizin önüne geçmektedir. Aynı zamanda çocuk modelleri de barındıran Lescon basketbol ayakkabısı, bilhassa çocuğu basketbol ya da koşu gibi sporlar ile ilgilenen anne babalar için son derece efektif bir seçenektir.

Özel İç Tasarımı ile Lescon Basketbol Ayakkabısı

Özel İç Tasarımı ile Lescon Basketbol Ayakkabısı

Basketbol ayakkabısı ürünleri, basketbol ve genel olarak spor aktiviteleri için geliştirildiğinden dolayı çeşitli özel dokunuşlara sahiptir. Bu doğrultuda Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri de kullanıcıların gereksinimlerini göz önüne alarak pek çok farklı özellik ve fonksiyonla donatılmıştır. Lescon basketbol ayakkabısı kullananlar tarafından en öne çıkarılan özelliklerden biri ayakkabının özel taban ve bilek dizaynıdır. Bu tasarım sayesinde kullanıcılarının aktivitelerinde çok daha rahat bir biçimde hareket edebilmesine imkan sağlayan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, aynı zamanda gündelik hayat içerisinde de kullanılabilecek şık bir tasarıma sahip olmasından dolayı hayatın farklı pek çok alanında olağanüstü bir konfor sağlamaktadır. Bir basketbol ayakkabısı olması dolayısıyla hacimli bir görünüme sahip olsa da Lescon basketbol ayakkabısı, ergonomik tasarımı sayesinde büyük ölçüde hafif denebilecek ağırlıklara sahiptir. Bu sayede gerek spor aktiviteleriniz sırasında gerekse de gündelik yürüyüşlerinizde daha az yorulmanızı garanti alan ürünler, gündelik hayatınıza pozitif yönlü dokunuşlar yapabilmektedir. Aynı zamanda son derece gelişmiş bir yastıklama teknolojisine sahip olan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, attığınız her adımda ayaklarınıza göre tepki göstererek vücudunuzun enerji geri dönüşümünü çok daha hızlı bir hale getirmektedir. Böylelikle hem basketbol maçları ya da idmanları sırasında daima oyunun içerisinde kalmanıza büyük oranda yardımcı olabilen ayakkabılar, aynı zamanda gündelik yaşamınızda da dengeli bir vücut bütünlüğü ve yüksek tempolara karşı daha dirençli bir profil elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün bir performans ve buna bağlı olarak efektif bir kullanım için geliştirilmiş olan Lescon basketbol ayakkabısı, dış topuğunda kullandığı dolgu malzemeleri ile de öne çıkmaktadır. Ayak topuğunuzu dış darbelere karşı ciddi anlamda muhafaza eden tasarımı, benzer bir biçimde tarak kemikleriniz için de geçerlidir. Bu sayede maçlarınız sırasında daha ofansif davranabilmenize katkı sağlayan Lescon basketbol ayakkabısı tavsiye ve ürün değerlendirmeleri incelendiğinde kendi segmentinde bulunan pek çok ürüne kıyasla oldukça öne çıkmaktadır. Basıncı absorbe edebilen malzeme kalitesi sayesinde konforunuz için ekstra katkılar veren Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, ortopedik açıdan bir spor ayakkabıdan beklenebilecek niteliklerin çok daha fazlasını vaad etmektedir. Ayaklarınız üzerine binen yükü dengeli bir şekilde dağıtan ve bu sayede düşme ya da burkulmaya bağlı istenmedik durumları ciddi oranda azaltan ayakkabı, özellikle spor yapan kişilerde görülebilen basit sebeplere dayalı pek çok sakatlığın da önüne geçebilmekte, riskleri olabildiğince minimuma indirgemektedir.

Lescon Basketbol Ayakkabısı ile Maksimum Performans

Lescon Basketbol Ayakkabısı ile Maksimum Performans

Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, özellikle basketbol maçları ya da antrenmanları sırasında bir oyuncunun ihtiyaç duyacağı çeşitli fonksiyonlar ile donatılmıştır. Bu sayede oyuncunun tam anlamı ile gerçek performansını ortaya koymasına yardımcı olan Lescon basketbol ayakkabısı, pek çok farklı özellik barındırmaktadır. İç tasarımındaki çeşitli özel malzemelerin yanı sıra ürünler, rahat hareket edebilmeniz için ayaklarınızı daha iyi kavrayabilmek üzere çeşitli geliştirmelere sahiptir. Buna ek olarak Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, zemin ile temasınızın daha sağlam ve güvenli bir biçimde gerçekleşmesi için de alt taban derisinde bazı özelleştirmeler ihtiva etmektedir. Ayaklarınızı tam olarak kavrayabilmek için Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, bilhassa ayak bilekleri üzerine titizlikle çalışmıştır. Ayakkabıların bilek bölümünde bulunan dolgu malzeme, ayakkabının ayak bileğini sıkıştırmasını sarabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede pek çok ayakkabıda ortaya çıkabilen ezilme türü problemlerin önüne geçen Lescon basketbol ayakkabısı, ayak bileğinizi tam anlamı ile kavrayarak hareketlerinizi çok daha kıvrak bir biçimde gerçekleştirmenize imkan vermektedir. Aynı zamanda bu tasarımı dolayısıyla ürünler, ayak bileğinizde oluşabilecek burkulma gibi sonu daha ciddi sakatlıklara varabilecek sorunlara mani olmaktadır. Ancak bu noktada, ayakkabı seçiminde dikkat etmeniz gereken bir noktayı hatırlatmak faydalı olacaktır. Lescon basketbol ayakkabısı ölçüleri, ürün başlıkları içerisinde verilmektedir. Bu doğrultuda ayağınızın ölçüsünde bir ayakkabı almanız çok daha efektif bir verimliliğin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Ayrıca Lescon basketbol ayakkabısı yorumlar ve değerlendirmeleri arasında öne çıkan noktalardan biri de ayakkabının yumuşak ve esnek alt tabanları ile ilgilidir. Bu alt tabanları sayesinde adımlarınızı çok daha yumuşak bir hale getiren Lescon basketbol ayakkabısı, esnek yapısının getirdiği tepkime ile çok daha hızlı adım geçişlerine sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bilhassa ayak bileklerini sabitleyen dokusu ile birlikte ele alındığında bu özellik, hedefe doğru çok daha hızlı ve etkili adımlar atabilmenize olanak tanımaktadır. Özellikle hızı ya da agresifliği ile öne çıkmak isteyen oyuncular için oldukça avantajlı bir kullanım deneyimi yaratan bu fonksiyon, çevik hareketlerin yanı sıra yüksek bir manevra kabiliyetine izin vermektedir. Oyun esnasında çok daha rahat ve dilediğiniz gibi hareket edebilmenizi destekleyen Lescon basketbol ayakkabısı, gerek gündelik yaşamınızda gerekse de spor aktivitelerinizde çok daha verimli bir profil çizmenizi sağlayabilmektedir.

Lescon Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Lescon Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Lescon basketbol ayakkabısı, renkleri ve tasarımları itibarı ile gerçek bir basketbol klasiği denilebilecek çizgilere sahiptir. Pek çok insan tarafından rağbet gören ve beğeni toplayan Lescon basket ayakkabısı modelleri, bu doğrultuda geniş bir ürün çeşitliliği barındırmaktadır. İlgi çekici tasarımlar ile göz alıcı renkleri bir araya geitren Lescon, kullanıcılarının gereksinimlerini ve yaş gruplarını da hesaba katarak çeşitli modeller piyasaya sürmüştür. Pek çok farklı model barındıran Lescon basketbol ayakkabısı 7 yaş grubundaki çocuklar için de bu modellerin büyük çoğunluğunda çocuk versiyonlarını tasarlamıştır. Lescon markasının en meşhur ürünlerinden biri Lescon Bounce basketbol ayakkabısı ürünleridir. Phylon taban dokusu ile ayak hareketlerine kolaylıkla uyum sağlayan ve darbeleri en alt düzeye indiren ürünün alt tabanında ise özel bir kauçuk katman bulunmaktadır. Aşınmaların önüne geçen bu katman, aynı zamanda sert zeminler için şoku absorbe edebilen bir nitelik sunmaktadır. Super grip ismi verilen özel desenlere sahip ergonomik tabanı, kullanıcıların maksimum konfor hissetmesine yardımcı olmaktadır. Lescon basketbol ayakkabısı siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı seçenek barındırmaktadır. Les insole teknolojisi ile öne çıkan Lescon Galaxy basketbol ayakkabısı, terleme ve nemi minimum düzeye indirerek ayaklarınızın hava almasını sağlamaktadır. Ayrıca microfiber görünümü ile de bunu destekleyen ürün, son derece estetik bir görünüm de vadetmektedir. Bunlara ek olarak Lescon basketbol ayakkabısı 8 yaş grubu çocuklar için de ayrı bir Galaxy modeli çıkarmıştır. Lescon basketbol ayakkabısı renk seçenekleri açısından ise Bounce modeline benzer bir biçimde iki farklı opsiyon içermektedir. Bu seçenekler; beyaz tonlarını da barındıran Lescon basketbol ayakkabısı kırmızı ve siyah modelleridir. Son derece fonksiyonel yapısını estetik tasarımlar ile bir araya getiren Lescon basketbol ayakkabısı çeşitleri, spor aktivitelerinin yanı sıra gündelik hayat içerisinde de kullanılabilecek bir görünüm sunmaktadır. Gerek gündelik yaşamınızı gerekse de spor aktivitelerinizi daha verimli bir hale getiren Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, aynı zamanda oldukça havalı ve karizmatik bir duruş sağlamaktadır. Kullanıcıların gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanan basketbol ayakkabısı, kullanım bakımından ortaya çıkabilecek bütün durumları detaylı bir biçimde hesaplayarak imal edilmiştir. Lescon’un ayak tipinize kolayca uyum sağlayabilecek esnek materyal tercihi sayesinde spor ayakkabı seçerken yaşayabileceğiniz endişelerinizi minimuma indiren ürünler, aynı zamanda dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım ömrü vadetmektedir. Kalite ile sağlamlığı, konfor ile şıklığı bir araya getiren Lescon basketbol ayakkabısı, son yılların öne çıkan spor ayakkabı modelleri arasındadır.

Lescon Basketbol Ayakkabısının Avantajları

Lescon Basketbol Ayakkabısının Avantajları

Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, gündelik kullanım esnasında diğer tür ayakkabılardan aşağı kalır olmasa da özellikle hareketleriniz sırasında kolaylıkla fark edebileceğiniz çeşitli özelleştirmelere sahiptir. Daha rahat hareket edebilmeniz ve daimi bir konfor içinde olmanız için özel bir teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünler, zemin ile temasınızı yeni baştan ele almıştır. Nitekim koşu esnasında ayağınızın yere normalde olduğundan çok daha sert bir biçimde temas ettiği göz önüne alındığında, bir basketbol ayakkabısının öncelikli özelliklerinden birisinin bu sert temasları absorbe edebilecek bir yapıya sahip olması gerektiği açıktır. Taban yüksekliği bu tür darbeler için iyi bir emilim sağlayabilse de çok yüksek tabanlar hareketlerinizi kısıtlayacak ve manevra kabiliyetinizi düşürecektir. Bu doğrultuda Lescon, farklı tasarımsal çözümlere başvurarak soruna oldukça pratik bir çözüm getirmiştir. Phylon malzeme kullanılarak üretilmiş olan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, şok emilim gerektiren durumlarda oldukça başarılı bir performansa sahiptir. Phylon dokusu sayesinde ayaklarınızın tabanına binen yükü sıra dışı oranlarda azaltan ve bunun yanında verimli bir şok emilim sağlayan ayakkabı, kullanıcı taleplerine bu anlamda oldukça efektif bir şekilde cevap verebilmektedir. Ayrıca sert hareketlerin sonrasında gelebilecek yaralanma ve doku hasarlarının da önüne geçen bu özellik sayesinde gündelik hayat içerisindeki yürüyüşleriniz de çok daha keyifli bir hale gelebilmektedir. Nitekim bir spor ayakkabının en önemli noktalarından birinin tabanları olduğu kuşkusuzdur. Daha yumuşak ve esnek bir topuk bölgesi ile son derece ergonomik bir yapı sunan Lescon basketbol ayakkabısı, ayrıca şekilsel tasarımı ile de ayaklarınızın pozisyon yanlışlıklarını da telafi etmektedir. Bu sayede burkulma gibi sorunların önüne geçen ayakkabı, ciddi olabilecek sakatlıkların risk oranını minimuma indirmektedir. Lescon basketbol ayakkabısının bir diğer öne çıkan avantajı ayak bileklerinizi kavrayan yapısında saklıdır. Hareket etmeniz sırasında sizi hiçbir biçimde rahatsız etmeyen, aksine kıvrak bir biçimde hareket etmenize olanak tanıyan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, mükemmel seviyede bir kavrayış sağlamaktadır. Ancak bu özellikten gerçek anlamda efektif bir biçimde faydalanabilmek için seçtiğiniz ayakkabının ayak numaranıza uygun olması büyük önem arz etmektedir. Bunlara ek olarak alt tabanında kauçuk kullanılan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, adımlarınızın sağlamlığını güçlendirmek için çeşitli taban desenlerine sahiptir. Bu sayede ergonomik bir zemin kavraması sağlayan ayakkabı, aynı zamanda spor aktiviteleri için son derece önemli olan denge problemlerine de çözüm getirmektedir. Gerek gündelik yaşamda gerekse de spor aktivitelerinizdeki performansınızı optimize etmek de oldukça başarılı bir profil çizen Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, pek çok kullanıcının öncelikli tercihleri arasındadır.

Lescon Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Lescon Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Spor ayakkabı ürünleri söz konusu edildiğinde, daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olmak genellikle daha üst düzey bir teknoloji ya da daha iyi bir konforun habercisi gibi kabul edilebilmektedir. Pek çok insanın kapılabildiği bu düşünce, bilhassa basketbol ayakkabısı ürünleri söz konusu olduğunda çok daha yaygındır. Ancak bu düşüncenin her zaman doğru olduğunu söylemek pek de isabetli bir değerlendirme olmayacaktır. Lescon tarafından titizlikle geliştirilen Lescon basketbol ayakkabısının çeşitli modelleri, son derece bütçe dostu maliyetlerinin yanı sıra yüksek performans ile kaliteli materyali bir arada hizmetinize sunmayı vadetmektedir. Bu bakımdan gerçek bir fiyat performans harikası olan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, kendi segmentinde bulunan ürünler ile kıyaslandığında çok daha üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. Farklı model ve tasarımlar içeren Lescon basketbol ayakkabısı ürünlerini inceleyerek fiyatlar hakkında daha geniş fikir sahibi olabilmeniz mümkündür. Trendyol’un son derece avantajlı Lescon basketbol ayakkabısı fiyatları ile sahip olabileceğiniz ürünleri kullanarak uzun yıllar boyunca hem spor aktivitelerinizde hem de gündelik yaşantınızda keyifli ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yaşamınızın her alanında kullanılabileceğiniz bir biçimde tasarlanmış olan Lescon basketbol ayakkabısı ürünleri, bütçe dostu bir maliyete karşılık gündelik yaşamınızın konforunu beklediğinizden çok daha üst bir düzeye taşıyabilmektedir. Ayaklarınıza destek olan tasarımı sayesinde her adımınızı çok daha kendinizden emin bir şekilde atmanıza imkan sağlayan Lescon basketbol ayakkabısı, sizi daima oyunun içerisinde tutacak bir potansiyele sahiptir. Gerçek bir verimlilik harikası olarak hizmetinize sunulan ürün, oldukça iddialı ve karizmatik görünümü ile günlük kıyafetlerinize de son derece güçlü bir dokunuş yapmanıza olanak tanıyacaktır. Siz de Lescon basketbol ayakkabısı modellerine Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.