İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Zemin
Bağlama Şekli
Çeşit
Materyal
Taban Materyali
Bilek Stili
Çivi Tipi
Topuk Boyu
Fiyat Geçmişi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Lescon Halı Saha Ayakkabısı

" araması için 253 sonuç listeleniyor

Dikkat Çeken Lescon Halı Saha Ayakkabısı Trendyol’da!

Halı saha ayakkabıları erkeklerin maç esnasında severek kullandıkları ayakkabı modeli olarak bilinir. Sahanın sertliğinden kaynaklanan birçok nedenle bu modelleri seçmek oldukça önemlidir. Esnek ve yüksek tabanlı modeller seçerek maç esnasında yeterli verimi alabilmek ve rahat koşmak halı saha ayakkabıları ile mümkündür. Yeterli verimi sağlamak açısından müşterilerinin gözde ürünlerinden olan Lescon halı saha ayakkabısı, ayaklarınızın acımasını önleyerek maça tamamen hakim olmanızı sağlar. Taban kısmında kullanılan kauçuk sayesinde koşu sırasında aşınmaya karşı özel katmanlar ile üretilerek ayağınızı korumaya alır. Ayak içerisinde bulunan nemi ve teri minimum düzeye indirmek amaçlı Insole teknolojisiyle üretilir. Ayrıca rahatlığı ön planda tutmakla birlikte estetik bir görünüm de sunan Lescon futbol ayakkabısı, maç esnasında oluşabilecek kazaların önüne geçmenize de yardımcı olur. Bükülme, kırılma, çatlama gibi bir çok kazının önüne geçmek amacıyla sabit ve güvenli tabanlar şeklinde üretilir. Lescon halı saha ayakkabılarının en önemli özelliklerinden biri de vücut ve sıcaklığınızı eşit dağılmasını sağlayan özel ve saya malzemesinden üretilerek yumuşak ve sağlam bir form vermesidir. Mikrofiber özelliği de her türlü nem ve tere karşı güçlü ve sağlam bir iç yapı oluşturmasında büyük bir önem taşır. Sıcaklığı dengelemek veya sabit tutmak istiyorsanız siz de Trendyol'dan Lescon halı saha ayakkabısı satın alarak bu ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Lescon Fakıyla Krampon ve Halı Saha Ayakkabıları

Lescon Fakıyla Krampon ve Halı Saha Ayakkabıları

Erkekler maç esnasında birbirinden farklı ve rahat modelleri seçerek keyifli bir maç deneyimi yaşamak ister. Birbirinden farklı modelde üretilen kramponlar ve halı saha tasarımları ise bu seçimlerin en iyisidir. Krampon, iyi bir performans için her futbolcunun giymesi gereken dişli model olarak bilinir. Lescon krampon halı saha maçlarında sıklıkla tercih edilerek rahat ve konforlu bir maç deneyimi elde etmenize yardım eder. Futbolcunun top kontrolünü iyi bir şekilde yapmasına ve hareketlerini kontrol çerçevesinde ilerleterek hızlı bir oyun gerçekleştirmesine olanak sağlar. Krampon seçiminde önemli noktalardan biri de oyuncunun hangi pozisyonda olduğudur. Hızlı ve pratik olunması gereken pozisyonda iseniz halı saha krampon Lescon markası ile gücünüzü ve pratikliğinizi iyi bir biçimde gösterebilirsiniz. Dış katmanı deri ile üretilen modeller hem hızınızı arttırır hem de yaz kış kullanımıyla birlikte her mevsim kullanmanızı sağlar. Yumuşak yapısı sayesinde maç esnasında alacağınız verimi artırabilirsiniz. Bununla birlikte rahatlığınızı üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Aerodinamik yapısı sayesinde yer ile her temasınızda oluşabilecek olumsuzlukları ve kazaları önleyerek özel desenleriyle de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Lescon erkek halı saha ayakkabısı ise krampondan farklı olarak dişsiz veya düz tabanlarda üretilir. Günlük hayatta da rahatlıkla tercih edeceğiniz bu model, soğuğu geçirmeyen iç sıcaklığı sağlayacak materyallerle üretilerek taban ile tam uyum sağlar. Maç esnasında kullanıldığında ise performansınızı maksimum düzeye çıkararak alınan her darbeyi eşit şekilde dağıtır. Sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan Lescon halı saha ayakkabısı beyaz modeli erkek futbolcuların gözde ürünlerinden biridir. Rengi ve dış katmanında olan özel desenleri ile dikkatleri üzerine çekmekle birlikte parlak yapısı da ihtişamını artırır. Tabanının özel kauçuktan üretilmesi sayesinde kaymasını ve yıpranmasını üst düzeyde önleyerek konforlu bir maç deneyimi sağlar. Teknik ve iç konforu birleştiren Soccer Line teknolojisi sayesinde iç tabanın esnekliğini yükseltir. Siz de bu özelliklere sahip olabilmek ve rahat bir maç deneyimi elde edebilmek için Lescon halı saha ayakkabısı tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm modelleri Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Lescon Halı Saha Ayakkabı Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Lescon Halı Saha Ayakkabı Çeşitleri

Erkekler için yüksek konforlu üretilen ve sahalar üzerinde sağlamlığı artıran modeller birbirinden farklı özelliklerle satışa sunulur. Her yaşa ve numaraya göre üretilen halı saha ayakkabısı Lescon markası ile birlikte adını duyurur. Bu ürünler verimi artırarak hızlı ve pratik bir oyunun öncüsü olarak takımın kazanmasını sağlamaya yardımcı olur. Bununla birlikte erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen Lescon Electra halı saha ayakkabısı tabanın dayanıklılığını artırmakla birlikte çeşitli renkleriyle parlak ve estetik bir görünüm sağlar. Her yaşa göre üretilen bir model olduğundan birçok numarasına ulaşabilmeniz oldukça mümkündür. Yüksek aşınmaya karşı dirençli olan bu model TPU özellikli tabanı sayesinde sizleri konfor ve ergonominin tepe noktasına çıkarır. Nem derecesini sağlıklı bir şekilde tutar. Bununla birlikte terlemenin önüne geçecek mikrofiber teknolojisiyle rahat bir müsabaka gerçekleştirmenizi sağlar. Özel iç taban teknolojisiyle üretildiğinden tasarım ve esnek malzemeleriyle konforunuzun öncüsü olarak sağlıklı bir tabana sahip olmanıza yardım eder. Her yaşa göre üretilen Lescon Thor halı saha ayakkabısı modelleri ise yüksek direnç sağlayacak bileşen ve malzemelerden üretilir. Hafif ve esnek yapısı sayesinde ergonomiyi yüksek derecede sağlayarak oluşabilecek her türlü rahatsızlığı önler. Süngerleştirilmiş dayanıklı plastik yapısı taban ve ayağınızda hafif bir tasarım olmasını sağlar. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sağlayarak veriminizi artırır. Darbe esnasında oluşabilecek şiddete karşı maruz kalınan acıyı minimum dereceye indirgeyerek açılmaları ve oluşabilecek her türlü kopmanın önüne geçer. Geleceğin futbolcuları için birbirinden farklı ve özel yapılı Lescon çocuk halı saha ayakkabıları ise kendine güven duygusunu artıracak rahatlıkta üretilerek satışa sunulur. İlginç ve dikkat çekici desenlerle satılan bu modeller sayesinde mikrofiber özelliği ve TPU tabanı ile tam dayanıklılık sağlayarak kaymaların önüne geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Lescon Halı Saha Ayakkabı Alternatifleri

Uygun Fiyatlı Lescon Halı Saha Ayakkabı Alternatifleri

Erkeklerin maç esnasında kullandıkları ayakkabıların sağlam olmasıyla birlikte uygun fiyatlı olması da dikkat ettikleri önemli kriterlerden biridir. Hem uygun fiyatlı hem de sağlamlık ve rahatlık sağlayacak Lescon halı saha ayakkabısı fiyatlarına Trendyol ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu markanın en önemli özelliklerinden biri maç esnasında oluşabilecek birbirinden farklı kazaları önleyerek müşterilerinin yeterli verimi almalarını sağlamak denebilir. Gerek tabanını gerekse iç hacmini mutlak futbol maçlarının kriterlerine göre üreterek coşkulu ve uzun maçlara hazırlananlara hitap eder. İçerisinde bulunan moleküler yapısı sayesinde minimum derece oluşacak teri içine hapsederek rahat bir maça imza atmanızı sağlar. Ayak sağlığına yardımcı olmanın yanı sıra yumuşak ve esnek yapısıyla da rahatlık sağlar. Fiyatları göz önüne alarak tercih yapmak gerekirse Trendyol’dan Lescon halı saha ayakkabısı indirimlerini takip ederek uygun ve avantajlı bir fiyat kategorisinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca filtreleme özelliğini kullanarak düşük fiyatlı ürünlerden yüksek fiyatlı ürünlere doğru oluşturulan sıralamayla birlikte bütçenize uygun ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde önemli noktalardan biri de satın alan kişilerin ürün hakkında yaptığı değerlendirmelerdir. Satın almadan önce bu değerlendirmeler sayesinde ürün hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Lescon halı saha ayakkabısı yorumlarını okuyarak satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi alabilir, detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz. Her numara ve özellikte modeller üreten bu marka ile sağlam ve verimli bir deneyim şansı yakalayabilirsiniz. Bu tercihleri yaparken önemli unsurlardan bir diğeri de ayak numarasına uygun bir şekilde ayakkabı bulmaktır. Lescon halı saha ayakkabısı 41 numara, 45 numara gibi birbirinden farklı birçok ayak numarasına hitap ederek üretilen modelleri içerir. Bu sayede her ayağa uygun istediğiniz modeli Trendyol’dan kolayca bulabilirsiniz.