"

LG

" araması için 418 sonuç listeleniyor

LG

1947 yılında Güney Kore'de faaliyetlerine başlayan LG, bugün dünyanın sayılı şirketleri arasında yer alıyor. Elektronikten petro kimyaya kadar birçok farklı alanda yatırımları olan firma, 5 ayrı kıtada satışı yapılan ürünleri ile dünya elektronik pazarını yönlendiren markalar arasında bulunuyor. Beyaz eşya, cep telefonu, televizyon, bilgisayar, ses ve görüntü sistemleri dahil ürünlerinin tamamı kullanıcılar tarafından kabul görüyor. Ürünleri, yenilikçi ve inovatif teknolojileri kadar modern tasarımları ile de beğenilen marka, kalitesinden taviz vermeyen çizgisi ile tanınıyor. LG akıllı telefon modelleri, dünyanın her yerinde alıcılar ile buluşurken marka, beyaz eşya sektöründe yakaladığı çıkış ile de kullanıcıları memnun ediyor. 

Yenilikçi ve Özgün LG Akıllı Telefon Teknolojileri

Her yeni ürün tanıtımında oldukça ses getiren marka, kullanıcılar tarafından yakından takip ediliyor. Cep telefonu pazarının liderleri arasında yer alan LG, sektöre kazandırdığı yeni teknolojiler ile mobil iletişimi yönlendiriyor. Özellikleri ile olduğu kadar tasarımları ile de beğeni toplayan LG telefon modelleri, gerek güçlü işlemcileri gerekse arka ve ön kameraları ile iletişimde yeni ufuklar açıyor. Bir bilgisayar kadar çabuk ve seri çalışabilen LG cep telefonları; oyun, film ve fotoğraf tutkunlarını memnun ediyor. Kusursuz görüntü kalitesi ile oyun ve film keyfini artıran telefonlar, aynı zamanda Full HD fotoğraf ve videolar çekebiliyor. Performansları ve geniş hafıza kapasiteleri ile kullanıcıları memnun eden modelleri, uygun LG telefon fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Çevre Dostu Beyaz Eşya Modelleri

LG ürünleri arasında yer alan beyaz eşya modelleri, dayanıklı ve sağlam duruşları ile hayatı kolaylaştırıyor. Çevre dostu teknolojileri sayesinde daha az enerji ve su harcayan modeller, daha çok giysi ve bulaşık yıkıyor. Akıllı tambur teknolojileri kullanan LG çamaşır makinesi modelleri, çamaşırları yıpratmadan optimum su ve deterjan miktarını ayarlayarak tertemiz yıkıyor. Pratik raf ve sepetleri sayesinde daha çok bulaşığın sığabildiği LG bulaşık makinesi modelleri ise suyun miktarını ve program süresini kendisi belirliyor. Gıdaların besin değerinden kaybetmeden daha uzun süre saklanmasını hedefleyen LG buzdolabı çeşitleri ise dolap içindeki hava akımını optimize ederek gıdaların kokularının birbirine karışmasını önlediği gibi, bakterilerden etkilenerek bozulmalarını da engelliyor.

Kusursuz Görüntü Teknolojileri

Akıllı teknoloji konseptini televizyonlar başta olmak üzere tüm görüntü sistemlerine entegre eden LG TV fiyatları sayesinde herkesin bütçesine uygun bir model bulmasını sağlıyor. Kusursuz performansı ile film ve spor tutkunlarını kendine hayran bırakan televizyonlar, LG ses sistemi ile entegre çalışıyor. Surround Sound sistemli modelleri de olan LG TV'ler, güçlü ses performansları ile film ve maç keyfini artırıyor. İnce çerçeveleri ve geniş ekran hakimiyeti sağlayan panelleri ile dikkat çeken televizyonlar, Full HD veya Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. Akıllı LG TV kumandası ile televizyonlara hükmetmek kolaylaşırken LG OLED TV'lere yeni eklenen özellikler sayesinde cihazlar sesli komutlara tepki veriyor. Görüntü kalitesi ve yenilikçi teknolojileri ile kullanıcıların beğenisini kazanan LG LED TV fiyatları ile de memnun ediyor.

Güçlü Ses Sistemleri 

Televizyon, cep telefonu ve bilgisayarlar için ses sistemleri tasarlayan firma, en son teknolojileri pratik çözümler ile sunuyor. Cep telefonları ve mobil cihazlar ile kullanılmak üzere üretilen LG kulaklık modelleri, bir yandan müzik dinlemeyi, diğer yandan telefon ile görüşmeyi mümkün kılıyor. Güçlü ve net ses yayını ile kullanıcıların yolculukta bile rahat etmesini sağlayan LG kulaklıklar, dışarıdan gelen gürültüleri de önlüyor. LG Bluetooth hoparlör modelleri ise kulaklık takmanıza gerek kalmadan müzik dinlemenizi sağlıyor. Pratik ve minimalist kasaları ile çantada bile kolayca taşınabilen hoparlörler, Bluetooth teknolojisi kullanan tüm cihazlar ile kolayca eşleşiyor. Kaliteli ürünleri ile kullanıcıların güvenini kazanan LG modellerini Trendyol'da inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı hemen satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık