"

Lierac

" araması için 239 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lierac

Geleceğin güzellik anlayışını tasarlayan Lierac, her seferinde daha etkili formüllerle ürettiği Lierac cilt bakım ürünleri ile kadınları gençlik baskısından kurtarır ve yüksek enerjilerinin ve güçlü duruşlarının dışa yansımasına yardımcı olur. Lierac, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Paris Lierac Laboratuvarlarında uzun araştırmalar sonucu formüle edilen Lierac krem çeşitleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu yoğun bakım ürünleriyle cilt sağlığınızı uzun yıllar boyunca korur ve yaşlanmayı erteler.  

Lierac Çatlak Kremi

Lierac çatlak önleci kremler, vücut bakımı ürünleri arasında yer alır ve gelecekte olması muhtemel çatlak oluşumunu engellemeye yöneliktir. Çatlak görünümünü azaltıcı etkiye sahip kremler ise oluşmuş olan çatlak görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Bitkisel içerikli yağsız jeller; kalça, basen ve karın bölgesi gibi bölgelerde çatlak görünümünün oluşmasını engeller. Aslan pençesi, kırk kilit otu ekstresi ve sarmaşık gibi bitkisel içeriklerle Phytolastil Serumdan oluşan çatlak kremleri cilt yüzeyinde aktif bir biçimde çalışarak var olan çatlak görünümünü hafifletir ve cildinize daha düzgün bir görünüm kazandırır. Lierac Selülit Kremi, selülitli ve çukurlaşmış cilt görünümünü hafifletmek ve daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi oluşturmak için formüle edilmiştir. Cilde nüfuz eden formülü cildi sıkılaştırarak daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır ve vücut hatlarını şekillendirir. 

Lierac Göz Altı Kremi 

Lierac Göz Kremi, göz çevresi için hazırlanan yaşlanma karşıtı bir bakım kremidir. Göz altında koyu halka, kırışıklık, şişlik ve gözenek oluşumu gibi yaşlanmanın tüm belirtilerini hedefleyen Lierac Göz Altı Kremi, cildin dermis ve epidermis tabaklarındaki hücre yenilenmesini harekete geçirerek göz çevresine canlılık kazandırır ve tüm yaşlanma etkilerinde azalma sağlar. Göz kapağı ve göz çevresi sıkılaşır ve toparlanır. Anında etki sağlayan aktif dokular sayesinde gözün etrafı hızlı bir şekilde pürüzsüz, parlak ve canlı bir görünüme kavuşurken Balsam-Krem dokusu sayesinde anında ikinci bir cilt etkisi yaratır. Ürün, parfüm içermeyen formülüyle hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. 

Lierac İle Güneşin Tadını Çıkarın 

Lierac Güneş Kremi ürünleri arasında vücudunuz ve yüzünüze özel pek çok bakım ve onarım kremi/serumu bulabilirsiniz. Güneşin neden olduğu yaşlanma belirtilerini önlemeyi hedefleyen Lierac Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi, sıkılık kaybı ve kırışıklık görünümüyle mücadele eder. Güneşlenme esnasında global yaşlanma karşıtı enerji veren güneş koruması ürünleri yüz, göz çevresi, vücut ve dekolte bölgenizi güneşin yaşlandırma etkilerinden korur. Güneş sonrası bakımı için yüz ve dekolte bölgenizde bronzlaşmayı hızlandırıcı ve onarıcı güneş sütü ve balsamlar, içerdiği Omega 3 & 9, bronzlaştırıcı peptid ve hyaluronik asit ile cildinizi yatıştırır ve bunun yanı sıra cildinizde uzun süreli bronzluk sağlar. Güneş sütü, güneş sonrası cildinizde oluşan sıcaklık seviyesini düşürür. Lierac Yüz İçinYaşlanma Karşıtı Güneş Sonrası Serum, yatıştırıcı etkisiyle cilde tazelik verir ve güzelleştirir. 

Lierac Yüz Kremi ve Yüz Yıkama Jelleri 

Lierac, yüz bakımınız için pek çok ürün seçeneği sunar. Cildinizin ihtiyacı olan tonikleme için tüm cilt tiplerine uygun Lierac Tonik çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Lierac Yeşil Yüz Temizleme Jeli, içerdiği yeşil kil, yıldız anason, portakal özü ve kaolin sayesinde gözeneklerinizi sıkılaştırır ve mat bir cilde kavuşmanızı sağlar. Normal, karma, kuru ve tüm cilt tiplerine özel Lierac Yüz Yıkama Jeli ürünleriyle cildinizde derinlemesine temizlik yapabilir ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Yine Lierac Yüz Temizleme Jeli ürünlerinden biri olan Lierac Temizleyici Köpük Jel ile yüzeysel ve derinlemesine olmak üzere çift etkili bir cilt temizliği yapabilirsiniz. Karma ciltlere özel olarak geliştirilen formülüyle cilt yüzeyindeki hava kirliliği, toz ve makyaj kalıntılarının yanı sıra sebum, ölü hücre ve ter etkilerini derinlemesine temizleyebilirsiniz. Suyla temas ettiğinde köpüğe dönüşen aktif krem dokusu; yasemin, beyaz gardenya ve lotus çiçeği içerir ve cildinize tazelik verir. Cildinize oksijen veren, nemlendiren ve dolgunlaştıran Lierac Yüz Kremi dışında Lierac maskeleri ve serumlarıyla yaşlanma etkilerini tersine çevirebilirsiniz. 

Lierac İle Lekeler ve Kızarıklıklara Son 

Lierac Leke Kremi, cilt yüzeyinde melanin üretimini artıran peeling enzimleri ile anında ölü hücreleri ortadan kaldırır. Cilt tonunuzu eşitleyen ve anında cildinizi aydınlatan formülüyle yeni oluşan inatçı ve görünür lekeler üzerinde etkilidir.

Lierac Kızarıklık Karşıtı Krem, 24 saat boyunca yoğun tedavi uygulayan gece ve gündüz konsantresidir. Geçici kızarıklık, yineleyen kızarıklık ve kan damarları kaynaklı 3 tip kızarıklık üzerinde etkilidir. Prolipidleri yenileyen gece konsantresi ciltte yenileyici etki oluşturur. Gündüz konstantresi ise içeriğinde bulunan probiyotikler sayesinde cildinizde koruyucu bir tabaka oluşturarak koruyucu aksiyon sağlar. Gündüz; yatıştırıcı yeşil pigmentlerle kızarıklık görünümünde anında ve etkin azalma, gece; kadife gibi yumuşak serum yapısıyla derinlemesine yatıştırıcı etki sağlar. 

Tüm Lierac cilt bakım ürünlerine, bütçenize uygun fiyatlarla ve Trendyol aracılığıyla kolayca sahip olabilirsiniz. 

 

,