Lifetech Akvaryum Dış Filtresi Life Tech 835 Dolu 1000 L/h f/08

Satıcı : ZeUf Trade
Henüz Yorum Yazılmamış.
1.399 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Lifetech Akvaryum Dış Filtresi Life Tech 835 Dolu 1000 L/h

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • * Lifetech Dış Filtre, orta - büyük boy tatlı su, deniz ve bitki akvaryumlarına uygundur. * Seramik millidir.(Metal Mile nazaran daha geç ısınır kullanım ömrü uzundur) * Dış filtrenin suyu daha verimli temizleme yapması için Click içindeki Seramik, Karbon ve Elyaf hazneleri tam doludur. * Lifetech 835 Dış Filtre, tatlı su ve deniz akvaryumlarına uygundur. * Dış filtrenin suyu daha verimli temizleme yapması için içindeki seramik, karbon ve elyaf haznelerinin tam dolu olması gerekmektedir. * Filtre içerisinde karbon, elyaf, seramik ve sünger bulunmaktadır. Voltaj: AC 230V/50Hz Güç: 22 Watt Maksimum Yükseklik: 220 cm Saatte 1000 litre su kapasitesi 3 sepetlidir. Sepet Ölçüleri: 16x19x5,5 cm Kullanım Talimatı : Filtre akvaryumun dışında akvaryumdan daha aşağıda kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Kurulumu kolaydır. Tüm filtre malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka poşetli ürünlerin poşetleri çıkarılmalıdır. Ayrıca sünger, karbon ve seramik gibi filtre malzemeleri musluk altında yıkanarak, filtre sepetlerine yerleştirildikten sonra, kapak kapatılır. Su giriş ve çıkış hortumları takılır.Bu filtrede pompa olmadığından dolayı sepetin tamamen su ile doldurulması lazım.Bu işlemlerin ardından fişi prize takılır ve çalıştırılır.Kullanım sonrası Filtrenin içerisinde yer alan sünger, elyaf gibi filtre malzemeleri düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et