Limonian Tepeden Tırnağa Maske Seti - Full Bakım 9992020

Satıcı : Limonian
224,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Limonian Tepeden Tırnağa Maske Seti - Full Bakım

Geri Bildirim Ver
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Tepeden Tırnağa Maske Seti – Full Bakım İsteyenler İçin Tepeden tırnağa evinizin konforunda profesyonel bakım yapmak bu setle artık mümkün! Set İçeriği 1 Adet Saç Maskesi 1 Adet Yüz Maskesi 1 Adet Burun Bandı 1 Adet Boyun ve Göğüs Maskesi 1 Adet Gözaltı Maskesi 1 Adet El Maskesi 1 Adet Ayak Maskesi 1 Adet Soyulan Ayak Maskesi Setin Kullanımı (Detaylı kullanım için ürünün arka yüzeyini inceleyiniz) Saç Maskesi: Banyodayken saçlarınızı yıkayıp şampuanladıktan sonra hafifçe kurutun. Ardından paketten maskeyi çıkararak saçınıza uygulayın. Sticker ile sabitleyin. 20 dakika sonra ılık su ile durulayın. Yüz Maskesi: Yüz hatlarınıza uygun şekilde yüzünüze yerleştirin. 15-20 dakika bekleyin. Durulama gerektirmez. Burun Maskesi: Burnunuza uygun şekilde maskeyi yerleştirin ve üzerini ıslatın. 15-20 dakika bekleyin ve yavaşça çıkartın. Boyun ve Göğüs Maskesi: Boyun bölgenize ya da göğüs bölgenize uygun şekilde yerleştirin. 15-20 dakika sonra maskeyi çıkarın ve kalan esansları cildinize yedirin. Gözaltı Maskesi: Gözaltı maskesini gözaltlarınıza uygun şekilde yerleştirin. 20-30 dakika bekletin. Durulama gerektirmez. El Maskesi: Ellerinizi yıkayın. Maskeyi ambalajından çıkarıp eldiven gibi giyin. Sticker ile sabitleyin. 15-20 dakika bekledikten sonra çıkartın. Durulama gerektirmez. Ayak Maskesi: Ayaklarınızı yıkayın. Maskeyi ortan 2 ye ayırarak çorap gibi giyin. Sticker ile sabitleyin. 15-20 dakika bekledikten sonra çıkartın. Durulama gerektirmez. Soyulan Ayak Peeling Maskesi : Ayaklarınızı yıkayın. Maskeyi ayırın ve çorap gibi giyin. Sticker ilea yak bileklerinden sabitleyin. 30 dakika sonra çıkarın ve ılık sui le durulayın. 4-6 gün sonra soyulmaya başlar.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver