Kaşıklık kategorisinde
en çok değerlendirilen 8. ürün

Lina 55 Cm X 49 Cm Çekmece Içi Kaşıklık 50x40'a Kadar Kesilebilir ln55x48

Satıcı : LİNAYAPI
138,99 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Lina 55 Cm X 49 Cm Çekmece Içi Kaşıklık 50x40'a Kadar Kesilebilir

 • ORJİNAL BOYUT:
 • EN: 55 CM DERİNLİK: 49 CM
 • KESİLEBİLECEK BOYUT:
 • 50 CM x 40 CM' e kesilip kısalabilmektedir.
 • Ürün kansorejen madde içermez.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Listelenen fiyat 20 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Materyal Plastik
 • Renk Gri
Şikayet Et

Lina 55x49 cm Çekmece İçi Kaşıklık - 50x40'a Kadar Kesilebilir

Mutfaklar, günün belli bir bölümünün geçirildiği alanlardır. Buna bağlı olarak düzen ve temizliğinin yeterli düzeyde yapılabilmesi önem taşır. Yiyecekler ve içeceklerin hazırlanıp sunulması noktasında bu gibi ayrıntılara dikkat edilir. Mutfakta rahat çalışma alanları elde etmek ve düzen sağlamak için çeşitli ürünler kullanılır. Bunlar arasında yer alan Lina çekmece içi kaşıklık da yoğun şekilde kullanılan çekmecelerin belli bir düzene sahip olmasına yardımcı olur. Çok kullanıldığı için çabuk dağılan mutfak çekmeceleri, büyük küçük pek çok ürünü muhafaza eder. İhtiyaç duyulması halinde hemen bulunabilmesi için tüm bu ürünlerin yapılarına uygun şekilde düzene sahip olmaları gerekir. Mutfak çekmeceleri içerisinde düzen oluşturmak ve bu düzeni uzun zaman boyunca koruyabilmek için bu ürünü tercih ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 • Gri renk
 • 55 cm x 49 cm ebatlı
 • 10 bölmeli

Lina Çekmece İçi Kaşıklık ile Düzenli Alanlar

Lina Çekmece İçi Kaşıklık ile Düzenli Alanlar

Lezzetli yemeklerin ve içeceklerin hazırlandığı mutfakları temiz tumak ve bu alanlarda hijyen sağlamak oldukça önemlidir. Müşterilerin çeşitli zevklerine ve arzularına uygun olacak düzeyde tasarımların üretilmesi de bu konuya dayanır. Lina 55 cm x 49 cm çekmece içi kaşıklık hem boyutu hem de işlevselliği ile dikkatleri üzerine çeker. Mutfaklara uygun yapısı sayesinde karışıklığın önüne geçerek aranılan her ürüne anında ulaşım fırsatı sunar. Farklı pek çok avantajı beraberinde getiren bu ürünlerin tercih edilmesi, müşterilerin işini kolaylaştırır. Mutfakta bulunmayı keyifli hale getirmenin yanı sıra aynı özelliklere sahip ürünlerin bir arada olmasına yardımcı olur. Çatal bıçak setlerinin parça sayısına uyum sağlayabilen büyüklükteki bu ürün ile birlikte dolap çekmecelerinin bir düzen dahilinde kullanılması sağlanır. Pratiklik sağlayan ürünü temin ederek rengi ve boyutu sayesinde severek kullanabilirsiniz.

Karışıklığı Önleyici Lina Çekmece İçi Kaşıklık

Karışıklığı Önleyici Lina Çekmece İçi Kaşıklık

Mutfakta hazırlık yaparken aranılan eşyaların kısa süre içerisinde bulunup kullanılması, müşterilerin avantajına olan noktalardandır. Bu durumda özellikle çekmece gibi sık sık dağılan bölümlerin düzeni için çeşitli ürünlerden destek alınabilir. Bunlar mutfakta geçirilen zamanı keyifli hale getirirken aynı zamanda eğlenerek hazırlık yapabilmeye olanaklı kılar. Lina 55 cm x 49 cm çekmece içi kaşıklık 50 x 40’a kadar kesilebilir lN55X48 kodu ile müşteriler tarafından kolaylıkla aratılabilir. Gri renkli bu ürün, on adet bölmesi sayesinde farklı tasarıma ve boyuta sahip olan materyalleri kolaylıkla düzene sokabilir. Lina 55 cm x 49 cm çekmece içi kaşıklık kullananlar tarafından tavsiye edilen ürün, sağlam yapısı sayesinde uzun zaman boyunca kullanılabilir. Kullanışlılığı ile yoğun şekilde talep edilen ve müşterilerin severek kullandığı ürünü siz de tercih ederek mutfak düzenini sağlayabilirsiniz.

Lina Çekmece İçi Kaşıklık ve Sunduğu Fırsatlar

Lina Çekmece İçi Kaşıklık ve Sunduğu Fırsatlar

Mutfakta sıklıkla tercih edilen yemek takımları kadar çatal ve bıçak gibi yoğun kullanıma sahip olan ürünler için de düzen sağlamak gerekir. Lina 55 cm x 49 cm çekmece içi kaşıklık yorumları, bu noktadaki müşteri memnuniyetini ortaya koyar. 55 cm eni ve 49 cm derinlik boyutu ile birçok çekmeceye uyum sağlayabilir. Ayrıca 50 cm x 40 cm’ye kadar kısaltılması mümkün olan ürün kolaylıkla kesilebilir. Kanserojen madde içermemesi gibi özellikleri Lina 55 cm x 49 cm çekmece içi kaşıklık fiyatları için belirleyicidir. Kaşıklık, farklı renklere sahip mutfak dolapları ile uyum sağlayabilir. Özellikle siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Trendyol üzerinden temin edebileceğiniz ürün sayesinde mutfağınızda düzeni hakim kılıp hızlı ve rahat şekilde hazırlık yapabilirsiniz.