İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ek Özellik
Hacim
Paketleme
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Link Meyve Suyu

" araması için 38 sonuç listeleniyor
Link Çilekli 200 Ml X 15 Adet
Kargo Bedava

LinkÇilekli 200 Ml X 15 Adet

159,90 TL
Sepete Git
Link Çilek Meyve Suyu 15x200 Ml.

LinkÇilek Meyve Suyu 15x200 Ml.

132,78 TL
Sepete Git
Link Vişneli 200 ml X 15 Adet
Kargo Bedava

LinkVişneli 200 ml X 15 Adet

159,90 TL
Sepete Git

Link Meyve Suyu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Link Meyve Suyu Nereden Alınır?

Yaz sıcaklarında insanların ferahlamasına katkı sağlayan link meyve suyu çeşitleri Trenyol’dan satın alınır. Birbirinden farklı meyvelerle üretilen link meyve suları mineral ve vitamin bakımından son derece zengindir. 200 ml'lik mini plastik şişelere uygun olacak biçimde tasarlanan link meyve suyu çeşitleri özellikle çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilir. Her damak zevkine hitap eden bu ürünler yaz aylarında serinleme maksadıyla içilebilir. Link meyve suyu çeşitleri plastik bir şişede satılır. Bu ürünleri isterseniz buzdolabında isterseniz de oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Yüksek besin değeri içeren link meyve suyu çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Link Meyve Suyu Çeşitleri Nelerdir?

Link meyve sularının çilekli, portakallı, şeftalili ve vişneli çeşitleri vardır. Link; bir Türk meyve suyu markasıdır. Genellikle doğal meyvelerden yapılan içecekler sunar. Çilekli linkler tatlı bir lezzete sahiptir. Aynı zamanda çoğu insanın sevdiği bir içecektir. Link meyve suyunun çilekli seçeneği, doğal çilek özlerinden üretilir. Portakal ve vişne aromalı içecekler link meyve sularının en popüler çeşitlerindendir. Taze sıkılmış meyveler kullanılarak yapılan bu içecekler yüksek seviyede C vitamini içerir. Şeftali aromalı link meyve suları daha nadir bulunan çeşitlerdendir. Bu içecek tatlı ve ekşi bir lezzete sahip olup antioksidan özellikleriyle bilinir. Link meyve suları her zaman doğal meyveler kullanılarak üretilir.

Link Meyve Suyu Hangi Meyvelerden Yapılır?

Link meyve suları çilek, vişne, portakal ya da şeftali meyvelerinden yapılır. Link meyve suyunun ayrıca muz ve bisküvi aromalı çeşidi de vardır. Muz, magnezyum açısından son derece zengin bir meyve olduğu için link meyve suyu yapımında sıklıkla kullanılır. Çeşitler arasında en çok talep gören içecek, çilekli link meyve suyudur. Ürünün bu kadar çok seviliyor olmasının en önemli nedeni tatlı ve ferahlatıcı içeriğidir. Link meyve suyu yapımında ayrıca vişne de kullanılır. Ekşimsi bir tada sahip olan bu içecek potasyum gibi pek çok besin değerini içinde barındırır. Her damak zevkine uygun olacak şekilde tasarlanan link suyunun ayrıca portakallısı da vardır. Üretiminde portakal kullanılan bu meyve suyu narenciye tadına sahiptir. Şeftali meyvesi içeren link meyve suları çeşitler arasında daha az tercih edilir.