"

Loafer

" araması için 5801 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Loafer

Loafer ayakkabı modellerinin doğuşu, Norveçli balıkçıların rahat hareket etmek için kullandıkları alçak tabanlı ayakkabı modellerine kadar dayanıyor. Norveçli balıkçıların ayakkabıları, Kızılderililerin kullandığı mokasenlere çok benziyordu. 1930'lu yıllarda Avrupalı gezginlerin rahatlığı, sadeliği ve şık görümüyle dikkatini çeken model, kısa zaman içinde kazandığı popülerliği halen koruyor. İlk olarak Norwegian adı ile piyasaya sürülen loafer ayakkabı modeli, farklı markaların çıkardığı ikonikleşmiş tasarımları kadar modern ve özgün yorumlarıyla da çok seviliyor. 

Mevsime Uygun Loafer Ayakkabı Seçimi

Loafer ayakkabı modelleri, çoğunlukla bahar ve yaz aylarıyla özdeşleştiriliyor. Çoğunlukla kolej öğrencileri ve tekne sahipleri tarafından tercih edilen bir ayakkabı modeli olması, yazlık kıyafetlere yakıştırılmasına neden oluyor. Oysa yazlık loafer modelleri olduğu gibi, pek çok kışlık loafer tasarımı da bulunuyor. Süet benzeri hafif dokulu malzemelerden üretilen loafer çeşitleri, yaz ve bahar ayları için uygun bir seçim olurken deri gibi koruyuculuğu yüksek malzemelerden üretilen modeller kış aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Günlük kullanım için şık ve rahat bir model bakıyorsanız, süet ve süet benzeri hafif dokulu malzemelerden üretilenlere göz atabilir, daha resmi bir görünüm için deri modelleri değerlendirmeye alabilirsiniz. 

Stilinizi Vurgulayan Loafer Ayakkabı Tasarımları

Stilinize, ihtiyaçlarınıza ve beklentinize uyum sağlayacak çok sayıda loafer tasarımı bulunuyor. Güçlü ve resmi bir görünüm arzuluyorsanız ince burunlu, rahat ve salaş bir görünüm için kalın burunlu ya da çarpıcı görünüm için yüksek topuklu ve parlak renkte loafer modellerine bakabilirsiniz. Ön kısmındaki bağcık ya da püskül gibi detaylarla öne çıkan mokasen stili loafer çeşitleri stilinize asi bir duruş katıyor. Önünde madeni para sığacak denli küçük bir cebi bulunan penny loafer modelleri, yalın görünümleri sayesinde en fazla tercih edilen modeller arasında geliyor. Ön kısmındaki ekstra parça ve dikiş detaylarıyla öne çıkan apron laofer çeşitleri ise rahatlığı şıklıkla buluşturuyor. Metal bir toka ile hareketlendirilen İtalyan stili loafer modelleri, iş ve özel giyimlerde tercih edebileceğiniz rahat ayakkabı modelleri arasında görülüyor. 

Sizi Yansıtan Renge Karar Verin

Toprak tonlarından mavi, yeşil, sarı ve bordoya kadar farklı renklerde üretilen loafer ayakkabı çeşitleri, giyiminize renk katmanın en şık ve rahat yollarından biri oluyor. Giyiminizde klasik parçalar kullanmayı seviyorsanız, siyah ya da koyu kahverengi gibi renk tonlarında bir loafer ayakkabı modelini dolabınıza ekleyebilirsiniz. Donanma mavisi ve bordo gibi renk tonları, çarpıcı bir aksesuar olarak ayakkabılarınızı ön plana çıkarmak istediğinizde tercih edebileceğiniz renkler arasında yer alıyor. Deniz yeşili ve uçuk mavi loafer modelleri, giyiminize yaz ve baharın dinamizmini taşımak için ideal birer seçim oluyor. Toprak tonları gibi nötr tonlarda loafer ayakkabı modelleri satın alarak farklı stillerde kullanabilir, giyiminizde tercih ettiğiniz renkler ne denli canlı olursa olsun tarzınızı dengeleyebilirsiniz. 

Her Bütçeye Hitap Eden Loafer Ayakkabı Fiyatları

Kadın loafer ayakkabı modelleri, ekose gibi retro detaylarla kusursuz bir uyum yakalarken erkek loafer çeşitleri ise iş ve özel günler için rahat ve stil sahibi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Farklı stillere kolayca uyum sağlayabilmesi, konforu ve çok yönlü kullanımı, loafer modellerini dolabınızda yer ayırmanız gereken ayakkabı çeşitlerinden biri yapıyor. Loafer ayakkabı fiyatları; üretildiği malzeme, tasarım, marka ve kullanılan aksesuarlar gibi parametreler doğrultusunda değişkenlik gösterse de, günlük ayakkabı çeşitleri arasında her bütçeye uygun bir loafer modeli bulunuyor. Gucci ve GH Bass gibi ikonikleşmiş tasarımlara imza atan loafer ayakkabı markaları ile birlikte modern ve özgün tasarımlar ortaya koyan çok sayıda marka Trendyol'da sizleri bekliyor. Beğendiğiniz loafer modelini uygun fiyata satın almanın yolu, Trendyol'un indirim ve kampanyalarını takibe almaktan geçiyor.