"

Lotus

" araması için 628 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lotus

Tüm dünyaya Belçika'dan yayılan Lotus Biscoff, birbirinden lezzetli ürünleriyle kahve ve çay saatlerine lezzet katıyor. Lotus'un karamelli bisküvileri ara öğünlerde çay yanında lezzetli bir atıştırmalık alternatifi olurken, ani misafirler için de pratik bir tatlı seçeneği haline geliyor. Lotus Biscoff karamelize bisküvi, Lotus bisküvi ezmesi, Lotus Spread Smooth ve Lotus Spread Crunchy gibi ürünler, hem kahvaltılarda hem de gün içerisinde molalara lezzet katıyor.

Biscoff Karamelize Bisküvi

Lotus Biscoff, kahvesinin ya da çayının yanında farklı lezzetler denemek isteyenlere hitap ediyor. Karamelize Lotus bisküviler yanık karamel tadıyla öne çıkıyor. Fırından yeni çıkmış lezzetiyle bisküvi tadını bir üst seviyeye taşıyan Lotus Biscoff karamelize bisküvi, gevrek kıvamıyla tazeliğini yansıtıyor. Karamel ve bisküvi lezzetlerinin karışımından meydana gelen Lotus Biscoff karamelize bisküvi, hafif olması nedeniyle ara öğünlerde de sevilen bir yiyecek seçeneği oluyor. Hem çay saatlerinde hem de gece kaçamaklarında tercih edilen Lotus bisküvi, orijinal tadıyla beğeni topluyor.

Lotus Bisküvi Ezmeleri

Lotus'un sevilen lezzetleri arasında bisküvi ezmeleri de yer alıyor. Lotus bisküvi ezmesi, ezilmiş karamelli bisküvilerden oluşuyor. Sürülebilir kıvamıyla tek başına olduğu gibi ekmek ya da pankek üzerinde de tercih edilen ürün, kahvaltı sofralarındaki yerini alıyor. Lotus Biscoff bisküvi ezmesi, meyvelerle birlikte de sunulabiliyor. Elma ya da muz üzerine sürülerek son derece lezzetli bir tatlı alternatifi olan bisküvi ezmeleri, şık tatlı sunumları yapabilmeyi mümkün kılıyor. Bisküvi ezmeleri ev yapımı wafflelara da oldukça yakışıyor. Waffle üzerine kolaylıkla sürülen bisküvi ezmesi, meyve ve çikolata sosları eşliğinde son derece lezzetli ve hafif bir seçenek oluyor. Krema kıvamı sayesinde rahatlıkla sürülen Lotus bisküvi ezmesi, hızlı atıştırmalıklar hazırlamak isteyen lezzet tutkunlarına hitap ediyor.

Lotus Biscoff Bisküvi Ezmesi

Lotus'un en sevilen bisküvi ezmelerinden bir diğerini Lotus Biscoff Spread Crunchy oluşturuyor. Sürülebilir kıvamıyla öne çıkan bisküvi ezmesi, ağza gelen lezzetli bisküvi parçalarını içeriyor. Taze Lotus Biscoff bisküvilerinin pürüzsüz bir krema kıvamına gelene dek ezilmesiyle yapılan Lotus Biscoff bisküvi ezmesi, kahvaltılarda ya da ara öğünlerde yer fıstığı ezmesi, fındık ezmesi ya da sürülebilir çikolata sevenlere yeni bir alternatif oluyor. Lotus bisküvi ezmeleri vegan ve vejetaryenlere de hitap ediyor. İçerisinde hiçbir hayvansal ürün kullanılmayan Lotus Biscoff, doğal lezzetiyle de öne çıkıyor. İçerisinde renklendirici ve lezzetlendirici kullanılmayan bisküvi ezmeleri farklı tatlı tariflerinde de kullanılabiliyor. Tek başına, ekmeğe ya da pankek üzerine sürülebilen, meyvelerle sos olarak servis edilebilen ya da sağlıklı tariflerde kullanılabilen bisküvi ezmeleri ile tatlı keyfi doruğa çıkıyor. Belçika'dan ithal edilen Lotus Biscoff bisküvi ezmeleri, hem sofralarda hem de tatlılarda çikolataya alternatif arayanlar için çok lezzetli bir seçenek oluyor. Farklı gramajlarıyla kavanozlarda yerini alan Lotus bisküvi ezmeleri, serin ve güneş almayan noktalarda uzun süre korunabiliyor.

Lotus Biscoff Bisküvi ve Bisküvi Ezmesi Fiyatları

Lotus Biscoff bisküvi ve bisküvi ezmeleriyle orijinal yanık karamel lezzeti sofralara taşınıyor. Sürülebilir kıvamda ezmeler ani açlıklarda ekmek veya waffle üzerinde ya da meyvelerle birlikte hızlı bir atıştırmalık oluyor. Lotus Biscoff bisküviler ise ani misafir baskınlarında ya da beş çaylarında çıtır çıtır ve lezzetli bir tatlı alternatifi oluyor. Lotus Biscoff bisküvi, şık ve kullanışlı paketi, fırından yeni çıkmış gibi gevrek kıvamıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Trendyol aracılığıyla son derece uygun fiyatlarla müşterilere sunulan, renklendirici ve aroma içermeyen Lotus Biscoff ürünleri, lezzet meraklılarını bekliyor.

Trendyol, birbirinden lezzetli Lotus Biscoff ürünlerini uygun fiyatlarla sunuyor.