"

Love My Body

" araması için 726 sonuç listeleniyor

Love My Body

Love My Body, kendi özgün tasarımları ile modaya soluk getiren önemli bir marka olarak öne çıkıyor. Bünyesinde yer alan ürünler, modanın ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarıyor. Love My Body, aynı zamanda modayı herhangi bir kalıba sığdırmadan çok geniş bir alanda yaşatmayı da amaçlıyor. Birbirinden farklı tasarımlarıyla giyim sektörüne büyük oranda yön veriyor. Şıklığın ve zarafetin doğru adresi olan Love My Body'nin ürünlerini daha şık, daha güzel görünmek için tercih edebilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz.

Love My Body, kullanıcılarının modayı yakından takip etmesi ve modaya ayak uydurması için birbirinden farklı tasarımda ve güzellikte elbiseyi, ayakkabıyı, çantayı ve çeşitli aksesuarları kadınların kullanımına sunuyor. Ürünlerinin çeşitliliği çokça tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor.

Love My Body Tarihi

Modaya uygun ürünleri bulunan ve aynı zamanda kendi modasını kendisi yaratan Love My Body, 2008 yılında hazır giyim sektörüne yeni bir soluk getiren markalardan biridir. Kurulduğu yıldan bu yana birbirinden farklı ürünleri satışa sunan Love My Body, Adil Işık Group çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 36-50 beden arası sunduğu seçenekler ile moda olanın her beden üzerinde yaşatılabileceğini kanıtlamayı başaran bir markadır. 

Her sezon için moda olan ve farklı ürünleri bulunan Love My Body, hayal edilen kadın profilini esas alarak kadınların enerjik ve daha cool görünmeleri için büyük çaba sarf ediyor. Özel günler ve davetler gibi çeşitli etkinlikler için de Dark koleksiyonu sayesinde zarifliğin ve şıklığın önemli markalarından biri olarak adından söz ettirmeyi başarıyor.

Love My Body Ürün Çeşitleri

Love My Body'nin birbirinden farklı tarzda ürünleri bulunuyor. Her renge ve her zevke ayak uydurabilecek elbiseleri ve aksesuarları mevcut. Zevkinize ve ruhunuza uyum sağlayabilecek elbiseleri ve diğer aksesuar çeşitlerini Love My Body ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Ürünleri arasında ağırlıklı olarak Love My Body elbise çeşitleri bulunuyor. V yaka dantel elbise, şeritli elbise, uzun kollu elbiseler tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Love My Body'nin bedeninize ve ten renginize, tarzınıza uygun elbiselerini Trendyol üzerinde bulabilirsiniz.

Love My Body kaban, paça pantalon, bluz çeşitleri, gömlek çeşitleri, trençkot, tunik gibi ürünleri de yine tarzınıza ve zevkinize göre seçebilirsiniz. Yine tercih edebileceğiniz farklı tarzda ve özellikte Love My Body outlet ürünlerini de Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tarzınızı ve Şıklığınızı Love My Body ile Yansıtın

Modanın nabzı Love My Body ürünlerinde attığı için, tarzınızı ve şıklığınızı markanın ürünleri ile yansıtabilirsiniz. Modayı yakından takip eden biriyseniz hem modaya uygun, hem de tarzınıza ve zevkinize uygun elbiseleri ya da aksesuarları tercih ederek şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Moda olan ürünler dışında, Love My Body'nin kendi modasını oluşturduğu ürünleriyle de alternatif modaya ayak uydurabilirsiniz. Hem tekdüze bir modadan uzak durmuş olursunuz, hem de yeni bir tarz oluşturursunuz.

Love My Body'nin klasik tarzda, her zaman moda olan ürünlerini tercih ederek de kendi şıklığınızı yaratabilirsiniz. Elbiseler her zaman sizi şık yapmaz, ama kendi şıklığınızı Love My Body'nin ürünleri ile yaratabilirsiniz. Love My Body'nin birbirinden şık ve tarz ürünleri Trendyol üzerinde sizleri bekliyor.

Love My Body Ürün Fiyatları

Love My Body'nin ürünlerinin fiyatları türüne göre çeşitlilik gösteriyor. Trend olan ürünlerin fiyatları daha yüksek olabilirken, klasik ürünlerin fiyatları daha makul seviyelerde seyredebiliyor. Ürünün kategorisi de fiyatlar üzerinde belirleyici bir etken olarak öne çıkıyor. Elbiselerin fiyatları arasında çok fazla değişkenlik olmuyor ancak aksesuarlar arasında kullanım özelliğine göre fiyat farklılıkları yer alabiliyor.

Yukarı Çık