"

Luxell

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Luxell

Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş. firmasına ait bir marka olan Luxell, küçük ev aletleri ve pişirici ürün grupları alanında faaliyet gösteriyor. Yenilikçi tasarımları ve kullanışlı ürünleri ile öne çıkan marka, geniş kapsamlı AR-GE çalışmalarından destek alıyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren Luxell ankastre setleri, teknolojik ev aletleri, set üstü ocakları, mini ve midi fırın modelleri ile tanınan marka, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Luxell’in dünya standartlarında ürettiği ürün grupları, tüketicilerin güvenle tercih ettiği ürünler olmayı başarıyor. Marka, Luxell fırın modelleriyle dünyada birçok mutfağa girmeyi başarıyor.

Luxell Tarihçesi

1972 yılında kurulan Kumtel Dayanıklı Tüketim A.Ş., Luxell markasının üretici firması olup Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alıyor. Şirket, Luxell ve Kumtel markalarıyla üretim yapıyor ve ürünlerini pek çok ülkeye ihraç ediyor. Pişirici ürünler ve küçük ev aletleri alanında uzmanlaşan Luxell, elektrikli ısıtıcı çeşitleri de üretiyor. Luxell börekçi fırın modeli ile öne çıkan marka, kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı başarıyor. Kaliteli ürün ve yüksek müşteri memnuniyeti misyonu ile üretim yapan Luxell’in tüm ürünleri, CE belgeli olup ayrıca SGS ve TSE standartlarına uygunluk belgesi de taşıyor. Uluslararası bir marka olan Luxell, üretiminin büyük bölümünü Vietnam, Hindistan, Amerika, Meksika, Çin, Güney Afrika ve Avustralya başta olmak üzere 5 kıtaya ve 100’den fazla ülkeye ihraç ediyor. “Yüksek kalite ve doğru fiyat” anlayışıyla üretim yapan marka, kullanıcılarına kaliteli, kullanışlı ve enerji verimliliği yüksek ürünler sunuyor.

Luxell’in Sunduğu Birbirinden Şık ve İşlevsel Ürün Çeşitleri

Luxell markasının sunduğu ürün grupları; mini ve midi fırınlar, solo fırınlar, ankastre ürünler, set üstü ocaklar, küçük ev aletleri ve ısıtıcılardan oluşuyor. Luxell mini fırın ve Luxell börekçi modelleri, kullanıcılardan büyük ilgi gören pratik kullanımlı ürünler arasında yer alıyor. Pişirici ürünler grubunda birçok farklı model sunan marka, Luxell ankastre set modelleriyle de beğeni topluyor. Luxell ankastre cam davlumbaz modelleri ve cam üçlü ankastre setleri ise estetik tasarımları ve işlevsel özellikleriyle göz dolduruyor. Börek pişirme konusunda çok becerikli olan Luxell börekçi fırın modelleri, kullanıcıların favori ürün seçeneklerinden birisi olmayı başarıyor. Marka, elektrikli su ısıtıcılarının yanı sıra carbon ısıtıcı, konvektör ısıtıcı ve quartz ısıtıcı modelleri de üretiyor.

Luxell’den Estetik Tasarımlı ve Fonksiyonel Ürünler

Luxell usta börekçi mini ve midi fırın modelleri, Türkiye dışında birçok dünya ülkesinde de mutfaklarda yer almayı başarıyor. Pratik kullanım özelliklerine sahip olan börekçi fırın modelleri, hamur işi çeşitlerinin yanı sıra mükemmel lezzette fırın yemekleri yapmayı kolaylaştırıyor. Ürünler fazla yer tutmayan yenilikçi tasarımlardan oluşuyor. Solo fırın seçenekleri de tasarlayan marka, A+ enerji sınıfına dahil olan turbo fanlı fırın modelleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Ankastre cam davlumbaz ürün çeşitleri ise yemek yapmayı konforlu hale getiriyor. Yüksek çekim gücüne sahip olan davlumbaz modelleri, kullanıcılardan beğeni topluyor. Luxell’in ürün çeşitleri arasında yer alan gaz emniyetli inox doğalgazlı set üstü ocak modelleri ise markanın solo ürün seçeneklerinden bir tanesini oluşturuyor. Firmanın ürettiği tekli ve çiftli elektrikli ocak modelleri, pratik kullanım özellikleri ile yazlıklarda, öğrenci evlerinde ve ofislerde kullanılıyor. Küçük ev aletleri ürün grubunda yer alan Luxell barbekü çeşitleri; evinizde, balkonunuzda ya da bahçenizde mangal keyfi yaşamanıza imkân tanıyor. Masaüstü barbekü modelleri ise ızgara keyfini çok kolay hale getiriyor. Luxel ürün çeşitlerini ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ve avantajlı satış koşullarından faydalanarakTrendyol'dan hemen satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık