Luxell Lx-9645 70 Lt Mini Fırın Siyah 0
Luxell Lx-9645 70 Lt Mini Fırın Siyah
Özellikler
Tüm Özellikleri Gör
  • Hacim:40-60 L
  • Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili
  • Hız Ayarı:4 Kademeli
  • Renk:Siyah

Luxell Lx-9645 70 Lt Mini Fırın Siyah 70 lt fırın kumtel 1. sınıf

Henüz Yorum Yazılmamış.
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Özellikleri

Hacim:
40-60 L
Garanti Tipi:
Resmi Distribütör Garantili
Hız Ayarı:
4 Kademeli
Renk:
Siyah
Pişirme Özelliği:
Elektroturbo

Ürün Açıklaması

Ürün Detayları

Luxell LX-9645 70 LT Mini Fırın Siyah
Yüksek Isıtma Gücü

Elektrikten aldığı gücü kendi performansıyla birleştirerek dirençli tellerine aktarır. 2500W değerindeki enerjiyi tellere aktarmasıyla yüksek dirençli tellerde kısa sürede ısıma meydana gelerek fırının ısınması sağlanır bu sayede kısa sürede fırın ısınarak daha pratik ve zamandan kazançlı pişirme süreci uygulanıyor.


Hızlı Pişirme Donanımı

Yüksek kalitedeki dirençli tellerinden aldığı ısıyı turbo fanları ile destekler. Turbo fanlar tarafından ısıtılan pişirme bölgesine daha kısa sürede hedeflenen ısıya ulaşır pişirme sürecinin daha verimli geçmesini sağlarken pişirme bölgesinin içine konulanın her tarafına eşit düzeyde ısı dağıtır.


Geniş İç Hacim

Yüksek donanımı ve hızlı pişirme sürecini geniş iç hacmi ile birleştirerek kaliteli bir süreç yaşatır. Geniş hacmi sayesinde tek seferde pişirilecek çoğu şeyi içine alarak fazla miktarda pişirme işlemi gerçekleştirir.
Özel Donanımlı İç Hazne

Dirençli tellerden gelen ısı içerisindeki kaplama sayesinde yoğunlaşarak iletilir. Fe-Al iç hazne kaplaması sayesinde ısınan tellerden gelen sıcaklığa yoğunluk vererek iletir.


Paslanmaz Rafları

Isıya, çizilmelere ve darbelere dayanıklı iç hacimdeki raflar sayesinde pişirme süreçleri daha sağlıklı devam ederken, kullanım ömrü de artar. Paslanmaz raf yapıları sayesinde nem ve ısıdan kaynaklı demire gelen zararlar en aza indirilir.


Uyarı Zilleri

Zaman ayarlı olarak tasarlanan zil sistemleri sayesinde ayarlanan süre ve yemeğin piştikten sonraki uyarası verilerek yemek kazaları önlenir.

Şikayet Et