"

Madame Coco

" araması için 3335 sonuç listeleniyor

Madame Coco

Madame Coco, 18.yy Fransız sanat üslubunu Türkiye'de modern bir çizgiyle sunan, Fransız tarzı küçük ev eşyalarında estetiği yeniden tanımlayan ve sevilen markalar arasında yer alıyor. Mutfak eşyalarından ev tekstili ürünlerine kadar geniş bir üretim yelpazesine sahip olan Madame Coco, en küçük mutfak eşyalarına dahi şıklık kazandıran tasarımlara imza atıyor.

Her Detayda Zarif Motifler, Kusursuz Pastel Renkler

Yavru ağzı, mürdüm, kiremit, vizon, gül kurusu, çivit mavisi, su yeşili gibi pastel renklerin özgün tasarımlarla birleşerek kusursuz görüntüler oluşturmasını sağlayan Madame Coco, motif işlemeleriyle modern ve geleneksel çizgileri bir araya getiriyor. Ünlü marka; kristal işlemeli Madame Coco bardak ve çay bardağı takımları, sürahiler karaflar, ayakkabı kutuları ve çeşitli saklama kapları, Madame Coco yorgan modelleri, paspaslar ve kilim çeşitleri, battaniyeler, Madame Coco pike takımları, yastıklar, birbirinden güzel yatak örtüleri, Madame Coco masa örtüsü türleri, çeşitli ev aksesuarları ve onlarca ürün türeviyle tüm iç ve dış mekanlara değer kazandırıyor. 

Madame Coco cam ürünler; kaseler, tabaklar, çerezlikler, meyvelikler, kek ve pasta kapları, şekerlikler, su sebilleri, çay fincanları, meşrubat bardakları gibi ürün seçenekleri sunuyor. Madame Coco baharatlık seçenekleri ise 4'lü, 3'lü, 6'lı ya da daha fazla baharatlık takımından oluşuyor. Kahve, çay ve şeker için 3'lü olarak satışa sunulan baharatlıklar, porselen ve seramik materyallerden üretilerek baskılı, eskitmeli ya da işlemeli detaylar barındırıyor. Hem sadelikten hoşlananlara hem de gösterişli ürünleri sevenlere hitap eden marka, Madame Coco mutfak aksesuarları modelleriyle de dikkat çekiyor. Cam ürünler dışında yine porselenden üretilen Madame Coco kupa çeşitleri de termal özellikli, desenli ve şık yapılarıyla sıkça tercih ediliyor. 

Madame Coco Tekstil Ürünleri

Özel bir tarz oluşturma ve evin tüm alanlarında aynı tarzı sürdürme avantajı sağlayan Madame Coco ürünleri, pastel ve sade tasarımları ile tüm dekor versiyonlarına uyum sağlayabiliyor. Hem modern hem de klasik tarzlarda dekore edilmiş evler için ayrı ürün seçenekleri sunan marka, her zevke hitap eden farklı dizaynlar seçmeyi mümkün kılıyor. Madame Coco yatak örtüsü çeşitleri ise hem yazlık hem kışlık ürün seçenekleri sunarak zarif detaylı işlemeleriyle yatak odalarını güzelleştiriyor. Madame Coco battaniye modelleri, özel desen tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bitkisel, geometrik, yazılı, figürlü süsleme çeşitleriyle donatılan battaniyeler, antibakteriyel yapıları ve yumuşak dokularıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Madame Coco nevresim modelleri de tek kişilik ya da çift kişilik yataklar için mükemmel desenler ve kumaşlardan elde ediliyor. Pamuk materyallerin yoğun olarak kullanıldığı nevresimler, renk solması, daralma ya da çekme gibi problemler yaratmıyor. Tek kişilik ve çift kişilik Madame Coco pike çeşitleri yatak örtüsü olarak da kullanılabiliyor. Madame Coco halı çeşitleriyle evlerin zeminlerine farklı bir hava kazandırıyor. Klasik Madame Coco tarzında üretilen halılar, Madame Coco banyo paspası ve kilimleri, kaydırmaz taban özellikleriyle güvenli kullanım sunarak çamaşır makinelerinde yıkanabiliyor. Bu özelliğiyle kolay kullanım sunan Madame Coco halı çesitleri, pastel tonlarıyla her dekora uyum sağlayabiliyor. Ayrıca geniş bir renk ve desen skalası sunarak özel seçimler yapma fırsatı tanıyor.

Madame Coco Ürünleri Fiyatları 

Trendyol'da tüm çeşitlerini bulabileceğiniz Madame Coco indirimli ürünler, markanın tüm ürünlerine ekonomik fiyat avantajlarıyla ulaşma imkanı tanıyor. Madame Coco indirim seçenekleri; Madame Coco hurç ürünleri, Madame Coco ayna çeşitleri ve diğer tüm Madame Coco ürünlerine uygulanabiliyor. Madame Coco havlu çeşitleri ise özellikle nakışlı işlemeleriyle dikkat çekiyor. Havluların nakış işlemeleri fabrikasyon yöntemlerle yapılmış olsa da el işiyle elde edilmiş gibi kaliteli görüntüler sunuyor. Madame Coco bornoz çeşitliliğinde de sınır tanımıyor. Giyilebilen kapüşonlu bornoz türleri, yelek biçiminde tasarlanmış olan kolsuz bornoz çeşitleri tercih ediliyor. Aynı zamanda Madame Coco terlik çeşitleriyle birlikte sunulan Madame Coco banyo seti, takım olarak da satın alınabiliyor. Tekstil ürünleri arasında ayrıca Madame Coco paspas modelleri de yer alıyor.

Yukarı Çık