Yaza Hazırlık (Güneş Kremleri)
Gıda Tak. Vitamin & Mineraller
Gurme & Organik Ürünler
Devam Sütü & Bebek Sütü
Kişisel Bakım Ürünleri
Daha fazla ürün

Farmatolog

Farmatolog; hijyen, kişisel bakım ve sağlık ürünlerini kullanıcılarla buluşturan bir mağaza. Farmatolog; ateş ölçer, gebelik testi, maske, solunum cihazı, burun spreyi, horlama önleyici gibi sağlık ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Zengin ürün seçenekleriyle kişisel bakımınıza yönelik her şeyi bulabileceğiniz Farmatolog'da nemlendirici, diş macunu, ağız temizleme çubuğu, şampuan, tüy dökücü krem ve güneş kremi çeşitleri de yer alıyor. Takviye gıda ürünleriyle dört mevsim bağışıklığınızı korumanıza yardımcı olan ürünler de Farmatolog mağazasında sizi bekliyor. Farmatolog; vitamin, magnezyum, multivitamin, kara mürver, Omega 3 ve çinko takviyelerinde güvenilir markaların ürünleriyle öne çıkıyor. Her yaşa ve ihtiyaca yönelik takviye gıdalarda Farmatolog; Duobalance, Phytodef, Sambucol, Betacats ve Regenesis Max markalarının özel formülleriyle daha sağlıklı ve keyifli anlar yaşamanıza yardımcı oluyor.

Siz de sağlık ve bakım alışverişlerinizi güvenilir markalara ait çeşitliliğiyle Farmatolog ürünleri içerisinden yapabilir, Trendyol mağazasında birkaç tıkla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Farmatolog'un Philips, Freely, Nutrinew, Flaster, Mediks, Nutrigen gibi markaların ürünlerini avantajlı fiyatlarla sunduğu Trendyol mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Trendyol mağazasında beğendiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için Farmatolog ile iletişim seçeneğini kullanabilir, satıcıya sorularınızı sorabilirsiniz. Farmatolog kampanyalarından yararlanmak ve aradığınız ürünü hemen satın almak için Trendyol mağazasına giriş yapabilirsiniz.

Farmatolog Sağlık Ürünleri ile Her Zaman Güçlü ve Zinde Hissedin!

Farmatolog Sağlık Ürünleri ile Her Zaman Güçlü ve Zinde Hissedin!

Farmatolog, ürün yelpazesinde sağlığınız için en güvenilir markaların pek çok çeşidine geniş yer veriyor. Bağışıklığınızı güçlendirmek ve zinde hissetmek için alabileceğiniz vitamin, mineral, çinko, kalsiyum gibi takviye gıdalarda Farmatolog; Pemovo, Esela, Aksu Vital, Easyvit, Immuzinc ve Maxidrops gibi markalarla iş birliği yapıyor. Farmatolog pastil, kolajen ve takviye gıda ürünleriyle sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Farmatolog; YouPlus, Orzax ve Ocean markalarının ürünlerini sprey ve tablet gibi farklı seçenekleriyle sunuyor. Yetişkinlere ve çocuklara özel formülleriyle herkese hitap eden ürünlerde Farmatolog fırsatlarından yararlanmak için Trendyol mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmatolog; sargı bezi, nefes bandı, bit spreyi ve geniş ürün seçenekleriyle kullanıcıları Trendyol mağazasında bekliyor. Annelere ve bebeklere özel ürünlerle de dikkat çeken Farmatolog'da biberon, ek gıda ve anne sütü artırıcı takviyeleri bir arada bulabilirsiniz. Farmatolog'un Prozinc, Proxeed, Supramix, Bovelax, Biodrops, Artımed ve daha pek çok markanın çocuk ve yetişkinler için ürünlerine Trendyol mağazasından ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerde Farmatolog yorumlarını okuyarak diğer kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilir, böylece siparişlerinizi gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz. Favori ürünlerinizde Farmatolog indirimlerinden haberdar olmak ve en yeni ürünleri tükenmeden satın almak için mağazayı Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz.

Kişisel Bakımda Aradığınız Çeşitlilik Trendyol Farmatolog Mağazasında!

Kişisel Bakımda Aradığınız Çeşitlilik Trendyol Farmatolog Mağazasında!

Kişisel bakımınız için kapsamlı bir alışveriş deneyimi vadeden Farmatolog; La Roche Posay, Bioderma, Dermoskin, Neutregena, Otacı başta olmak üzere çeşitli kozmetik markalarının krem, nemlendirici, yüz yıkama jeli gibi ürünleriyle cildinizi tazeliyor. Farmatolog; krem, vazelin, BB krem, CC krem ve oksidasyon kremi çeşitleriyle cildiniz ve saçlarınız için aradığınız ürünlere ev sahipliği yapıyor. Cildinize en uygun ürünle bakımınızı tamamlarken; Farmatolog'daki yüz sabunu, köpük sabun ve cilt beyazlatıcı çeşitleriyle aradığınız doğallığa kavuşabilirsiniz. Farmatolog Colgate ve Banat marka ağız bakım ürünleriyle ağız ve diş sağlığınıza gereken bakımı yapabilirsiniz.

Trendyol Farmatolog mağazasında çeşitli saç sorunlarına çözümler sunan şampuan ve saç kremleriyle saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Duş jeli ve vücut spreyleri ile bakımınızı tamamlayabilir, her cilt tipine uygun bakım ürünlerinin yanı sıra güneş kremleri ve tüy dökücü kremleri de mağaza koleksiyonunda inceleyebilirsiniz. Farmatolog'da Dalan, Batiodin, Nbt, Minion, Wintech, Icie Therapy ve daha pek çok sağlık ve kişisel bakım markasının ürünleriyle dilediğiniz bakım ihtiyacınızı Trendyol mağazasında karşılayabilirsiniz.