Seçili Ürünler

En çok satanlar

Daha fazla ürün

Birnumara

Birnumara

Bilişim ve elektronik sektöründe ilk sıralarda yer alan Birnumara 2007 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Mağaza bilişim, elektronik, elektrikli ev eşyaları ve beyaz eşya alanında zengin bir ürün gamına sahiptir. Evinizde ve ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz elektronik eşyaları mağaza sayfalarından satın alabilirsiniz. Birnumara bünyesinde birçok kaliteli markanın tasarladığı ürünler yer alır. Mutfakta elinizin altında olması gereken, işinizi kolaylaştıracak küçük ev aletlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Pek çok markanın tasarladığı ürünleri beğeninize sunan Birnumara meyve sıkacağı çeşitlerine de ürün yelpazesinde yer verir. Birnumara’dan satın aldığınız cihaz ile elde edeceğiniz taze meyve suyunu içerek günlük vitamin ve enerji ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılayabilirsiniz. Ofisinizde kullanmanız gereken elektronik eşyaları mağazanın satışa sunduğu ürünler arasında bulabilirsiniz. Ofisinizde kullanacağınız monitör için Birnumara monitör sayfalarına göz atarak ihtiyacınıza uygun bir ürünü tercih edebilirsiniz. Kişisel bakım cihazları pek çok kişinin işini kolaylaştırır. Mağazamızın satışa sunduğu ürünler arasında kişisel bakım cihazları da yer alır. Her daim bakımlı kalmak için mağazadaki kişisel bakım ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olanları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dört mevsim ideal hava sıcaklığına sahip bir yaşam alanı için mağazanın sayfalarında bulunan klima çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden saygın markaların tasarladığı ürünleri indirimli fiyatlarla beğeninize sunan Birnumara ile uygun fiyatlı alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Mağazanın sayfalarında satışa sunulan her ürün hayatı kolaylaştırır ve konfor sağlar. e Kalabalık ailelerde TV kumandasının kimde olacağı, hangi programın seyredileceği tartışma konusu olabilir. Böyle sorunlar yaşamadan istediğiniz filmi, diziyi ya da programı seyrederek keyifli bir akşam geçirmek için mağazamızdaki TV çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesinde farklı markalar tarafından tasarlanan ürünlere yer veren Birnumara televizyon modellerinde size özel fiyat avantajları sunar. Bilişim ile ilgili cihazlar hem evinizde hem ofisinizde işinizi çok kolaylaştırır. Özellikle ofislerde yazıcılara ve tarayıcılara sıklıkla ihtiyaç duyulur. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir yazıcı almak istiyorsanız Birnumara yazıcı çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Farklı markaların yazıcı tarayıcı ve fotokopi çekme özelliklerini bünyesinde barındıran modellerini tercih edebilirsiniz. Mağazada lazer, tanklı ve mürekkep püskürtmeli yazıcıları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra evinize veya ofisinize çeşitli resimleri, fotoğrafları ya da grafikleri kağıda dökmek üzere bir tarayıcı alabilirsiniz. Birnumara tarayıcı çeşitlerini kullanıcılara kampanyalı fiyatlarla sunar. Mağazanın sayfalarında siyah beyaz ve renkli baskıyı birlikte yapan cihazların yanı sıra flatbed ve drum tarayıcıları ve yeni ofisiniz için gereken masaüstü bilgisayar ve laptop çeşitlerini bulabilirsiniz. İşinizle ilgili tüm verileri depolamak için mağazada satışa sunulan SSD hard disk ve taşınabilir disklere göz atabilirsiniz. Taşınabilir diskler ile işinizle ilgili her türlü veriyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilgisayarlarınız için gereken tüm aksesuarları mağazanın satışa sunduğu ürünler arasında cazip fiyatlarla bulabilirsiniz. Ayrıca, ofisinize bir filtre kahve makinesi alabilir, ziyaretinize gelen konuklarınıza kahve ikram edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın soğuk kış günlerinde ısınması, sıcak yaz günlerinde serinlemesi amacıyla Birnumara klima çeşitlerini uygun fiyatlarla beğeninize sunar. Mağazanın sayfalarında 900 BTU’dan 24000 BTU’ya kadar kapasitesi olan klimalar yer alır. Ilıman iklime sahip bir bölge için klimalar ısınmak için ideal alternatifler arasında bulunur. Bunun yanında klimalar sıcak yaz günlerinde sıcak çarpması gibi rahatsızlıklardan korunmanızı sağlar. Klimalar dikkatli kullanıldığında hem kış hem de yaz ayları için kullanışlı cihazlardır. Mağazada bilişim, elektronik ve elektrikli ev eşyaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı cazip fiyat avantajlarıyla bulabilirsiniz. Trendyol’un kullanıcı dostu arayüzü sayesinde istediğiniz filtremeleri kolayca yaparak aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Her Çeşit Küçük Ev Aleti Birnumara’da

Her Çeşit Küçük Ev Aleti Birnumara’da

Küçük ev aletleri ile işlerinizi kolaylaştırır ve zamandan kazanırsınız. Birnumara’nın zengin ürün skalası içinde kendi küçük, marifeti büyük bu aletleri de bulabilirsiniz. Sıvı besinleri karıştırmak ve katı besinleri hızlıca parçalamak için bir blender seti kullanabilirsiniz. Mutfakta işlerinizi daha hızlı yapmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak için sevilen markaların blender tasarımlarını mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Birnumara blender setlerinde size çeşitli indirim fırsatları sunar. Oldukça fonksiyonel olan cihazlarla yemeklerinizi rahatça hazırlayabilir, hamurunuzu bile kolayca yoğurabilirsiniz. Evde veya ofiste bir su ısıtıcısına her zaman ihtiyacınız olur. Kahve, çay gibi içecekleri hazırlamak ya da çok kısa sürede sıcak su elde etmek için su ısıtıcı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Sayfalarında farklı markaların ürünlerine yer veren Birnumara su ısıtıcı çeşitlerini kullanıcılara kampanyalı fiyat avantajıyla sunar. Ofisinizde ya da evinizde su ısıtıcısı ile birkaç dakikada çay ya da kahve hazırlayabilir, yine pratik bir şekilde yapacağınız lezzetli bir tost ile zamandan kazanabilirsiniz. Fonksiyonel tost makinelerini beğeninize sunan Birnumara tost makinesi modellerindeki cazip fiyat avantajlarıyla kullanıcılarından tam not alır. Kişisel bakım alanında da geniş bir skalada seçenek sunan Birnumara saç düzleştirici cihazlarla sizi sık sık kuaföre gitmekten kurtarır. Cihaz ile saçlarınızı düzeltebilir ya da dalga verme özelliğiyle farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Otomatik kapanan cihaz sayesinde hiçbir riske girmeden saçlarınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Birnumara mağaza zengin ürün skalası ve Trendyol’daki cazip kampanyalarıyla pek çok kullanıcının beğenisini kazanır. Trendyol kampanyalarını ve fırsat günlerini takip ederek mağazanın sayfasında yer alan ürünlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize uygun ürünler için kolayca sipariş verebilirsiniz.

Birnumara Fırsatlar Trendyol’da

Birnumara Fırsatlar Trendyol’da

Birnumara mağazasında yer alan bilişim ürünleri ve elektrikli ev aletleri arasında aradığınız pek çok cihazı uygun fiyat avantajıyla bulmanız mümkündür. Mağazanın sayfasında yer alan tarayıcı, klima, televizyon gibi ürünleri Trendyol’da belirli aralıklarla düzenlenen kampanya günlerinde indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza ve beğeninize uygun cihazları favori listenize eklediğinizde Trendyol’un size gönderdiği bildirimlerle cihazların fiyatındaki değişikliklerden haberiniz olur. Trendyol üzerinden Birnumara yorum alanlarına ulaşarak kullanıcıların mağaza hakkında paylaştığı görüşlere göz atabilirsiniz. Eviniz veya ofisiniz için gerekli olan pek çok eşyayı Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinden bilgisayara, klima çeşitlerinden elektrikli ev aletlerine kadar pek çok cihaza Trendyol güvencesiyle Birnumara mağazasından erişebilirsiniz. Teknolojik cihazların yanı sıra eviniz için gerekli olan ütü, narenciye sıkacağı ya da mikser seti gibi küçük ev aletlerini de mağazamızda cazip fiyatlarla bulmanız mümkündür. Mutfağınıza alacağınız bir blender setiyle birkaç dakika içinde harika smoothie ve sorbe çeşitleri hazırlayabilir, dostlarınıza keyifli sunumlar yapabilirsiniz. Dilerseniz, çocuğunuza veya kendinize bir tablet alabilir, iş veya eğlence amacıyla günün her saatinde keyifle kullanabilirsiniz. Verilerinizi muhafaza etmek üzere aramış olduğunuz hard disk çeşitlerini ürün yelpazemizde bulabilir, uzun yıllar boyunca verilerinizi depolayabilirsiniz. Evinize istediğiniz boyutlarda bir televizyon alarak sevdiğiniz programları rahatça seyretmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Mağazanın satışa sunduğu ürünler ile eksiklerinizi tamamlayabilir, yeni yuvanız için güzel bir çeyiz seti oluşturabilirsiniz. Yaşam alanınızdaki elektronik eşyaların kullanım ömrü azaldığında, Birnumara mağazasında satışa sunulan son teknoloji ürünlerinden birini seçebilirsiniz. Trendyol güvencesiyle tüm ihtiyaçlarınızı online olarak karşılamanın rahatlığını yaşayabilir, çeşitli kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.