En çok satanlar
En yeniler
En çok beğenilenler
Daha fazla ürün

Fatih elektronik

Başta iletişim ve ses cihazları olmak üzere onlarca farklı kategoride yüzlerce elektronik ürünün satışını gerçekleştiren Fatih Elektronik, Trendyol aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve güvenli gönderim imkanı sunuyor. Böylece Fatih Elektronik Sakarya, İstanbul, Ankara, Adana, Malatya, Trabzon gibi birbirinden farklı bölge ve şehirlere dect telefon, kablosuz kulaklık, ses kayıt cihazı, powerbank, ses sistemi ve benzeri elektronik ürünleri avantajlı fiyat, maksimum müşteri memnuniyeti ayrıcalığıyla ulaştırıyor.

Sony, Panasonic, Audio Technica, Sennheiser ve Beats gibi dünya firmalarının yanı sıra yerli firmaların ürünlerine de mağazasında yer veren Fatih Elektronik, bu sayede her beklentiye ve bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Geniş marka, ürün ve fiyat çeşitliliği ile online alışverişin tüm avantajlarını bir arada sunan Fatih Elektronik, aynı zamanda Trendyol'un kurumsal ve kapsamlı hizmet anlayışından faydalanarak benzersiz fırsatlar yakalamanıza aracılık ediyor. Trendyol Fatih Elektronik indirimleri ve kampanyaları ile siz de her zaman avantajlı alışverişler yapabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Güncel Kablolu ve Kablosuz Ev Telefonu Modelleri Trendyol Fatih Elektronik Mağazasında!

Güncel Kablolu ve Kablosuz Ev Telefonu Modelleri Trendyol Fatih Elektronik Mağazasında!

İster ev, ister iş yerinde pratik ve ekonomik iletişimin en etkili yollarından biri olan kablolu ve kablosuz telefonlar, sundukları benzersiz özellikler sayesinde sevdiklerinize ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Kablosuz ev telefonları, dect'leri aracılığıyla hızla şarj olup uzun süre kablodan bağımsız kullanım imkanı sağlarken kablolu ev telefonları ise ahizeli ve büyük tuşlu yapılarıyla telefon görüşmelerinizi olabilecek en basit şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Trendyol Fatih Elektronik mağazası, klasik kablolu telefon çeşitlerinden modern kablosuz telefon çeşitlerine kadar ev ve iş yeri iletişiminiz için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok marka ve modeli bir araya getiriyor.

Tamamen tuşlu bir yapıya sahip olan analog telefon modelleri, arayan numarayı görebileceğiniz LED ekranlı ev telefonları ya da onlarca farklı numara kaydedebileceğiniz kablosuz telefon seçenekleri, sabit telefon konusundaki beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Amacınız iş yerinizde kullanmak için birden fazla cihaz almak ve uygun fiyatlı ürünleri değerlendirmek ise bu amacınıza uygun sabit telefon modellerini de yine Fatih Elektronik ürünleri arasında bulabilirsiniz. Trendyol Fatih Elektronik mağazasında telefon çeşitleri haricinde özellikle ses ile ilgili cihazları da keşfedebilirsiniz.

Ses Sistemlerine Dair Tüm İhtiyaçlarınıza Trendyol Fatih Elektronik Mağazası ile Kolayca Sahip Olun

Ses Sistemlerine Dair Tüm İhtiyaçlarınıza Trendyol Fatih Elektronik Mağazası ile Kolayca Sahip Olun

Fatih Elektronik hoparlör, ses sistemi ve kulaklık gibi ses odaklı elektronik ürünlerde de tıpkı sabit telefonlarda olduğu gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Son dönemin en popüler ses cihazları arasında yer alan bluetooth hoparlör ve bluetooth kulaklık modelleri veya televizyonunuz ile tamamlayabileceğiniz bluetooth ses sistemleri, Trendyol Fatih Elektronik mağazasının sunduğu ürünlerden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Bluetooth destekli kablosuz elektronik ürünlerin yanı sıra kablolu oyuncu kulaklığı, profesyonel yaka mikrofonu ve benzeri kablolu alternatifler de Fatih Elektronik ürünleri arasında bulunuyor.

Ses kayıt cihazı, taşınabilir radyo çalar, dijital MP3 player ve benzeri ürünlere ek olarak cep tipi hesap makinesi, taşınabilir şarj cihazı ve çift oyun adaptörü, Fatih Elektronik'in diğer ürün çeşitlerini oluşturuyor. Bu da klasik cihazlardan son teknoloji aygıtlara kadar yüzlerce alternatife birkaç tıkla vakit kaybetmeden ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Dönemsel olarak yenilenen Fatih Elektronik fırsatları sayesinde siz de dilediğiniz ürüne çeşitli indirim ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Bunun için Trendyol üzerinden mağazayı takip etmeniz yeterli. Üstelik Türkiye'nin dört bir yanından herhangi bir zaman ya da mekan kısıtlaması olmadan 7/24 sipariş verebilir, böylece Trendyol'un maksimum müşteri memnuniyetini hedef alan kapsamlı hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz.