En çok satanlar

Popüler Ürünler

Daha fazla ürün

Katre

Katre

Katre Dizayn, ilk olarak İstanbul şehrinin Gaziosmanpaşa ilçesinde açtığı şube ile satış hayatına başlamıştır. Satış hayatına başladığı günden bugüne kadar geçen süre zarfında tamamı ile yerli sermaye ile üretime devam eden firma, ülke ekonomisine çok ciddi şekilde katkı sağlar. Katre Dizayn ürünleri içerisinde duvar rafı, duvar saati, tepsi, kitaplık, merdiven, çerçeve, sebzelik, banyo ürünleri, oyuncak gibi ev eşyalarından bileklik gibi aksesuarlara kadar çok çeşit mevcuttur. Buradan alışveriş yapan kişiler kendi ihtiyaçları ve bütçelerine uyacak birden çok ürün bulabilirler. Uygun fiyatlı pek çok ürün seçenekleri ile evinizi, ofisinizi, iş yerinizi, mutfağınızı, banyonuzu dekore edebilir, hatta kıyafetinizi tamamlayacak her stile uygun bileklikler ile görünüşünüze de farklı bir tarz katabilirsiniz. Katre mağazasının Trendyol özelinde yapmış olduğu indirim ve avantajları sayesinde pek çok ürünü olduğundan daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerine sahip olan mağazada sadece evinize ve kendinize uygun ürünler değil aynı zamanda okul, hastane, restoran, bar, market ya da kafe gibi toplumun bir arada bulunduğu yerler için de uygun ürünler vardır. Kitaplık, duvar saati, çerçeve gibi ürün seçenekleri bu alanlarda en çok tercih edilen ürün grupları arasındadır. Özellikle okullarda kitaplar çok büyük önem taşır. Öğrencilerin ilgisini ve dikkatini çekmek için Katre kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu mağazadan satın almak istediğiniz her bir ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Çocuklu aileler için mobilya seçimi çok önemlidir. Çocuklar için uygun olarak üretilmeyip çocukların erişebileceği mobilyalar sivri köşeleri bulunması bakımından genellikle tehlikeli olur. Çocuk odası hariç salon, mutfak gibi evin diğer odaları için çözümler genelde sivri köşelere yumuşak materyaller yapıştırmaktır. Çocuk odaları için ise durum biraz farklıdır. Her çocuk oyuncaklar ile oynar. Katre oyuncak model seçeneklerini de kullanıcıların beğenisine sunar. Doğal ahşap bebek egzersiz aleti oyun alanı setini oyuncaklarıyla beraber satın alarak bebeğinizin keyifli vakit geçirmesine olanak vermiş olursunuz. %100 doğal gürgen ağacından el işçiliğiyle üretilmiş olan bu oyuncağın üretiminde sağlığa zarar vermeyen doğal malzemeler kullanılır. 1. sınıf malzemelerden üretildiği için aklınızda soru işareti olmadan bebeğinizin oyun ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Farklı oyuncak seçeneklerinin de bulunduğu ürün gruplarından beğeninize en çok uyanı tercih edebilirsiniz. İtalyan Doktor Maria Montessori tarafından geliştirilen çocukların bilimsel gözlemlerine dayanan çocuk merkezli bir eğitim yöntemine uygun olarak üretilen yataklar, dolaplar kitaplıklar mevcuttur. Bunlar çocuğun kendi başına ulaşabileceği ve içinden aldıkları ile işi bitince tekrar kolay şekilde yerine yerleştirebileceği koşullarda üretilen ürünlerdir. Katre Dizayn doğal ahşaptan üretilen eğitici kitaplık modelleri %100 doğal çam ağaçlarından el işçiliği ile üretilir. Tamamen doğal çam ağacından üretildiği için sağlığa zararsız olan bu ürünü gönül rahatlığıyla çocuk odalarında tercih edebilirsiniz. Kitaplık için mevcut olan alanınıza göre değişik boyut seçenekleri bulunur. 60 cm ya da 80 cm olarak boyut seçeneklerinin yanı sıra açık ceviz, şeffaf, wenge ve koyu ceviz şeklinde 4 ayrı renk opsiyonları da mevcuttur. Siz de odanın genel havasına, renklerine ve mevcut yer durumuna en uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çocuk odası, salon, mutfak ya da evin herhangi bir alanında kullanabileceğiniz Katre çerçeve seçenekleri de mevcuttur. Çerçeve seçenekleri de %100 doğal çam ağacından üretildiğinden sağlığa zararı yoktur. Kurulum gerektirmeden duvara monte edilebilir şekilde hazır olarak satın alabilirsiniz. Özel ölçü ya da farklı renk seçenekleri de arzu ederseniz Trendyol mağaza sayfasından ürünleri inceleyip size uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Dekorasyon Ürünleri ve Aksesuarlarda Katre Fiyatları

Dekorasyon Ürünleri ve Aksesuarlarda Katre Fiyatları

Kitaplar, çerçeveler, saksılar, biblolar ve daha pek çok eşyayı sergilemek için ya bir kitaplık ya da bir raf tercih edilir. Tam da bu ihtiyaca göre üretilmiş olan Katre duvar rafı seçenekleriyle evinize değişik bir hava katabilirsiniz. Üçgen, kare, altıgen gibi farklı geometrik şekillerde tasarlanan ürünler ile evinize son dokunuşları yapabilirsiniz. İster tek bir raf olarak ister de birbiriyle uyumlu üçlü setler halinde satın alabilirsiniz. Duvar rafları da çam ağaçlarından üretilen özel tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Renkli seçeneklerde uygulanan renklendirmeler de sağlığa zararsız ahşap koruyucular kullanılarak üretilir. Ahşap dekoratif kutu 3’lü duvar rafı, doğal ahşap eskitme palet tarz duvar rafı, 3’lü petek tasarım duvar rafı, dekoratif halat sarkıtmalı raf gibi daha pek çok seçenek mevcuttur. Bütün bu ürünlerin hepsinin farklı fiyat aralıkları sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü filtreleyerek tercih edebilirsiniz. Ev ya da ofis girişlerinde kullanılabilecek doğal ahşap dekoratif posta rafı ürün seçenekleriyle gelen postalarınızı, anahtarlarınızı, telefonlarınızı depolayabilirsiniz. Üzerinde mevcut olan askılar sayesinde ekstra bir askı ihtiyacı duymadan anahtarınızı ya da üzerinizdeki ceketi asabilirsiniz. Duvara asılabilecek bir başka ürün seçeneği de Katre duvar saati ürünüdür. Kolunuza saat takmaktan hoşlanmıyorsanız odanızda rahat görebileceğiniz bir duvara asabileceğiniz duvar saatleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İşlevselliğin yanı sıra görsel olarak da çok zarif duran saatler odanıza çok yakışacaktır. Farklı renk seçenekleri sayesinde odanın temasına ve renklerine en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Trendyol’dan mağazanın duvar saati, kitaplık, duvar rafı, tepsi, bileklik merdiven ve benzeri dekor eşyalarını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Dekorasyonda değişik fikirleri uygulamak isteyenlere Katre merdiven en uygun seçenektir. Duvara yaslayıp üzerine bir havlu atarsanız banyolarda, etrafına bir LED ışık dolayarak salonlarda ya da yatak odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda üst raflara erişmek için merdiveni işlevsel olarak da kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun merdiven seçenekleri ve fiyatları mevcuttur. Trendyol üzerinden tümünü görüntüleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Trendyol’da Katre Model ve Renk Seçenekleri İle

Trendyol’da Katre Model ve Renk Seçenekleri İle

Katre mağazasında bileklikten kitaplığa hayatın her alanında kullanılabilecek pek çok çeşit ürün bulabilirsiniz. Mutfaklar dağılmaya çok müsait alanlardır. Yemek yaparken pek çok malzeme bir araya geldiğinden her ürünün ayrı bir yeri olması çok önemlidir. Buzdolabı ve dolaplar çoğu zaman yeterli depolama alanı sağlayamaz. Bu durumlarda Katre sebzelik ile marketten ya da manavdan aldığınız sebzelerinizi güzel ve düzenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. %100 doğal çam ağaçlarından el işçiliği ile üretilen bu ürünler tamamen sağlığa zararsızdır, gönül rahatlığıyla yiyeceklerinizi içerisine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca kurulum gerekmediğinden dolayı rahatlıkla aldığınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece evlerde değil kafe, restoran gibi toplu alanlarda dekorasyon amaçlı kullanılabilecek sebzelik ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Mutfakta pişirilen yemeği ya da içilecek çayı, kahveyi diğer odalara taşımak gerekebilir. Bunun için üretilen Katre tepsi modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, en beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Banyolar da çok çabuk dağılabilen alanlardır. Sabunlar, havlular, diş fırçaları gibi pek çok eşyayı düzenli tutmak epey zordur. Hem işlevsel olarak kullanabileceğiniz hem de içerisinde çeşitli ürünleri koyabileceğiniz dekoratif Katre banyo aksesuarları ile banyonuzda şıklığı yakalayabilirsiniz. Kadın, erkek fark etmeksizin bileklikler çoğu kişinin en çok tercih ettiği aksesuarlardır. Katre bileklik modelleri de kullanıcıların kombinlerinde yer verdiği ürünlerdendir. Farklı doğal taşlar kullanılarak üretilen onlarca çeşit bileklik modellerine Trendyol’da bulunan filtreleme özelliğini kullanarak ulaşabilirsiniz. Seçenekleri daraltıp zevkinize en çok uyan ürünü satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden kullanıcı yorum ve geri bildirimlerine de ulaşabilir, daha fazla fikir edinebilirsiniz.