Görselli Yorumlar

Görselli Yorumlar

Daha fazla ürün

KUMBARA AVM

Bir Kumbara kuruluşu olan Kumbara AVM, İzmir'de hizmet vererek ticaret hayatına adım atan bir marka. Kumbara AVM'nin sanal dünyaya taşınması, Türkiye çapında tanınan bir marka haline gelmesini sağladı. Marka, Trendyol mağazası ile Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan milyonlarca kişiye ulaşmaya başladı.

Kumbara AVM, 40 yıldan bu yana değişen tüketim alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak ve düzenli olarak takip ederek ürün seçeneklerini geliştiriyor. Tüketici ihtiyaçlarını ve memnuniyetini esas alarak hareket eden Kumbara AVM ürünlerine siz de Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Ev ve yaşam gereçlerinden evcil hayvan ürünlerine, kırtasiye malzemelerinden otomobil ve motosiklet aksesuarlarına varan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kumbara AVM ürünlerini Trendyol mağazasından inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kumbara AVM Ürünleri Trendyol'da!

Kumbara AVM Ürünleri Trendyol'da!

Kumbara AVM, geniş yelpazesiyle günlük hayatınızda her türlü ihtiyacınıza yönelik kaliteli ürünler sunmayı başarıyor. Birbirinden farklı kategorilerde geniş ürün yelpazesi sunan Kumbara AVM testere, cam silme aparatı, şişme havuz, boyama kitabı gibi ürünleriyle her yaş ve ihtiyaca hitap ediyor.

İhtiyaç duyduğunuz ve satın almak istediğiniz tüm Kumbara AVM ürünlerine, Türkiye'nin dört bir tarafından Trendyol güvencesi ile erişebilir, hızlı ve konforlu bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce geçmişte Kumbara AVM ürünlerini deneyimlemiş olan kullanıcıların tecrübelerinden yararlanmak ve Kumbara AVM hakkındaki kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz mağazanın yorumlarına göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürün hakkında kullanıcı tecrübelerinden yararlanmak için de ürünün sayfasında yer alan Kumbara AVM yorum kısmından kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Hitap Eden Kumbara AVM Ürünleri

Kumbara AVM, her türlü yaşamsal gereçlerin satışını yapıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Trendyol Kumbara AVM mağazasından ev ve yaşam, evcil hayvan, gıda, temizlik, oyuncak, hobi, kozmetik, kişisel bakım, anne ve bebek, elektronik, kırtasiye, otomobil ve motosiklet ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kumbara AVM, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra bütçe dostu fiyatlarıyla da ürünlerinin herkes tarafından tercih edilebilmesine olanak sağlıyor.

Her kategoride farklı seçeneklere yer veren Kumbara AVM termos, fincan takımı, borcam, kar küresi çeşitleri gibi ürünlerde de kullanıcılarına renk, boyut ve şekil konusunda oldukça fazla seçenek sunuyor. Siz de ihtiyacınız olan yaşam gereçlerinin birbirinden güzel renklerde ve şekillerde olan modellerine bakmaya doyamayacaksınız. Kumbara AVM yağdanlık, bıçak, cam silme aparatı, cam kavanoz gibi ürünleriyle ev gereçleri kategorisinde de tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Evinizin Güzelliğine Güzellik Katacak Kumbara AVM Ürünleri ile Tanışın!

Evinizin Güzelliğine Güzellik Katacak Kumbara AVM Ürünleri ile Tanışın!

Kumbara AVM saksı, bahçe mobilyası, balkon masası, sandalye minderi çeşitleri ile evinizi ve bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Kumbara AVM, Trendyol mağazasında yer alan birbirinden farklı renk ve şekillerdeki saksılar ile bahçenizi, balkonlarınızı ve evinizin içini renklendirmenize yardımcı olur. Ayrıca bahçenizde bakım ve tadilat işlerinizde ihtiyaç duyacağınız malzeme çantası, fidan bandı, bahçe aydınlatması ve diğer hırdavat ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Tüm ürünler hakkında bilgi almak, Kumbara AVM indirimleri ve fırsatlarından haberdar olmak isterseniz markanın Trendyol mağazasını takip edebilirsiniz. Kumbara AVM kampanyaları sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere avantajlı fiyatlara erişebilirsiniz.

Kumbara AVM ürünleri, Trendyol güvencesi altında ve hızlı kargo sistemi sayesinde sizin belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir. Kumbara AVM sipariş ve kargo takip sürecini Trendyol'a kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilen posta ile gerçekleştirebilir, ihtiyaç halinde Trendyol Müşteri Desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kumbara AVM iletişim kurma konusunda tüketicilerine Trendyol üzerinden kolaylıklar sağlıyor. Siz de ürünlere ve satıcıya yönelik sorularınızı iletebilmeniz için Kumbara AVM Trendyol mağazası üzerinden satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.