MedicGlove

MedicGlove

9.5
Daha fazla ürün

Medic

Medic; maske, lateks eldiven ve enjektör gibi tıbbi malzemeleri satışa sunan bir mağaza. Trendyol Medic mağazasının geniş koleksiyonunda her beden aralığına göre tıbbi lateks eldivenler, enjektörler, elastik sabitleme bandı ve tahta dil basacağı ürünleri bulunuyor. Medic ürünleri içerisinde bulunan her bedene uygun lateks tıbbi eldivenler arasından seçiminizi yapabilir; satın aldığınız eldiveni hastanede, evde, dışarıda ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol mağazasında yer alan tahta dil basacakları içerisinden paket halinde toplu satın alım işlemi gerçekleştirebilir, farklı uzunluklara sahip sabitleme bantlarını ve enjektörleri de sepetinize ekleyebilirsiniz.

Siz de tıbbi malzemeler konusunda güven duyacağınız kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için vakit kaybetmeden Trendyol Medic mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz renk ve çeşitlerdeki ürünleri tükenmeden satın almak ve Trendyol'a özel Medic kampanyalarından yararlanmak için mağazayı takip edebilirsiniz. Dilerseniz mağazanın Trendyol sayfasında diğer kullanıcıların Medic yorumlarını okuyarak satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Sipariş sürecinde Trendyol aracılığıyla Medic ile iletişim kurabilir, satıcıya sorularınızı iletebilirsiniz.

Medic Eldiven Modellerinde Trendyol'a Özel Fırsatları Yakalayın!

Medic Eldiven Modellerinde Trendyol'a Özel Fırsatları Yakalayın!

Trendyol Medic mağazasında yer alan çeşitli lateks eldivenlere geniş beden aralığı seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. S, M ve L beden aralıklarında beğeninize sunulan Medic eldiven çeşitleri, sağlam yapıları ve kullanışlı tasarımlarıyla tıbbi eldiven arayışınıza cevap veriyor. Şeffaf, mavi, siyah, beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan eldivenler aynı zamanda pudralı ve pudrasız olarak sizlerle buluşuyor. Pudralı eldivenler kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra giyerken ve çıkarırken eldivenlerin elinize yapışmasını önlüyor. Pudrasız eldivenler ise yüksek hijyen gerektiren ortamlarda sizi çeşitli mikrop ve bakterilerden koruyor. Trendyol mağazasında bulacağınız muayene eldiven çeşitleri ile tıbbi ortamlarda Medic ürünlerinin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Medic eldiven ürünlerine bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak için Trendyol mağazasına göz atabilirsiniz. 100'lü paketler halinde satışa sunulan Medic eldiven çeşitlerine bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trendyol mağazasını ziyaret ederek Medic fırsatlarını yakalayabilir, kaliteli ve doğal malzemelerden üretilen cerrahi eldivenleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Trendyol Medic Mağazası Tıbbi Ürün İhtiyaçlarınızı Karşılıyor!

Trendyol Medic Mağazası Tıbbi Ürün İhtiyaçlarınızı Karşılıyor!

Medic koleksiyonu içerisinde yer alan tıbbi elastik bant, enjektör ve tahta dil basacağı malzemeleri ile tıbbi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Tek kullanımlık streil ve non-streil çeşitlere sahip tahta dil baskıları, ekonomik paketleriyle ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Paket içerisinde yer alan 100 adet tahta dil baskılarını ister tıbbi ortamlarda isterseniz de kişisel bakımlarınız için evlerinizde kullanabilirsiniz. Ürünlerin fiziki özellikleri hakkında detaylı bilgilere Trendyol Medic mağazasından ulaşabilirsiniz.

Tıbbi malzemelerin cilt üzerine sabitlenmesinde kullanılan esnek sabitleme bantları da Medic mağazasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Hassas ciltler için özel olarak tasarlanan elastik bantlar, hareketli eklem yerlerine de kolaylıkla uyum sağlıyor. Hipoalerjenik yapıya sahip elasik bantlar, yaralarda ve zedelenmelerde uzun süre kullanım olanağı taşıyor. Cildin hava almasını sağlayan kalitede malzemelerden üretilen hijyenik elastik bant çeşitleri için Trendyol mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Siz de tıbbi ihtiyaçlarınız ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz eldiven ve tahta dil basacağı gibi malzemeler için alışverişlerinizi Trendyol Medic mağazasında gerçekleştirebilirsiniz. Markanın Trendyol mağazasını takip ederek markanın en güncel ürünlerinden ve Trendyol'a özel Medic indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Medic'in kaliteli tıbbi ihtiyaç malzemelerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri Trendyol'un hızlı ve güvenli kargo hizmeti ayrıcalığı ile en kısa sürede kapınızdan teslim alabilir, online alışveriş konforunun keyfini dilediğiniz an çıkarabilirsiniz.