Nobel Akademik Yayıncılık

Nobel Akademik Yayıncılık

8.5

En çok satanlar

Popüler Ürünler

Dünya Klasikleri

Psikoloji Kitapları

Mühendislik Kitapları

Daha fazla ürün

Nobel Akademik Yayıncılık

Nobel Yayınları Bilimin Her Alanında Birbirinden Kaliteli Kitaplarıyla Trendyol'da

Nobel Akademik Yayıncılık

Nobel Yayınları kültür, eğitim ve bilim alanındaki eserleriyle 1984 yılından bu yana sürekli hizmet veren bir marka. Sadece ulusal düzeyde yürüttüğü faaliyetlerle sınırlı kalmayan Nobel Yayınevi, uluslararası düzeyde de eğitime oldukça büyük bir katkı sunuyor. Yayınlarının büyük bir kısmı akademik kitaplardan oluşan Nobel Yayınları eğitim, psikoloji, matematik, mühendislik, sağlık bilimleri, iktisadi ve idari bilimler, uluslararası ilişkiler, iletişim, fen bilimleri gibi birçok alanda 3500’ün üzerinde kaynağa sahip. Nobel Akademik Yayıncılık, ülkemizin alanında uzmanlaşmış değerli isimlerinin çalışmalarını büyük bir titizlikle sunuyor. Birçok çeviri eserle de dünyanın her yerinden sayısız kitabı size ulaştırıyor.

Nobel Akademik Yayıncılık Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde başladığı yolculuğunu tüm ülkeye hizmet vererek sürdürüyor. Trendyol bünyesinde yer alan Nobel Akademik Yayıncılık mağazası ile ülkemizin neresinde olursanız olun, kaliteli bilgiye evinizin konforundan ulaşmak çok kolay. Trendyol güvencesiyle siz de bütçe dostu fiyatlara sahip Nobel Yayıncılık kitaplarına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol üzerinden kullanıcıların Nobel Akademik Yayıncılık yorumlarına da ulaşabilirsiniz..

Trendyol, Nobel Yayıncılık’ın her alandan kitaplarını sizlerle buluşturuyor. Trendyol mağazası ile Nobel Yayınları psikoloji, sosyal bilgiler, genel kimya, fizyoloji, anatomi, sosyoloji, genel matematik ve daha birçok alanda en doğru bilgiyi elinizin altına taşıyor. Nobel Yayınları, psikolojiye giriş için temel başlangıç kitaplarıyla herkesin ilgi alanına göre kaynaklar bulabileceği zengin bir yayın ağına sahip. Bunun yanı sıra Nobel Akademik Yayıncılık sözlük kaynaklarıyla da büyük bir hizmet sağlıyor. Trendyol Nobel Akademik Yayıncılık mağazasında “İngilizce Tarım Sözlüğü”nden “Güncel Tıp Terimleri Sözlüğü”ne kadar birçok sözlük çeşidi bulunuyor. Trendyol Nobel Yayıncılık mağazası, sepette indirim fırsatları ve birçok indirim seçeneğiyle tüm bu eserlere uygun fiyatlarla erişim sağlıyor.

Trendyol Nobel Yayıncılık Mağazasında Psikolojiye Dair Birçok Esere Ulaşmak Mümkün

Nobel Akademik Yayınları Sınavlara Hazırlıkta da Sizinle

Nobel Yayıncılık eğitimden kariyere, günlük yaşamdan çocuk gelişimine kadar hayatımızın pek çok alanına dokunan psikoloji ile ilgili çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Nobel Yayınları “Sosyal Psikoloji”, “Anormal Psikolojisi”, “Fizyolojik Psikoloji”, “Örgütsel Davranış” gibi birçok eşsiz eserle kaliteli bilgiye erişimi sağlıyor. Trendyol, Nobel Yayınları psikoloji kitaplarını evinizin rahatlığında size ulaştırıyor. Nobel Yayınları, gelişim psikolojisi ve çocuk eğitimi gibi konular üzerine de birçok yayına sahip. “Bebekler ve Çocuklar”, “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” gibi daha pek çok Nobel Akademik Yayıncılık psikoloji eseri Trendyol mağazasında sizleri bekliyor.

Nobel Akademik Yayıncılık ile Akademik Kariyerinizde de Yanınızda!

Nobel Akademik Yayıncılık, üniversite eğitiminde kaynak kitap olarak kullanılan birçok değerli eseri bünyesinde barındırıyor. Sağlık bilimlerinden mühendislik alanına birçok kaynak kitaba uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün. Hem öğrenci ve öğretim üyelerine hem de bu alanlarda bilgi edinmek isteyen kitap kurtlarına hitap eden eserler Trendyol Nobel Yayıncılık mağazasında okurlarını bekliyor. Nobel Yayınları “Calculus – Genel Matematik”, “Lineer Cebir”, “Devre Analizi”, “Farmakoloji”, “Anatomi ve Fizyoloji” gibi birçok değerli kaynakla okuyucularını Trendyol aracılığıyla buluşturuyor. Nobel Akademik Yayıncılık, “Yönetim Bilişim Sistemleri” gibi kaynaklarla da birbirinden farklı alanlara katkı sağlamaya devam ediyor.

Nobel Akademik Yayınları Sınavlara Hazırlıkta da Sizinle

Nobel Yayınları KPSS hazırlığınızda da sizi yalnız bırakmıyor. Konu anlatımı ve soru bankası kitaplarına erişmek Trendyol Nobel Akademi Yayıncılık mağazası ile artık çok daha kolay. Nobel Yayınları “ÖABT Sosyal Bilgiler”, “KPSS Tüm Dersler Soru Bankası”, “KPSS Türkçe Matematik Soru Bankası”, “KPSS Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık Konu Anlatımı” gibi birçok kaynak kitaba sahip. Siz de Nobel Akademik Yayıncılık KPSS hazırlık kitaplarını Trendyol mağazası ile dilediğiniz yerden edinebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz kitaplarla ilgili daha geniş bilgiye sahip olmak için ürün açıklamalarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Trendyol güvencesiyle sipariş ettiğiniz ürünleri, hızlı ve güvenli kargo avantajıyla en kısa sürede teslim alabilirsiniz.