En çok satanlar
Daha fazla ürün

RoseRoi

RoseRoi oyuncak, maske ve mutfak gereci gibi çeşitli ürünleri kullanıcılarla buluşturan bir marka. RoseRoi, yüzlerce çeşitten oluşan geniş ürün yelpazesini Trendyol aracılığı ve online alışveriş kolaylığıyla tüm Türkiye'nin beğenisine sunuyor. Siz de hangi şehirde yaşarsanız yaşayın, Trendyol RoseRoi mağazasından zahmetsizce alışveriş yapabilirsiniz. Onlarca kategoride yer alan binlerce ürünü inceleyerek beğendiklerinizi Trendyol güvencesiyle sipariş edebilirsiniz. Ödeme sırasında RoseRoi indirimlerinden yararlanarak bütçe dostu fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz RoseRoi kampanyalarından haberdar olmak için markayı Trendyol'da takip edebilirsiniz. Alışverişiniz sırasında ve sonrasında destek almak için Trendyol kullanıcılarına özel RoseRoi iletişim kanalı üzerinden markaya kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol kullanıcılarının ürün sayfalarındaki RoseRoi yorumlarına göz atarak marka ve ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Hem Eğitici Hem de Eğlenceli RoseRoi Oyuncak Modelleri Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

Hem Eğitici Hem de Eğlenceli RoseRoi Oyuncak Modelleri Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

RoseRoi yürüyen balık, araba ve bultak gibi çeşitli oyuncak modellerine ürünleri arasında yer veriyor. Yüzlerce oyuncak modeli arasında her yaştan kız ve erkek çocuklar için birbirinden güzel seçenekler yer alıyor. Siz de ahşap ve plastik gibi dayanıklı malzemelerden üretilen oyuncak modellerini inceleyerek çocuğunuzun yaşına ve ilgi alanına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Eğitici ve öğretici oyuncak modelleriyle çocuğunuzun hem bedensel hem de zihinsel gelişimini destekleyebilirsiniz.

RoseRoi ahşap hayvanlarla süslü puzzle, blok bulmaca ve labirent eşleme gibi oyuncak çeşitlerini farklı model seçenekleriyle satışa sunuyor. Hayvan figürlerinin yanı sıra RoseRoi geometrik şekillerden oluşan ahşap oyuncak modellerine de ürünleri arasında yer veriyor. RoseRoi araba modelleri arasında da uzaktan kumandalı ve çek bırak gibi seçenekler yer alıyor. Siz de RoseRoi ışıklı balık ve unicorn emekleme arkadaşı modelleriyle bebeğinizi emeklemeye teşvik edebilirsiniz. RoseRoi boncuk dizme oyuncaklarıyla da çocuğunuzun ince motor kaslarının gelişmesine destek olabilirsiniz. RoseRoi'nin bultak oyuncak modelleriyle ise çocuğunuzun Türkçe ve Arapça harfleri eğlenerek öğrenmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Unicorn, dinozor, kelebek, kalp, dondurma, elma, kare ve daire gibi şekillere sahip duyusal stres oyuncağı modellerini de Trendyol RoseRoi mağazasında bulabilirsiniz. Rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken duyusal oyuncaklarla çocuğunuzun eğlenerek stres atmasına yardımcı olabilirsiniz. Onlarca çeşidi bulunan duyusal stres oyuncağı modellerini ister tekli olarak isterseniz de 4'lü ve 9'lu setler halinde avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çeşitli Eşyalar ve Mutfak Gereçleri de RoseRoi Ürünleri Arasında Boy Gösteriyor!

Çeşitli Eşyalar ve Mutfak Gereçleri de RoseRoi Ürünleri Arasında Boy Gösteriyor!

A'dan Z'ye pek çok mutfak gereci de RoseRoi ürünleri arasında sizleri bekliyor. Mutfak gereçleri kategorisinde el rondosu, sebze ve meyve soyacağı, tuzluk baharatlık, rende, mama tabağı, bardak, sebze oyacağı, sarımsak ezici, bitki çayı süzgeci, çırpma teli ve saklama kabı gibi pek çok ürün bulunuyor. Siz de farklı tasarımlara sahip el rondosu modelleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Büyük ve küçük kapasiteli el rondosu modelleriyle az ya da çok fark etmeksizin pek çok gıdayı pratik bir şekilde doğrayabilirsiniz. Sebze ve meyve soyacağı, rende, sarımsak ezici, patates dilimleyici ve sebze oyacağı modelleriyle de yemek hazırlama aşamasında soyma, doğrama ve rendeleme gibi çeşitli işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Yaprak sarma makinesi ve içli köfte yapma aparatı gibi ürünlerle de zahmetli yemek tariflerini bile çok daha kısa sürelerde hazırlayabilirsiniz.

Mutfak gereçlerinin yanı sıra RoseRoi makas, şemsiye, maske saklama kutusu ve organizer gibi çeşitli ürünleri de farklı model seçenekleriyle beğeninize sunuyor. Siz de maske saklama kutusu modelleriyle maskelerinizi hijyenik bir şekilde saklayabilir ve kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Farklı amaçlara yönelik olarak üretilen organizer modelleriyle de mutfaktan banyoya kadar evinizin pek çok alanında düzen sağlayabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak tüm ürünleri tek tıkla sepetinize ekleyerek RoseRoi fırsatlarıyla bütçenizi yormadan satın alabilirsiniz.