Favori Ürünlerimiz 🌟🌟🌟
Hediye Ürünler & Setler 🎁🎁🎁
En Çok Satanlar ⭐⭐⭐
David Clark Saatler 🕒🕒🕒
Popüler Ürünler
Daha fazla ürün

Polosmart

Polosmart

Teknoloji ürünleri sektöründe hizmet veren Polosmart 2010 yılında kurulmuştur. Misyonu, hayatın tüm alanlarında gerekli olan teknoloji ürünlerini yaratmaktır. Bu teknoloji şirketi iç ve dış piyasada söz sahibi olmak isteyen kreatif bir şirkettir. Polosmart ürünleri, yüksek teknolojiyle üretilir. Hayatınızın her alanında kullanıma uygun olabilecek teknoloji ürünleri geliştirir. Trendyol mağazasında da kulaklık, hoparlör, mouse, klavye, oyun ürünleri, akıllı saatler, kişisel bakım ürünleri ve mobil aksesuarlar bulunur. Mağaza günümüzde en popüler olan teknolojik cihazları hizmetinize sunar. Örneğin; insansız hava aracı olarak bilinen drone son teknoloji ürünlerinden biridir. Uzaktan kumanda ya da yazılımsal yöntemlerle geliştirilen bu cihaz, hava çekimlerini oldukça kolaylaştırır. Polosmart drone modellerinin tasarımları, batarya özellikleri, uçuş süreleri ve kontrol mesafeleri gibi özellikleriyle birçok çeşidi bulunur. Ayrıca günümüzde giyilebilir teknoloji ürünleri popülerdir. Bu ürünlerden biri olan Polosmart bileklik modelinin en çok bilinen özelliği; adım saymasıdır. Polosmart akıllı bileklik modellerinin çeşitli opsiyonel özellikleri de bulunur. Kullanışlı ve gösterişli smartart bileklikleri mevcuttur. Ayrıca popüler olan ileri teknolojiye sahip Polosmart saat klasik bir saatten daha fazlasıdır. En önemli işlevi; telefonunuzla uyumlu olmasıdır. Polosmart kol saati ile gelen mesaj ve arama bildirimlerini görebilirsiniz. Ayrıca şık görünen bu saatleri Polosmart kordon çeşitleriyle sıkılmadan kullanabilirsiniz. Son teknolojiyle yaratılan bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Yüksek teknoloji ürünleri tasarlar ve bilgisayarların fiziksel donanım parçalarını da geliştirerek kullanıcının hizmetine sunar. Bu fiziksel donanımlardan olan mouse ve klavye, bilgisayarın giriş parçalarındandır. Mouse bilgisayarın yönetimini kolaylaştıran önemli bir giriş birimidir. Polosmart mouse modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Özellikle oyun tutkunları için geliştirilen bu mouse modelleri ergonomik yapıları ve farklı fonksiyon tuşlarıyla dikkat çeker. Böylelikle bilgisayarınızı da oyunlarınızı da daha rahat kontrol edebilirsiniz. Diğer bir giriş birimi olan klavye, bilgisayarın en önemli giriş birimidir. Polosmart klavye modelleri birbirinden farklı özelliklerle donatılmıştır. İşyerinde veya evde rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik klavye ve gaming klavye modelleri vardır. Gaming klavyeler tam kontrol sağlar ve tepkime süresi oldukça kısadır, böylece oyun oynamak daha zevkli hale gelir. Oyun tutkunlarının çok iyi seçmesi gereken diğer bir ürün ise; prizlerdir. Polosmart priz çeşitleri yüksek ısıya dayanıklıdır ve cihaz tanıma özelliği sayesinde akımı kontrol eder. Ayrıca mobil cihazlarda oyun oynarken bilgisayardaki konforu sağlamak için Polosmart oyun konsolu modellerinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarın çıkış birimleri olarak bilinen hoparlör ise aygıtlarda sesi dışarı veren bir birimdir. Gelişen teknolojiden hoparlörler de faydalanır. Polosmart hoparlör kablosuz olmasının yanında güçlendirilmiş bass ile yüksek ses seviyesine sahiptir, bluetooth ile bağlantı sağlanabilir. Mağazanın ürettiği farklı bir teknolojik alan ise kişisel bakım cihazlarıdır. Polosmart cilt bakımı üzerine birçok cihaz geliştirmiştir. Cilt bakımı hem sağlık hem de görünüş açısından önemlidir. Polosmart cilt temizleme cihazı cilt bakımını daha kolay hale getirir. Özel titreşim teknolojisine sahip Polosmart yüz temizleme cihazı tüm cilt tiplerine uygunluk gösterir. 12 farklı hız ayarına sahiptir ve suya dayanıklıdır. Bu cihazı Polosmart yüz temizleme jeli ile kullanırsanız daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Cilt tipiniz karmaysa veya birçok sorununuz varsa bunun için Polosmart yüz temizleme setini edinebilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu modelde temizlik için bulunan başlıkların yanında bir de masaj başlığı bulunur. Bünyesinde çeşitli modeller bulunduran mağazanın ürünlerini incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Teknoloji Aksesuarları ve Fiyatları

Mobil Teknoloji Aksesuarları ve Fiyatları

Teknoloji denilince akla gelen ilk ürünler hiç kuşkusuz mobil cihazlardır. Bu teknoloji cihazları günümüzde hala aktif olarak kullanılır. Bu nedenle üzerinde çalışmalar yapılmaya devam edilir. İletişimde çok önemli yere sahip olan bu cihazlar batarya ile çalışır. Bu nedenle şarj aletleri oldukça önemli olan mobil aksesuarlardır. Polosmart şarj aleti modelleri çeşitlilik gösterir. Bunlardan en bilineni klasik olan Polosmart duvar şarjı modelidir. Duvar şarj adaptörünü başka telefonları şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Polosmart şarj kablosu çeşitleriyle farklı telefonlara ait şarj aletlerini alıp daha avantajlı bir kullanım elde edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte kablosuz, taşınabilir cihazlarda artış gözlemlenir. Mobil cihazlar için önemli bir gelişim olan taşınabilir şarj aletleri ortaya çıkar. Polosmart powerbank cihazlarıyla siz de bu konforu yaşayabilirsiniz. Küçük ve etkili bir powerbank istiyorsanız; Polosmart 20.000 mah powerbank modeli yeterli olur. Daha büyük ve çok girişli, güçlü bataryalı bir powerbak istiyorsanız; powerbank teknolojisinde son nokta olan Polosmart 30000 mah modelini deneyebilirsiniz. Bu taşınabilir güç istasyonlarını Polosmart USB kablo yardımıyla şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda bu kabloyu bilgisayarınızda kullanarak aynı anda şarj ve senkronizasyon sağlayabilir, hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz. Diğer önemli olan mobil aksesuarsa; kulaklıklardır. Polosmart kulaklık çeşitlerinin kablolu ve kablosuz modelleri mevcuttur. Gelişen teknolojiyle birlikte artık daha konforlu olan kablosuz modeller tercih edilir. Kulak üstü ve kulak içi modelleri de bulunan Polosmart tws son teknoloji kulaklık ürünüdür. Bluetooth özelliğiyle bilgisayar ve mobil cihazlarla tam uyumludur. Bu modeli Polosmart micro USB kablosu ile şarj edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım sunan özelliğiyle pek çok kişi tarafından tercih edilir. Siz de yüksek teknolojili mobil aksesuar ihtiyacınızı Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Polosmart Trendyol’da

Polosmart Trendyol’da

Bu marka, Türkiye’nin elektronik aksesuar markasıdır. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler üretir. Sadece mobil cihazlar, kişisel bakım ve bilgisayar alanında değil birçok elektronik ve teknoloji ürün üretip geliştirmeye devam eder. Örneğin; farklı özelliklere sahip baskül modelleri de bünyesinde mevcuttur. Polosmart baskül modelleri telefonlarınız ile uyumlu hale getirilebilir. Bluetooth ile basküle bağlanmak mümkündür. Daha sonra telefonunuzdan markanın smart tartı uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece bu uygulama ile tartınız geçmişte de yaptığı işlemleri kaydeder ve bir istatistik oluşturur. Böylece detaylı değerleri görebilirsiniz. Ayrıca Polosmart vücut analiz baskülü ile vücudunuzdaki yağ, su, kalori ve kas ölçümünü yapabilirsiniz. Yine bu değerleri smart tartı uygulamasında görebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Polosmart tartı modelleri birbirinden farklı renk ve desenlere sahiptir. Kilonuzu ve vücut sağlığınızı kontrol ederek hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu baskül modelleri ile hep fit ve zinde kalabilirsiniz. Mağazada bulabileceğiniz farklı ürünlerden biri de eğlence gözlüğüdür. Polosmart gözlük kablosuz ve Led ışıklı olma özelliğiyle gece kulüplerinde, partilerde, doğum günlerinde festivallerde ve eğlencenin olduğu her yerde yanınızdan ayıramayacağınız bir üründür. Polosmart özellikleri ile ürün bazında kullanıcıları tarafından beğeni toplar ve tam puan alır. Ürünler fiyat performanslıdır. Mağazanın kalite anlayışı, kullanıcı bütçesine uygun yüksek teknolojili ürünler satmaktır. Kullanıcı ile aynı dili konuşan bu mağazanın ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcıların ürün yorumlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz ve kendi ihtiyacınıza uygun doğru ürünü onlarca seçenek arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca mağazanın sunduğu uygun fiyatların yanı sıra belli dönemlerde Trendyol’un indirim imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak ve avantajlı bir alışveriş yapmak için siz de Trendyol’a göz atabilirsiniz.