En Çok Satanlar
Daha fazla ürün

Saksı Suluğu

Saksı Suluğu; bitki bakımı ürünlerini ve dekoratif ev aksesuarlarını Trendyol ayrıcalıklarıyla beğeninize sunuyor. Sağlıklı oluşu ve estetik yapısıyla yüzyıllardır insan hayatında önemli bir yeri olan camı, kendi fabrikasında sanatla ve pratik fikirlerle şekillendiren Saksı Suluğu; hayatınızı kolaylaştırırken tasarımlarıyla da ruhunuzu okşamayı amaçlıyor.

Saksı, bitki sulama araçları, mum, kandil gibi farklı ürünleri benzersiz tasarımlarla sunan Saksı Suluğu mağazası online alışveriş fırsatlarıyla Trendyol'da! Siz de hemen mağazayı ziyaret ederek evinizin havasını değiştirecek, birbirinden şık ürünleri inceleyebilir ve Saksı Suluğu kampanyaları sayesinde avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Trendyol ayrıcalıklarıyla güvenli bir alışveriş deneyimi için kullanıcıların Saksı Suluğu yorumlarını okuyabilir veya mağaza sayfasındaki "satıcıya sor" seçeneğiyle ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saksı Suluğu'nun geniş ürün yelpazesinde sunduğu özel ürünleri şu kategoriler altında inceleyebilirsiniz:

  • Dekoratif Aksesuar
  • Dekoratif Aydınlatma
  • Hazırlık Gereçleri
  • Mum, Kandil & Koku
  • Pratik Ev Eşyaları
  • Saksı
  • Sulama Başlıkları
  • Şamdan&Mumluk

Saksı Suluğu Damlalık Seçenekleriyle Bitkileriniz Susuz Kalmasın!

Saksı Suluğu Damlalık Seçenekleriyle Bitkileriniz Susuz Kalmasın!

Saksı Suluğu'nun cam ustaları tarafından özenle üretilen damlalık ürünleri; özelliklerine göre 7-14 gün boyunca bitkilerinizin su ihtiyacını pratik bir şekilde karşılıyor. Yoğun hayat temposu içinde koştururken ya da seyahate çıkmanız gerektiğinde de tüm sevginizi bitkilerinizin başucuna bırakmanızı sağlayan damlalık çeşitleri, estetik tasarımlarıyla şık birer dekorasyon ürünü olma özelliği de taşıyor.

Saksı Suluğu damlalık seçenekleri 100, 250 ve 500 santimetreküp gibi çeşitli hacimlerle satışa sunuluyor. Su haznesi daha geniş ürünler, daha uzun süre sulama imkanı sağlıyor. Bitkinizin büyüklüğü ve su ihtiyacına göre birden fazla damlalığı bir arada kullanabilirsiniz. Saksı Suluğu ürünleriyle bitkilerinize hayat verebilir; daima canlı ve yemyeşil kalmalarını sağlayabilirsiniz. Siz de Saksı Suluğu ürünlerini inceleyerek hayatınızı kolaylaştıracak pek çok şık seçeneği bir tıkla satın alabilirsiniz. Üstelik Trendyol'un hızlı kargo ayrıcalığıyla ürünlerinizi en kısa sürede kapınızdan teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saksı Suluğu Ürünleriyle Daha Keyifli Yaşam Alanları Yaratın!

Saksı Suluğu; camın estetiğini, sanatın incelikleriyle birleştirerek içinde yaşadığınız ortamları güzelleştiriyor. Pek çok cam ürünü beğeninize sunan Saksı Suluğu damlalık seçeneklerini de camı ustalıkla şekillendirip çeşitli desenlerle süsleyerek üretiyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip damlalık ürünleri, bitkilerinizin kuruyup ölmesini önlerken ev dekorasyonunuzun en özel parçalarından biri olmayı da başarıyor.

Şeffaf görünümlü Saksı Suluğu damlalık çeşitleriyle birlikte buzlu mavi camdan üretilen seçenekleri de Trendyol Saksı Suluğu mağazasında bulabilirsiniz. Minik puantiyeler, kalpler, yıldız ve çapa gibi figürlerle süslenen damlalık modellerini inceleyerek en beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Dans eden ya da yağmurda yürüyen çift temalı damlalıklarla evinizde romantik alanlar oluşturabilirsiniz. Kedi, geyik, balık, flamingo gibi sevimli hayvan figürleriyle süslenmiş ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Evinizde Geçirdiğiniz Vakitleri Saksı Suluğu Kandil Seçenekleriyle Çok Özel Kılın!

Evinizde Geçirdiğiniz Vakitleri Saksı Suluğu Kandil Seçenekleriyle Çok Özel Kılın!

Saksı Suluğu cam kandil seçenekleriyle evinizde büyülü ortamlar yaratabilir ve özgün bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip ürünleri aydınlatma için de kullanabilir, oluşturduğu loş ışığın huzuruyla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca yoga ve meditasyon ritüellerinizde de sakin ve mistik bir atmosfer yaratmak için kullanabileceğiniz onlarca kandil modeline Saksı Suluğu indirimleri sayesinde özel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Saksı Suluğu kandil ürünleri şeffaf camın duru güzelliği ve buzlu camın gizemi ile üretiliyor. Yağmur damlası, konik, küre, elmas gibi farklı şekillerdeki tasarımlara sahip ürünler; sade ve desenli seçeneklerle sunuluyor. Seçmekte zorlanacağınız onlarca farklı modeldeki cam kandiller, Saksı Suluğu'nun cam ustaları tarafından tamamen elle üretilip gelenekleşmiş üfleme yöntemiyle şekillendiriliyor.

Saksı Suluğu kandil modelleriyle birlikte renkli kandil yağı çeşitlerini de beğeninize sunuyor. Pek çok renk seçeneği bulunan yağları, cam kandillerle birlikte kullanarak ev dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz. Yandığında koku, duman ve is yapmayan ürünleri güvenle tercih edip deneyebilirsiniz. Birbirinden özel ürünlere Saksı Suluğu fırsatları ve Trendyol ayrıcalıklarıyla sahip olmak için alışverişe hemen başlayın.